Arama sonuçları: *

1. S

Hp Victus Ekran Sorunları

Işık süzmesi benimkinde de var zaten ips panellerde hep oluyor çok fazla değilse takılacak bir şey değil. Ama bu renk olayı çok can sıkıcı beni laptoptan soğuttu. Csgo' da dediğiniz gibi packet loss olayı olabilir onu kontrol edeyim. Başka bir ağda da denerim ama dediğim gibi asıl sorun renkler.
  2. S

Bazılarınınki gayet beyaz ama çoğunluk sarı sorduklarımın. Panel kodu aynı olmasına rağmen kimininki beyaz kimininki sarı. Panel değişimi talep edilebilir ama yine sarı panel denk gelme ihtimali var. Zaten kabul ederler mi orası da meçhul.
  3. S

Hocam yetkili servisle görüştüm sıkıntı yok dediler. İnternette sorunu yaşayan bir çok insan var araştırıp görebilirsiniz ve marka bunu sorun olarak görmüyor bu panel böyle diyor. Ne yapayım şimdi garantiye yollayıp boşuna 20 gün bilgisayarsız mı kalayım? Senden bir şey rica etsem ips panel...
  4. S

Hocam bir de başka ips panel cihazınız varsa beyaz bir görüntüdeyken ikisini yan yana fotoğraflama şansınız var mı?
  5. S

Kalibreyi değiştirince gözle görülür fark olmaması ilginç demek ki sizinki zaten o ayarla gelmiş. Çünkü benim de görüntüdeki N140H yazanı varsayılan yaptığımda değişiklik olmamıştı.
  6. S

Kalibre ettiniz mi varsayılan ayarlarda mı böyle? Bir de sizinkinin panel kodunu yazabilir misiniz? Benimkinin panel kodu: CMN1609
  7. S

Hp Victus kullanan arkadaşlar sizin bilgisayarınızın ekranı da sarı renk tonlu ve kırmızıları turuncu gibi mi gösteriyor? Bununla ilgili çok fazla şikayet gördüm ama benimki normal diyen var mı acaba merak ediyorum. Ayrıca ekranın ms değeri aşırı fazla fazlasıyla input lag var. Cs Go' da...
  8. S

Asi-Tft ve Ips Panel Hakkında

Anladım hocam ben de panelden çok bir şey beklemiyordum ama evdeki 1000 tl lik regal marka tablet bile çok daha iyi veriyor renkleri. Şuna bakın soldaki 21.600 TL' ye aldığım Hp Victus sağdaki 1000 TL' ye aldığım Regal tab 10 bunun açıklaması %45 NTSC olması olamaz.
  9. S

Şimdi şöyle panel renk doğruluğu %100 srgb değil. %45 NTSC ama ekran bildiğin sarıydı. Kalibre ederek baya düzelttim ama hâla kırmızıları turuncu gösteriyor diğer renkleri de çok doğru göstermiyor en azından ana renk kırmızıyı doğru gösterse bir şey demeyeceğim.
  10. S

Arkadaşlar asi-tft lcd ile ips lcd panel aynı mıdır? Aldığım laptobun resmi sitesinde IPS panel olduğu yazıyor fakat donanım kimliğinden panel kodunu bulup internette arattığımda asi-tft panel çıkıyor. Laptobun ekranı berbat renkler çok kötü. Müşteri hizmetleriyle görüştüm yurtdışı birimine...
  11. S

HP Victus 16 modelleri nasıl?

Evet evet onu da yaptım teknik servisten canlı destek bile aldım ama yok o akıcılığı hissedemiyorum oyunda. Diğer oyunlarda da arada fps drop olsa da hissettirmiyor çok. Csgo da en ufak gecikme tat kaçırıyor.
  12. S

Benimki Csgo da çok tekliyor. Omen gaming hub tan default modda kullanıyorum bütün ayarlar en düşükte nvidia da ayarlar performansta pil performans modunda oyun modu aktif ve prizde fps 160 civarlarına düşüp duruyor ve kasıyor. 1681478912 Tüm sürücler güncel temiz kurulum yapıldı donanım...
  13. S

HP Victus Gaming 16 Aldım, H.o, G.o?

Geçmiş olsun:(
  14. S

Almadıysan sakın alma ekranı rezalet sarımsı iğrenç bir ekranı var. İ5 12500-rtx 3050ti olanı var bende. Csgo oynayamıyorum adam akıllı. Ekran ms değeri çok fazla ve fps drop oluyor.
  15. S

Öneri HP Victus İyi mi almalı mıyım

Ekran aşırı sarı ne yazık ki. Ama baya bir düzelttim. Nasıl yaptığımın videosunu youtube a yükledim izleyip aynısını yaparsanız memnun kalacaksınız. 1681478814 Video bu
Top Bottom