Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,737
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Ekler

• Screenshot_2023-02-04-19-42-21-251_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-02-04-19-42-21-251_com.android.chrome.jpg
    474.5 KB · Hit: 381

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
eRoL
Sordum ödemesi tamamlanmayan kişilerin otomatik iptal oldu dediler.
hayır ben ödeme yapmaya razıydım arkadaşlar havale ile ödemeyi yasaklamışlar. ama ödeme kısmında havale açıktı ben stok bitmesin diye hızlı olmak maksadıyla havale ile satın aldım. bilseydim kredi kartıyla alırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gençer Gaming kendisi dedi üstad stok sınırlı olduğundan havale ile alımı kapattık gibisinden.
bu konunun başta söylenmesi gerekmiyor muydu? ödeme kısmında havale seçeneği açık ve herhangi bir bilgi yok. siz hızlı olmak için havale ile al demez misiniz

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
hayır ben ödeme yapmaya razıydım arkadaşlar havale ile ödemeyi yasaklamışlar. ama ödeme kısmında havale açıktı ben stok bitmesin diye hızlı olmak maksadıyla havale ile satın aldım. bilseydim kredi kartıyla alırdım

bu konunun başta söylenmesi gerekmiyor muydu? ödeme kısmında havale seçeneği açık ve herhangi bir bilgi yok. siz hızlı olmak için havale ile al demez misiniz
sinerjideki sisteme de bakabilirsiniz hocam

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet

Evet baştan söylenmesi gerekiyordu.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom