Neler Yeni

Steam ödeme yöntemi geçersiz diyor (Çözüldü)

LinZell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert Eker
Merhaba steam üzerinden bir oyun almak istiyorum fakat banka kartımı kullanamıyorum (Yapı Kredi). Ne yapmam lazım yeterli bakiye var fakat kart bilgilerini girdiğimde uyarı veriyor, tüm ödeme yöntemlerini denedim.
1691600079674.png

Gagguş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ali Cabbar
Merhaba steam üzerinden bir oyun almak istiyorum fakat banka kartımı kullanamıyorum (Yapı Kredi). Ne yapmam lazım yeterli bakiye var fakat kart bilgilerini girdiğimde uyarı veriyor, tüm ödeme yöntemlerini denedim.Alıntıyı görüntüle
Hocam bunun çeşitli sebepleri olabilir. Hesabınız online ödemelere açık mı? Satın alım yapacakken orada yanlış ödeme yöntemini seçiyor olabilirsiniz veya bankanız ile alakalı bir problem de olabilir. Yapı kredi müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah edip bilgi isteyebilirsiniz. Steam destek ile iletişime geçip destek talep edebilirsiniz.

LinZell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert Eker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bunun çeşitli sebepleri olabilir. Hesabınız online ödemelere açık mı? Satın alım yapacakken orada yanlış ödeme yöntemini seçiyor olabilirsiniz veya bankanız ile alakalı bir problem de olabilir. Yapı kredi müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah edip bilgi isteyebilirsiniz. Steam destek ile iletişime geçip destek talep edebilirsiniz.
Online ödeme açık. Ödeme yöntemi seçmede hiç birini kabul etmedi. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,058
İsim
Mert Can Ergün
Sanal kartla denedin mi bazı bankalar ödeme yaptığın zaman izin vermiyorlar önlem amaçlı

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,058
İsim
Mert Can Ergün

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,058
İsim
Mert Can Ergün

LinZell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert Eker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapı kredi word card değil mi
Yapıkredi TLcard. Ayrıca sorunu çözdüm bu kartlarda visa veya master altyapısı sonradan ekleniyormuş yani kullanıcının isteğine kalmış, bende hiç bağlamamıştım o yüzden ödeme kabul etmiyor.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,058
İsim
Mert Can Ergün
Yapıkredi TLcard. Ayrıca sorunu çözdüm bu kartlarda visa veya master altyapısı sonradan ekleniyormuş yani kullanıcının isteğine kalmış, bende hiç bağlamamıştım o yüzden ödeme kabul etmiyor.
Hayırlı olsun iyi oyunlar

Top Bottom