Neler Yeni

L karnitin kullanılmalıdır ve nasıl kullanılır

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan
Merhabalar 16 yaşındayım 81 kgyim 177 boyum %18 yağ oranına sahibim yağ oranımıda azaltarak kili vermeye çalışıyorum bodybuilding yapıyorum 3 aydır kreatin protein tozu preworkout omega 3 zma gibi supplementler de kullanmaktayım bunlarla birlikte le karnitinde kullansam sorun olurmu ve ne kadar kullanmalıyım kullanımı nasıl bilmiyorum ek olarak faydasını görürmüyüm çoğu kişi preworkout kullanıyosan gerek yok dedi

Son düzenleme:

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
alperen taha demir
Bi bilgim yok ama formunuzu merak ettim

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Merhabalar 16 yaşındayım 81 kgyim 177 boyum %18 yağ oranına sahibim yağ oranımıda azaltarak kili vermeye çalışıyorum bodybuilding yapıyorum 3 aydır kreatin protein tozu preworkout omega 3 zma gibi supplementler de kullanmaktayım bunlarla birlikte le karnitinde kullansam sorun olurmu ve ne kadar kullanmalıyım kullanımı nasıl bilmiyorum ek olarak faydasını görürmüyüm çoğu kişi preworkout kullanıyosan gerek yok dedi
Kreatin ve protein tozu (zevke kalmış) dışında aldığın çoğu ürün senin için gereksiz. Bomboş ürünler l carnitine de öyle. Hiç gerek yok. Çok zenginim parayı koycak yerim yok diyorsan tabii alabilirsin.

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kreatin ve protein tozu (zevke kalmış) dışında aldığın çoğu ürün senin için gereksiz. Bomboş ürünler l carnitine de öyle. Hiç gerek yok. Çok zenginim parayı koycak yerim yok diyorsan tabii alabilirsin.
Maddi durumdan yana sorun yokta hocam faydasıni gormiceksem neden alıyım yani gidip onun parasıyla fazladan kreatin stoklarım :D veya daha kaliteli bi whey protein alabilirim yani preworkoutta aynı etkide kullanmaya gerek yok diyosanız almam

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Maddi durumdan yana sorun yokta hocam faydasıni gormiceksem neden alıyım yani gidip onun parasıyla fazladan kreatin stoklarım :D veya daha kaliteli bi whey protein alabilirim yani preworkoutta aynı etkide kullanmaya gerek yok diyosanız almam
Pre workout çok riskli. Bünyede kafein hassasiyeti ortaya çıkardığı için gün geçtikçe doz artar ama etki vermemeye başlar. En iyisi kendi enerjin ile yap 18 yaşında adamsın hiç gerek yok. Creatin hacim için protein günlük eksiği tamamlamak için kullanılabilinir. Geri kalan cidden boş.

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan
Pre workout çok riskli. Bünyede kafein hassasiyeti ortaya çıkardığı için gün geçtikçe doz artar ama etki vermemeye başlar. En iyisi kendi enerjin ile yap 18 yaşında adamsın hiç gerek yok. Creatin hacim için protein günlük eksiği tamamlamak için kullanılabilinir. Geri kalan cidden boş.
Hocam öncelikle 16 yaşındayım bi yanlışlık oldu heralde 2. Olsrak preworkout zararlımı yani dozaj olarak dediğinizi anladim ona dikkat ediyorum haftada 2 veya max 3 gün kullanıyorum 1 ölçek de hissediyorum zaten yani büyük ihtimal almayacaĝım yinede sorayım dedim l karnitini de

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Hocam öncelikle 16 yaşındayım bi yanlışlık oldu heralde 2. Olsrak preworkout zararlımı yani dozaj olarak dediğinizi anladim ona dikkat ediyorum haftada 2 veya max 3 gün kullanıyorum 1 ölçek de hissediyorum zaten yani büyük ihtimal almayacaĝım yinede sorayım dedim l karnitini de
Yani şöyle düşün. Bazı insanlar sabahları kahve içmeden kendine gelemiyor di mi? Ve gün gçetikçe dozajı artıyor. Bunun sebebi kafein intoleransı. Bugün vücudun karıncalanır. Haftaya etki azalır. Diğer hafta vücut daha çok ister. Diğer hafta hissetmemeye başlarsın. Tabii suplement markalaır veya o markaların sporcuları öve öve bitiremez ama hele senin yaşında biri için çok gereksiz. Zma vs. Gereği yok ki. Dediğim iki ürün dışında gereksiz aldığın tüm ürünler.

loewry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Alper Kaplan
Yani şöyle düşün. Bazı insanlar sabahları kahve içmeden kendine gelemiyor di mi? Ve gün gçetikçe dozajı artıyor. Bunun sebebi kafein intoleransı. Bugün vücudun karıncalanır. Haftaya etki azalır. Diğer hafta vücut daha çok ister. Diğer hafta hissetmemeye başlarsın. Tabii suplement markalaır veya o markaların sporcuları öve öve bitiremez ama hele senin yaşında biri için çok gereksiz. Zma vs. Gereği yok ki. Dediğim iki ürün dışında gereksiz aldığın tüm ürünler.
Tamamdır hocam birazda işin hevesi işte ya her türlü takviyeyi alarak daha hızlı gelişme çabaları diyelim :D

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Tamamdır hocam birazda işin hevesi işte ya her türlü takviyeyi alarak daha hızlı gelişme çabaları diyelim :D
Beslenmenden öteye hiçbir takviye geçemez. Adı üstünde takviye. O paralar ile kaç kilo et alırdın mübarek :D

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,722
İsim
Emir
L karnitin kardiyo için kullanılıyor.Kullanım miktarı toz veya sıvı fark etmez alacağınız sitede yazar.Pre ile l karnitin farklı amaçlarda kullanılıyor.L Carnitine yağ yakımını destekler pre ise anlık olarak vücuduna uyarıcıları aldığın için daha fazla performans sergiler(daha fazla pump daha fazla ağır kaldırma gibi).Tek tavsiyem beslenmeni ve antrenmanını güzel bir hale getirip creatine harici supplement kullanma.Kafana çok takma.Şu aralar çok fazla insta boy bilmem kaç years old türedi.Yok şu supplementi alın daha iyi olursunuz tarzında.Creatine tavsiye etme sebebim daha fazla su tutmanı sağlar.Dolaylı yoldan kilo alırsın ve kaldırdığın ağırlıklar artmaya başlar o kadar.Sadece 1-1.5litre daha fazla su tüketmelisin.(Normal bir insan 3 3.5litre su tüketmeli)

Dipnot:Her markadan supplement almamalısın, ne olduğu belirsiz hammadde kullanıp fahiş fiyata satma peşindeler.Cretaine için reflex hardline hiq olimp markalarına bakabilirsin

Sentinelreal1

80+ Bronze
Kardeşim daha 3 ay olmuş ne kreaitini allah aşkına kullanmayı bırak işe yaramaz zaten Bi formun oluşsun 6ay geçsin en az ne supplemente boğuyorsunuz kendinizi Yemen iyi mi? he iyise kullanma bir şey

Top Bottom