Arama sonuçları: *

• Users: loewry
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

Hiq pro + tasty banana protein tozu alınır mı

Merhaba şu an kullandığım bigjoy bigwhey protein tozu bitmek üzere. Yeni protein tozu alacağım. Normalde optimum Gold standart whey alacaktım fakat fiyatı bayağı fazla olduğu için birçok kişinin de gereksiz diyerek önermemesiyle vazgeçtim. Şu an en iyi HIQ Pro + gözüme battı. Sizce alınır mı? Ve...
  2. L

L karnitin kullanılmalıdır ve nasıl kullanılır

Merhabalar 16 yaşındayım 81 kgyim 177 boyum %18 yağ oranına sahibim yağ oranımıda azaltarak kili vermeye çalışıyorum bodybuilding yapıyorum 3 aydır kreatin protein tozu preworkout omega 3 zma gibi supplementler de kullanmaktayım bunlarla birlikte le karnitinde kullansam sorun olurmu ve ne kadar...
  3. L

80 kilo 40 cm kol iyi midir?

Merhaba 2 aydır spor yapıyorum 16 yaşındayım bugün ölçtürdüm kolum 40 cm çıkıyor biraz iri yapılı birisiyim iyi midir? Kilo 80 yağ oranı %18
  4. L

Supplementler zararlımıdır?

Merhaba bugun sağlık ocağına aile hekimimin yanına gittim. 16 yaşındayım kan testi yaptırmak istedigimi söyledim. Nedeni ise supllement kullanıyorum kreatin protein tozu preworkout omega 3 zma falan kanımda olumsuzluk varmı kontrol ettirmek için doktor ise bu supplementlerin kalp büyüttüğünü...
  5. L

En kaliteli protein tozları

Merhabalar protein tozu almak istiyorum birazda kaliteli olmasını istiyorum şuan bigjoy var optimum,scitec,multipower,olimp hangisini tercih etmeliyim sizce
  6. L

HIQ preworkout içinden çıkan degişik poşet

Merhabalar bu nedir çöpe mi atayım hiq smash pro preworkouttan çıktı
  7. L

Vücut tipi nedir nasıl öğrenilir

Merhabalar geçenlerde gördüm fitness yapan insanların vücut tiplerini ektomorf mezomorf endomorf gibi 3 tane vardı bunlar neye göre belirleniyor benim kendi vücut tipimi nasıl öğrenirim 80 kg yım 16 yaş bel çevresi yağlı ama abartı değil düz ve kiloludan çok yapılı denilen etli kalın derili bir...
  8. L

Spor yapan biri için vitamin takviyeleri önemli mi?

Merhaba fitness ile uğraşıyorum 16 yaş 80 kg protein tozu kreatin preworkout kullanıyorum. Omega 3 ve zma da aldım acaba gerek varmıydı bilmiyorum fikriniz nedir eğer vitaminler de önemliyse başka almam gereken vitamin varmıdır veya genel supplement
  9. L

HIQ kreatin alınır mı

merhabalar şuanda hardline kullanmaktayım indirimde olduğunu gördüm almayı düşünüyorum almalımıyım https://takehiq.com/products/hiq-creatine-300g birde içinden çıkan ölçek 2.5 gr mış benim şuanki hardline nin ölçeği ise 5 gr alınca HIQ 2.5 gr ölçeği yerine direk elimde olan hardlinenin 5 gr lık...
  10. L

optimum gold standart whey nasıldır

Merhabalar şuan bigjoy bigwhey kullanıyorum daha kalitelisine geçmek için bu model hoşuma gitti almayı düşünüyorum nasıldır. Maddi sorunum yok
  11. L

Optimum Vs HIQ vs bigjoy

Merhabalar bigjoy protein tozu kullanmaktayım bitmek üzere olduğu için yenisini alacağım optimum markasının kaliteli olduğunu duydum optimum gold whey standart almayı düşünüyorum değermi sizce yoksa HIQ veya bigjoymu devam etmeliyim
  12. L

whey protein tozu önerisi

merhabalar şuanda bigjoy bigwhey kullanmaktayım bitmek üzere olduğu için yenisini alacağım ama farklı markaya da geçmek istiyorum. Aklımda HIQ, Optimum gold whey, kingsize gibi markalar var. Verdiğim paraya değecek kaliteli protein tozu varmıdır bütçe 1500-3000
  13. L

Zma ve omega 3 faydalımı

Merhabalar zma ve omega 3 aldım bugün 16 yaşındayım 80 kg yim bir yan etkisi falan varmıdır hap olunca insan bi tedirgin oluyor sanki illegal birseymis gibi aslında tam tersi vitamin ama bilgilenmek içimi rahatlatıyor faydaları nelerdir bu vitaminlerin ve yan etkisi veya bi zararı olurmu
  14. L

supplement ve vitamin tavsiyeleri

merhabalar kreatin protein tozu ve preworkout kullanmaktayım. spora başlamadan önce yaklaşık 2 ay oldu henüz supplement kullanmıyorken kan tahlili yaptırıp kontrol ettirmiştim doktora tüm değerlerim güzeldi. sorum şudur takviye olarak önereceğiniz supplement veya vitamin varmıdır örneğin omega 3...
  15. L

Kulak içi bluetooth kulaklık önerisi

Merhabalar kulak içi kulaklık arıyorum samsung ve huawei uyumlu muzik zevki güzel olsa yeter gerisi önemli değil huawei freebuds se 2 ve samsung galaxy buds fe bu 2 model iyi midir?
  16. L

Vitamin takviye önerisi

Merhabalar hiq dan vitamin almayi düşünüyorum kreatin vb tozlar da kullanıyorum vitaminlerden en önemlisi omega 3 diye duydum alacağım fakat multivitamin ve zma gibi vitaminlerde var onlarıda almalımıyım
  17. L

Tod tv nedir nasıl kullanılır

Merhabalar kaçak sitelerden maç izlemekten sıkıldım 330 TL ye tod tv aylık paket almak istiyorum zaten sadece bjk maçlarını izlemekteyim alırsam pc den direkt siteye girip izleyebiliyormuyum
  18. L

Hiq smash pro tropical preworkout nasıl

Merhabalar okuldan 1 saat sonra spora gittiğim için bi hayli enerji konusunda zorluk çekiyorum preworkout takviyesi almak istiyorum bu model nasıldır alınır mı? creatin ve whey protein de kullanıyorum
  19. L

Hangi takviyeler alınmalı

Merhabalar ben bir süredir spora yapmaktayım kreatin ve whey protein kullanıyorum tecrübeli uzun yıllardır spor yapan bi dostum bana multivitamin kafein sitrülin manat preworkout omega 3 gibi takviyeler önerdi kullanmam gereklimi kas gelişimine falan etkisi çok olurmu yada direkt preworkout mu...
  20. L

Steelseries apex 9 mini alınır mı

Merhabalar bayadır klavye almayı düşünüyordum bütçem 2-3k civarı bugün farkettim steelseries apex 9 mini indirime girmiş alma kararı aldım 2.5k TL mini alma amacım masam pek geniş degil valorant gibi oyunlarda sola reflex atamıyodum klavyeye carpiyordu elim ayrıca mavi switch şuanki kullandığım...
Top Bottom