Arama sonuçları: *

1. M

S24 Ultra vs iPhone 15 Pro Max

Ben de bunu anlayamıyorum. 3,5 senedir iphone 11 pro max kullanıyorum. Gayet performanslı ve alıştım telefona benim bir parçam gibi aynı. Pil sağlığına da şaşıracaksın belki ama %87. Bu süre içerisinde bence güzel. İlk aldığım sene cidden çok oyun oynuyordum hızlı düşüşünü buna borçlu olduğumu...
  2. M

Ryzen 5 5600X Sıcaklık

Hiçbir ayar yapmadım tek bildiğim o da doğrumu bilmiyorum max hızda çalışıyor otomatik olarak. Araştırdım ama bulamadım herhangi bir ayar yapıldığı bir yazılım.
  3. M

Ryzen 5 5600X Sıcaklık

Termal macun olarak Arctic Mx-4 kullandım. Kullanmış olduğum kasa: Thermaltake Versa T25 1683707111 Ayrıca hız olarak yük altında max Ghz hızına çıkması gerekmez mi?
  4. M

Ryzen 5 5600X Sıcaklık

Merhabalar, bugün sizlere uzun zamandır karşılaştığım ve anlam veremediğim bir konuda danışmak istiyorum. Öncelikle sistemin termal macununu 1 ay önce değiştirdim. Sistemin fotoğrafını da eklemiş olacağım. Aşağıda sıcaklık değerlerini iki farklı şekilde olmak üzere, Ryzen Master ve FurMark...
  5. M

Ryzen 5 5600X işlemci için termal macun önerisi

Merhaba arkadaşlar. Hazır sistem olarak aldığım masaüstü bilgisayarımın termal macununu 1 senelik kullanımdan sonra yenileme kararı aldım. Lakin araştırmalarım sonucu 3 termal macun arasında kaldım. Bunlar: 1. Maxtor CTG9 2. Arctic MX-4 3. Arctic MX-6 F/P olarak en mantıklısı Maxtor CTG9 olarak...
  6. M

165 hz ile 270 hz arasınlar baya fark varmıdır ?

Diğerinin yanında ufak durdu ama yapacak bişey yok solda film sağda aksiyon devam 😀 Monitör menüsünden kolayca overclock açılıp 270hz yapılıyor bilginize. Şuanlık ilk izlenim güzel 👍🏼
  7. M

Ürün elime ulaştı gördüğüm kadarıyla kutusunda da g sync yazısı var. Kutu açılımını yapacağım.
  8. M

Evet dp çıkmıyor doğru. Bende fazladan vardı zaten ikinci monitör olarak aldım ben. Monitörü aldıysan hayırlı olsun. Ben de hislerime güvenerek aldım dediğin gibi efsane olduğunu düşünüyorum bakalım gelsin bekliyorum ben de 😀
  9. M

Öncelikle merhaba. Sync teknolojisi freesync denmiş. Anlamadığım şekilde hiçbir satıcıda dediğiniz gibi gsync hakkında bilgi verilmemiş var ya da yok. Nvidianın sitesinde g sync uyumlu olarak bu model gözüküyor. Siteye aşağıdaki linkten erişebilirsiniz. Ctrl+F yapıp monitörün modelini...
Top Bottom