Neler Yeni

Instagram aynı videoyu izleme alışkanlığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Mert Karataş
beyler instagramda hoşuma giden videoyu felan tekrar izliyorum, aynı sorun müziktete oluyor beğendiğim videolara giriyorum sürekli o videoları izliyorum bu durum beni rahatsız ediyor 2-3 aydır bu durum böyle nasıl çözebilirim bu durumu yaşıyan var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Furkan Sünney
instagramı sil, kitap oku geçer dostum

• Beğen
Reaksiyonlar: LEFT
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Furkan Sünney
hocam kitapla ne alakası var ki dopaminden gleen bir şey herhalde bu
Dostum aslında daha fazla şey yazacaktım sonra ekonomik nedenlerden dolayı vazgeçtim, sade kitap okumakla tabii olmaz :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Furkan Sünney
Bisiklet bin, kamp yap, kitap oku, hobi edin. Videolara sürekli odaklanmak genelde pek aktivite sahibi olmadığın zaman oluyor, şahsen bende öyleydi. Şu an telefonumda ne instagram ne twitter var, daha fazla zamanı kendime harcıyorum. Geziyorum, okuyorum iletişime insanlarla yüz yüze geçiyorum, yüzüyorum, spor yapıyorum. Benim olayım böyle oldu belki sende de işe yarar :)

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Bendede aynı durum var hocam. Kaydedilenlere giriyorum izlediklerimi hep tekrar izliyorum. Aralarında birkaç tanesini heep izliyorum.

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Çağatay Yılmaz
beyler instagramda hoşuma giden videoyu felan tekrar izliyorum, aynı sorun müziktete oluyor beğendiğim videolara giriyorum sürekli o videoları izliyorum bu durum beni rahatsız ediyor 2-3 aydır bu durum böyle nasıl çözebilirim bu durumu yaşıyan var mı
hoşuna giden şeyleri tekrar yapmak istemen çok normal bişey önemli olan abartmamak

LinZell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert Eker
Dopamin botoksu yapmanını öneririm. Ayrıca bir hobi bulmaya çalış resim çizmek, Dil öğrenmek vb. gibi

The Semih

80+ Gold
Dopamin yüzünden evet ve ülkeyi sarmış durumda, Eskisi gibi oyunları suyunu çıkararak oynayamıyorum ama yinede toksit gençlere göre daha iyiyim :D

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,554
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
İnstayı sil derim.Așırı vakit kaybı.

Top Bottom