Arama sonuçları: *

1. I

Ssd Diskin Okuma Yazma Değerleri Olması Gerekenden Fazla

Merhaba arkadaşlar 2 ay önce f/p ürünü diye gencergaming de satılan bilgisayardan aldım. Şuan sahte ssd ve ram videoları çoğalmaya başladı bende test yapayım dedim. Bendeki SSD Team MP33 Pro 512GB 2400/2000MB/s NVMe PCIe Gen3x4 M.2 SSD Disk. okuma yazma hızları 2400/2000 ama bende 3000lerde...
  2. I

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

@GENCERGAMİNG beni sipariş numaramı vermediğim hâlde numaramı bulup aradı sıkıntılı olan montajı düzeltmek için pcyi geri istedi ancak ben kendim tekrar montajladım ve bir sıkıntı olmadığı için geri göndermedim. Hediye olarak bir mouse gönderdiler özür dilediler. Konuyu umursamayıp...
  3. I

Klavye + Fare önerisi

fare + klavye 1000 TL bütçem var 1500 e kadar artabilir
  4. I

20:00 da almıştım
  5. I

Sıkıntıyı kendim yaşamasam millet abartıyor derdim ama hayatımda yaşadığım en kötü alışveriş deneyimi bu oldu. Hadi geç oldu anladık stok yok başka kart verelim dediniz beklememek için onu da kabul ettim gönderdim parayı yine 1 gün beklettiniz. Sonraki gün nusretin tuz dökmesi gibi anakartı...
  6. I

Gerek yok ben gece gece söktüm baştan topladım Allah'tan diğer vidaları kutuya koymuşsunuz. Şimdi sipariş numarasını vericem geri gönder vs uzun hikâye 10 gün sonra geldi zaten bi 10 gün daha bekleyemem. Bu arada sistem düzgün montajlanmadığı gibi test de edilmemiş. Sinerjiden de aynı...
  7. I

Benim pc geldi @GENCERGAMİNG Allah belanı versin böyle pc toplamak olurmu düşman malımı bu 10 gün bekleyip içine sokuşturup göndermişler montaj istemediğim halde osuruktan montaj yapıp göndermişler. Anakartı 3 tane vida tutuyor vidaların çoğusu boşta kasayı komple söküyorum baştan toplayacağım...
  8. I

Gençer Gaming hata telafi

@GENCERGAMİNG benim daha sistem gönderilmedi siz adama 2. Sistemi göndermişsiniz illa konu açıp açık açık yaptığınız yanlışları mı yazalım. Bende Şikayetvar a yazayım şimdi hemen kargoya verilir belki
  9. I

GENÇER GAMING SİSTEMİ TESLİM ALAN VAR MI

Arasan ne olacak ben 100 kere aradım 3 kere anca konuştum hâlâ kargoya verilmedi sadece geçiştiriyorlar
  10. I

DA C KARGOLANMA SÜRESİ

Biraz önce yine konuştum 15. Aramada ana kart yok diyor. Bana sabah gün içinde kargoya verilecek demiştiniz dedim o arkadaş işe yeni başladı bilmiyor dedi🤦🏻‍♂️ 150 TL farkla hemen şimdi ana kartı değiştirip kargoya verebiliriz dedi. Normalde vermezdim ama tamam dedim 1 dk içinde 150 TL yi...
  11. I

DA C KARGOLANMA SÜRESİ

Telefonu açmıyorlar artık 🤓 videoda yok şöyle şirket geçmişi şöyle böyle diye övüyorlardı merdiven altı iş yeri olduğu belli oldu
  12. I

Şuan bekliyorum elimizde yok üstüne para ver üst modeli gönderelim vs derlerse ve bu hafta içinde siparişin haricinde farklı bir parça gelirse avukatı ararım önce @GENCERGAMİNG
  13. I

Sabah aradım demonte gönderin dedim teknik servise iletiyorum gün içerisinde kargoya verilir dedi. Bakalım birkaç saat içinde belli olacak kargoya verilip verilmeyeceği.
  14. I

Hacker tarafından tehdit ediliyorum ne yapmalıyım?

Arkadaşla paylaşım yazan yere gir sağ üstte 3 noktaya bas ayarlardan arkadaşı kaldır seçeneği var Eklediği mailleri oradan görebilirsin
  15. I

DA C KARGOLANMA SÜRESİ

Yalan söylüyorlar "beceremedik biz bu işi" demeyecekleri için limanda sıkıntı oldu deprem oldu kargo da sıkıntı vardı vs onların işine geliyor. Videoda sistemler hazır dendi öyle birşeyin olmadığını herkes gördü. Şimdi ürünlerin limanda olduğunu söylüyorsa bunlar bu işin altından kalkamayacak...
  16. I

Ben aradım şimdi demonte şekilde istedim. Bugün kargoya verilecek dedi. Montajlı bekleyenlerin işini hızlandırmış olalım bari.
  17. I

Ben abartılı söyledim hadi 20tane olsun burada çalışan başka insan yok mu 1 kişi mi çalışıyor orada. öyleyse en son gönderilecek kargo 1 ay sonra anca yola çıkar. Öyle değilse şuan çoğu kişinin kargosu yolda olurdu Şuan saat 09:45 arıyorum mesai saatleri dışındayız diyor adamlar çalışmıyor ki...
  18. I

Hacker tarafından tehdit ediliyorum ne yapmalıyım?

eğer google fotoğraflara fotoğrafların yedekleniyorsa mail adresine girip kendisiyle paylaşıma açmış olabilir. Sen şifreyi değiştirsen bile çektiğin fotoğraf veya video direkt ona gidebilir onu da kontrol et
  19. I

Kargo şirketlerinde sıkıntı yok deprem de bahaneleri oldu 1 tane adam koysalar günde 50 tane kasa toplar kasaların hepsi aynı zaten. Sözde kasalar hazırdı ama herkes gördü ki bırak hazır olmasını cihazların gençer gaming de bile olduğu şüpheli. Stok olmadan satışı yaptılar ben taksitle aldım ilk...
  20. I

Onlar gönderene kadar yeni nesil ekran kartı ve işlemciler çıkar.
Top Bottom