Neler Yeni

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Gençer gaming sistem hazırlarken iyi sattıktan sonra kötü oluyor genelde haqqusun 8k 3050 sistemini hatırlayın parçaları değiştirmek istemişlerdi ve iğrenç müşteri hizmetine sahiplerdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
eRoL
Gençer gaming sistem hazırlarken iyi sattıktan sonra kötü oluyor genelde haqqusun 8k 3050 sistemini hatırlayın parçaları değiştirmek istemişlerdi ve iğrenç müşteri hizmetine sahiplerdi
bana diyor ki havaleler bizim hesaba 2 saat sonra düşüyor bunu kabul edemeyiz. madem öyle bu seçeneği başta kapatsaydınız diyorum cevap yok.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,478
İsim
bilo
Discord
b1l0
mağdur olmuşsun kısaca çok da uzatmaya gerek yok abdullah abi gördü haberleri de oldu artık el atarlarsa hayırlı olsun atmazlarsa geçmiş olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
eRoL
mağdur olmuşsun kısaca çok da uzatmaya gerek yok abdullah abi gördü haberleri de oldu artık el atarlarsa hayırlı olsun atmazlarsa geçmiş olsun
teşekkürler hocam ama yardımcı olan yok maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özgür
Ben şuan gençer gamingten hiçbir şey alamıyorum neye tıklasam o bitti bu bitti yazıyor yoruldum ve bende kur bozdurdum sistem için ve mağdurum şuan ne olacak halimiz ?

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,478
İsim
bilo
Discord
b1l0
Aile bireylerinden birinin numarası ile sisteme üyelik yapmışsınız. Sisteme kayıtlı numaradan ulaştık. Mağduriyetinizi gidermek amacıyla aile bireyiniz işleme onay vermediler.
doğruysa komedi olay

Darkdawn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Serdar
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özgür
Aile bireylerinden birinin numarası ile sisteme üyelik yapmışsınız. Sisteme kayıtlı numaradan ulaştık. Mağduriyetinizi gidermek amacıyla aile bireyiniz işleme onay vermediler.
Kimin için diyorsunuz bunu ? Sadece 1 kişinin mi mağduriyetini giereceksiniz ?

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,396
İsim
Deniz Bey
adamlar alışkın değil böyle yoğunluğa böyle etkileşime onlarda afallamış olabilirler :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Hakan Arıkan
son zamanlarda güldüğüm nadir şeylerden efsane ya. Sebi sübyan bilgisayar alıyor babasından anasından kaçak hahahahaha.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom