Arama sonuçları: *

1. C

50K Bütçe ile Beyaz Odaklı RTX 4080 Sistem Dizme

aynı konuyu bende düşündüm :D:D
  2. C

60 k bütçe ile 4080 li kasa toplamak istiyorum önerilere açığım

tarihini sonradan farkettim kusura bakma
  3. C

param güvende ile mouse satılır mı?

ödeyeceğiniz komisyon miktarını hesaplayıp fiyatı güncelleyin bide paketleme işini özenle yapın ki geri dönüşler iyi olsun he birde ürünü değiştirip karşı tarafın iade etme riskide var bilemedim şimdi :unsure::unsure:
  4. C

R5 5600X sistem AM5 sistem için satılmalı mı?

diyelim ki arkadaşını dinledin ve 1 sene sabrettin dolar çıktı ama alacağın ürünlerin 1 sene sonra şimdikinden daha pahalı olmamasının bir imkanı yok çünkü dolar çıkarsa ürünlerde zamlanıyor hani desenki eski sistemimi bari alayım bi bakacaksın elindeki dolarda yetmiyor uzun lafın kısası midyata...
  5. C

Bisikletimi Satmayı Düşünüyorum Ne Kadara Satmalıyım Karar Veremedim

arkadaşın modeli o kadar etmez 2019 model max:3 bin TL ederi var. hatta aynı model sarı sitede 2.3K koymuş bisikletçi
  6. C

Wifi'yi wifi'dan alıp kabloluya çevirme

bilgisayarınıza ethernet kablosu ile bağlayın bu modelin driver olması lazım ordan kurup modem üzerinden internet aldığınız wifi şifresini girmelisiniz
  7. C

Wifi'yi wifi'dan alıp kabloluya çevirme

https://www.amazon.com.tr/dp/B0894L5BLS/ref=asc_df_B0894L5BLS1680008400000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B0894L5BLS&linkCode=asn evden 3 km uzaktaki bahçemde bunu kullandım dediğiniz şekilde ethernet kablusu ile bilgisayarıma bağlantı yapıyordum ama sizin işinizi buda görür...
  8. C

Oyunu başlatmak için yeterli sistem ve video belleğiniz yok. (TLOU Part 1)

windows boştayken bile 4,5 - 5,5 gb arasında bellek kullanıyor yani senin oyunu açmak için 3 gb gibi bir ram bellek kalıyor oda oyunu çalıştırmaz ayrıca oyunu indirdikten sonra ssd'niz %95 civarında dolu ise o zamanda sıkıntı yaşayabilirsin diye düşünüyorum
  9. C

The Last Of Us kırıldı

oyun çıktığı zaman kırılmıştı zaten arkadaşım torrentten indirip oynamaya çalışmıştı bilgisayarı sistem gereksinimlerinin altında olduğu için fps çok düşük diyerek silmişti
  10. C

Razer BlackShark V2 alınır mı?

hocam sinerjide 1000 TL aynı kulaklık mı bir bak istersen linke tıklayıp bir bak
  11. C

7000 bin TL 2k monitör tavsiyesi

bu şekilde düşünmemiştim arkadaşın hakkına girdik helal etsin kusura bakmasın
  12. C

7000 bin TL 2k monitör tavsiyesi

hazır burdayken bir soru sorayım ekstra konu açmayayım bende 1080p 165hz 1 ms gigabyte monitör var genelde oyun oynuyorum ekstra 10bin verilip 2K monitöre geçmeye değer mi ?
  13. C

MSI 4070 TI suprim x kablolama için yardım önerisi

ekran kartı güç kablosu olarak geçiyor benim bildiğim ayrıca üretici firmanın dediği gibi psu üzerinden gelen tek kablodan çoklamayın ayrı kablolardan giriş yapın çünkü yanması ile ilgili problemler oluyormuş bu kablodan 1 adet daha alırsanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum
  14. C

Yardım The last of us part1 AMD hediye

amd ekran kartlarında veriyor
  15. C

R5 5600 RX 6700 XT sistem nasıldır?

incehesap gaming gecesini bekle bazen güzel fırsatlar oluyor
  16. C

MSI MAG Forge 100M kullanan var mı?

sağolasın birkaç siteye baktım bununla ilgili bilgi verilmemiş hiç
  17. C

ASUS SABERTOOH P67 SECURE BOOT/FAST BOOT SORUNU

hocam win 11 ile alakalı olabilir bende 2008 model anakart var ve bios sürümü 2009 ve kart üretilmiyor artık hatta firması yok gibi bişey ama gel gör ki steam PUBG bile oynuyorum buna rağmen sabertooht asusun oyun için üretmiş olduğu bir kart sesli düşündüm şuanda
  18. C

Yardım Erkek Parfüm Önerisi

(y)(y)
  19. C

MSI MAG Forge 100M kullanan var mı?

hocam bu kasanın 3.2 usb girişi varmı
Top Bottom