Arama sonuçları: *

1. LinZell

Çözüldü✓ Monitör Önerisi

Eyvallah hocam
  2. LinZell

Çözüldü✓ Monitör Önerisi

Eyvallah hocam
  3. LinZell

Çözüldü✓ Monitör Önerisi

Hocam Va panel iyi midir? Ayrıca ghosting yapar mı?
  4. LinZell

Diş fırçaladıktan sonra mide bulantısı

Misvak kullan.
  5. LinZell

Yardım D.A monitör bu hafta ne zaman?

Anladım sağ olun.
  6. LinZell

uyku saatimi ayarlamak istiyorum

Bu biraz garip bir soru olmuş. Kahve ve çay tüketebilirsin ama saat 7 de kalktığını düşünürsek 5 saat uyumuş olursun bu çok az bir süre sağlıklı olmaz.
  7. LinZell

Yardım D.A monitör bu hafta ne zaman?

Buralarda yeniyim bu monitör indirimi olayı nedir? Monitör almayı bende düşünüyorum.
  8. LinZell

Babam Kumar oynuyor, nasıl önünü alabilirim?

Aslında yasal bir çaresi var. Babanı mahkemeye verip parasını kontrol edemediğini, bu yüzden babanın maaş veya herhangi gelirinin annene geçmesini sağlayabilirsin. Fakat bu aile içinde kutuplaşmaya sebep olabilir, psikolojik tarafını bilmiyorum. @Gri Caner
  9. LinZell

🔥İndirim Bestway Tek Kişilik Bot 124₺🔥🔥

Mükemmel iş fikri anlatıyorum dinleyin (Bunu bilmenizi istemiyorlar!) 1-) Bu botu satın alıyoruz. 2-) Bulabildiğimiz en ucuz can yeleğini satın alıyoruz. (Çalışması önemli değil görüntü açısından.) 3-) Afgan/Suriyeli/Pakistanlı bir işçi buluyoruz ucuza çalışacak. (Bizim yerimize getir götürü...
  10. LinZell

Çözüldü✓ Monitör Önerisi

HDMI sürümünü nerden öğrenirim
  11. LinZell

Çözüldü✓ Monitör Önerisi

Arkadaşlar merhaba laptop kullanıyorum. Kullandığım model: Acer Aspire 3, i5 10. nesil , 8gb ram , mx330 nvdia ekran kartı var. Ekranı bana çok küçük geliyor (15,6 inç) yazılar karınca yazısı içim daralıyor. Tercih olarak 75-65hz , 1ms ve IPS panel ve 1080p olursa çok iyi olur. Bütçenin biraz...
  12. LinZell

Steam ödeme yöntemi geçersiz diyor (Çözüldü)

Yapıkredi TLcard. Ayrıca sorunu çözdüm bu kartlarda visa veya master altyapısı sonradan ekleniyormuş yani kullanıcının isteğine kalmış, bende hiç bağlamamıştım o yüzden ödeme kabul etmiyor.
  13. LinZell

ne master ne visa garip bir sistem
  14. LinZell

Şimdi deniyorum. Tavsiyen için teşekkürler
  15. LinZell

Instagram aynı videoyu izleme alışkanlığı

Dopamin botoksu yapmanını öneririm. Ayrıca bir hobi bulmaya çalış resim çizmek, Dil öğrenmek vb. gibi
  16. LinZell

Merhabalar bisiklet önerisi lazım

Bütçeniz ne kadar?
  17. LinZell

Online ödeme açık. Ödeme yöntemi seçmede hiç birini kabul etmedi. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
  18. LinZell

Merhaba steam üzerinden bir oyun almak istiyorum fakat banka kartımı kullanamıyorum (Yapı Kredi). Ne yapmam lazım yeterli bakiye var fakat kart bilgilerini girdiğimde uyarı veriyor, tüm ödeme yöntemlerini denedim.
  19. LinZell

SULTAN PAPAĞANINI BÜYÜK KAFESTEN KÜÇÜK KAFESE KOYARSAK NE OLUR

Hocam öncelikle kuşu hep salıyorsanız ve kafesi sadece uyuma yeme içme gibi ihtiyaçlar için kullanıyorsa yeter, fakat kuşu kafeste tutup çok nadir salıyorsanız bu alan yetmez. Ayrıca konuyla bağımsız olarak kafesin içine bir dal yerleştirirseniz hayvan için güzel olur kendini rahat hisseder ve...
  20. LinZell

Türk telekom mu Türknet mi yoksa millenicom mu?

İlk başalar da ben türknet mantıklı diye düşünüyordum fakat taahhütsüz olduğu zam gelebiliyor o yüzden ondan vazgeçtim. Millenicom arkadaş kullanıyordu ve hiç memnun değildi zamanında ucuz diye almışlar lakin söve söve kullanıyordu. En iyi türktelekom dedim ona geçtim müşteri hizmetleri...
Top Bottom