Neler Yeni

Yardım MSI LAPTOP KULLANIRKEN EKRAN TAKILMASI(RTX3060!)!

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
pcmeraklısı
İlgilendiği Kategoriler
PC
Merhaba başlıktada yazdığım gibi msi laptop kullanırken anında ekran donuyor neden bilmiyorum mouse klavye çalışmıyor 1 değil 2 değil kapatıp açınca oluyor laptopa rtx3060 ekran kartı var oyundaykende değil youtbedeyken veya masaüstündeyken oluyor sebebini bilen veya çözümünü ? lütfen yardım edin
Mesaj otomatik birleştirildi:

nie kimse yardım etmiyor:(

soul

80+ Silver
w10 mu w11 mi ?

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Gpu driverlarını güncellemediysen güncelle. Son sürümse ddu ile kaldırıp yeniden kur. Büyük ihtimalle çözülür. Bir de laptopu açar maz 15 20 sn sonra donuyorsa ikinci bir profil oluşturduysan onunla oturum aç. Oluşturmadıysan da güvenli modda çalıştır öyle dediklerimi yapmaya çalıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
pcmeraklısı
İlgilendiği Kategoriler
PC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gpu driverlarını güncellemediysen güncelle. Son sürümse ddu ile kaldırıp yeniden kur. Büyük ihtimalle çözülür. Bir de laptopu açar maz 15 20 sn sonra donuyorsa ikinci bir profil oluşturduysan onunla oturum aç. Oluşturmadıysan da güvenli modda çalıştır öyle dediklerimi yapmaya çalıl
güncelledim ama az önce yine oldu siyah ekran gelmişti gitti windows 11 den güncelledim msi driverları windowsta varmış ama oluyor yine laptop MSİ THİN G65 10UE
Mesaj otomatik birleştirildi:

driver güncellemesi bilgisayara zarar vermez aksine daha güncel ve stabil olur.
Güncelleddim windows 11den msi sitesinde öyle diyordu windows 11 güncelleyin olur diyordu o tarz aygıt yöneticisinde güncel gözüküyor ama az önce yine oldu

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Ddu ile ekran kartı driverlarını kaldırıp yeniden kurdun mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
pcmeraklısı
İlgilendiği Kategoriler
PC
Ddu ile ekran kartı driverlarını kaldırıp yeniden kurdun mu?
hayır sadece pc tümden parçalarını güncelledim ojinal w11de vardı mside öyle dedi o yüzden direk güncelledim eskisi gibi değil ama bugün 2 defa oldu

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
hayır sadece pc tümden parçalarını güncelledim ojinal w11de vardı mside öyle dedi o yüzden direk güncelledim eskisi gibi değil ama bugün 2 defa oldu
Dediğimi deneyebilirsin istersen. Youtube de vs nasıl yapacağına dair videolar var. Kesinlikle çözülür diyemem ama çözülme ihtimali yüksek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,878
Üyeler
147,626
Son üye
Halim Özyıldırım
Top Bottom