Arama sonuçları: *

• Users: Ozgr
  • Order by date
  1. Ozgr

🔥İndirim Razer BlackShark V2 X Beyaz

Arkadaşlar Sizce alınır mı? Şuanki Kulaklığım Çok Terleme Ve Isı Yapmakta HepsiBurada Linki RAZER RZ04-03240700-R3M1 BlackShark V2 X Beyaz 7.1 Surround Gaming Kulaklık...
  2. Ozgr

Yardım 165hz monitör tavsiyesi

+1 Katılıyorum Bende Aldım Overclock Sayesinde 180HZ Ulaşıyor Ve IPS Panel Olması Extra Bir Avantaj
  3. Ozgr

Windows 11 Live Hareketli Duvar Kağıdı Önerisi

Arkadaşlar Merhaba Hareketli Duvar Kağıdı Tavsiyesi Ve Gönderilerinizi Bu Postun Altından İletebilirseniz Çok Sevinirim Şimdiden Teşekkürler 🙏🏻
  4. Ozgr

Öneri 1.600.000 TL araba önerisi

Hocam Tesla Gelicek Sen Direk Onu Al 👍🏻
  5. Ozgr

Öneri Erkek Parfümü Önerisi

Aynen knk komik
  6. Ozgr

Çözüldü✓ 3.6kya en iyi monitör

Hocam Gözün Kapalı G24F-2 Al Daha Dün Aldım Mükkemmel Ötesi Üstelik İPS Panel Tadından Yenmiyor
  7. Ozgr

Hocam Eminönünü Kapalı Çarşıda Zaza Han Var En Alt Katında Kimyager Bulgar Göçmeni Bir Hanımefendi Var İstediğin Parfümü Söylüyorsun Uygun Fiyata Birebir Aynısını Yapıyor Tavsiye Ederim Şahsen Kendim Ordan Alıyorum
  8. Ozgr

Onlinedan almayın Sephora veya Boynerden Alın
  9. Ozgr

Versace Eros EDP 100ml Erkek Parfüm https://www.hepsiburada.com/versace-eros-edp-100ml-erkek-parfm-p-SGTK8011003809219?magaza=MGM+PARF%C3%9CMER%C4%B0+VE+KOZMET%C4%B0K&url_src=ios-product-detail
  10. Ozgr

Öneri Monitör Seçimi Yardım

Peki bu IPS Mönitöre ne dersiniz alınır mı? fiyatıda iyi https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017
  11. Ozgr

Öneri Monitör Seçimi Yardım

Arkadaşlar Merhaba ; Yeni Bir Mönitör Alıcam Bütçem Max 5K Sizce Bumu https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-me238fhd-g-238-200hz-1ms-300nit-hdmidisplay-curved-freesync--g-sync-fhd-led-monitr-p-HBCV00002Z6L30?url_src=ios-product-detail Yoksa Bumu MSI G272C 27" CURVED 1000R VA 1920X1080...
  12. Ozgr

Kasa Biosda Fanları Görünmüyor ?

Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde yeni bir kasa topladım fakat bios ekranına girdiğimde sadece işlemci fanı ve egzoz fanı görünmektedir kasada extra 3 adet ön panelde fan bulunmaktadır acaba neden çalışmadığına dair yardımcı olurmusunuz
  13. Ozgr

Çözüldü✓ Samsung Odyssey G3 Panel Sorunu Acil

İade alırlarsa bunu almayı deniyeceğim
  14. Ozgr

Hocam Kredi Kartına Taksitle Almıştım bütçem 3K max
  15. Ozgr

İtopyadan İndirimli Almıştım Müşteri Hizmetleriyle Görüşüp Değişim Talebinde Bulunabilirim Sanırım
  16. Ozgr

Yani rahatsız etmiyor ama aklıma takılır gözüme çarpar sürekli iade etmek mantıklımı
  17. Ozgr

Arkadaşlar Monitörü Yeni Aldım Panelin Sol Tarafında 2 Adet Küçük Işık Süzmesi Var Sorun Oluştururmu ? Sizce İade Etmelimiyim
  18. Ozgr

M2 Ssd Takma Aci̇l Yardim

Çok teşekkür ederim saolun
  19. Ozgr

SSD Kutusuna detaylı baktım vidasını bulamadım 🤷🏻‍♂️
  20. Ozgr

Arkadaşlar itopyadan aldığım bilgisayar geldi m2 ssd de bir şey farkettim takma yerine vida değilde plastik bir tıpaç yerleştirmişler ssd kutusuna baktım vida bulamadım plastik kalmasımı gerekli acaba
Top Bottom