Arama sonuçları: *

1. kaizor.ix

Bios Update Yaparken Yarisinda Ekran Gitti

Ozaman anakartı yetkili servise gönder hiç uğraşma olmaz zaten direk gönder
  2. kaizor.ix

Bios Update Yaparken Yarisinda Ekran Gitti

MADDE MADDE Söyleyeyim: * Laptop ise şarjı bitmiş olabilir *Elektrik gittiyse bilgisayar hiç açılmaz anakart değişmesi gerekir * İşlemcin güncelleme sürümü ile uyumlu olması gerek *Efi(bios) ve ya boot ayararını ellediysen sistem bozulmuş olabilir *Eğer güncellemeyi masaüstünde güzel bir...
  3. kaizor.ix

Chromun engellediği virüslü dosya sistemime zarar vere bilirmi ?

Hocam Chrome ye ne bakıyorsun onun engellemesine ne fayda var sen zaten o siteye girdiysen eğer bir sitenin programın fotoğrafın açılması için önbellekte dosyaların çalışması gerek ama eğer o dosyaların içinde gizlenmiş sağlam bir virüs varsa ozaman geçmiş olsun seni tedirgin etmek istemem ama...
  4. kaizor.ix

Discord sunucusuna girmekten RAT virüsü bulaşır mı?

Hocam indirmeden bile virüs bulaşır bir akıl ve bilgisayar ile her türlü illegal iş yapılır discordu silmeni tavsiye ederim bıraak sesli sohbeti bir fotoğrafı açmaktan bile virüs bulaşır. Muhtemelen bulaştı ama tam tarama yap cihazını tara ama eğer PC deysen geçmiş olsun ıp in olsun tokenin...
  5. kaizor.ix

Telegram panel linkinden RAT yemiş olabilir miyimdir?

Hocam adamlar panel yapacakta panele girenlerin bilgilerini almayackmı virüsü boşver kişisel bilgilerin önemli bir fotoyu ve ya gif i açmakla bile bilgilerin ya Allah diyerek gider bir sitenin fotoğrafın veya her türlü şeyin açılması için gereken dosyalar ön belleğe aktarılır ve çalışır...
  6. kaizor.ix

karpersky free yüklerken windows defender trojan algıladı

Trojan algıladığı ekranı SS atarmısın
  7. kaizor.ix

Çözüldü✓ Laptopa virüs bulaşmış.

İnternet geçmişini,önbelleği,siteleri,şüpheli üyelikleri komple temizle. Hiçmi olmadı defender kullan yinemi olmadı şifrelerini yedekle tarayıcını sıfırla.
  8. kaizor.ix

güvenilir anti-virüs programı

Kaspersky-Malwarebytes-McAfee-AVG-ESET-norton Ama en iyi ikisin Kaspersky-Malwarebytes bende kullanıyorum para vermeye değer.
  9. kaizor.ix

Xtuservice.exe virüs mü

Hocam sisteminde birsürü dll dosyası var exe,dll dosyaları büyük ihtimalle virüs olabiliyor yalnız sistem dosyaları exe si farklıdır Muhtemelen virüs ama tam ihtimal veremem defender ile tarama yap veya dosyayı virüstotal de aratmaya çalış aratılırmı bilmiyorum ama bir dene ve bir ricam olacak...
  10. kaizor.ix

BlueStack zararlı bir yazılımmı?

Teşekkürler oturum açılan hesaba giriş sorunu olmadı değilmi
  11. kaizor.ix

BlueStack zararlı bir yazılımmı?

Merhaba,ben bilgisayarıma BlueStacks indireceğim ama çoğu kişi "hesabıma giriş yapılıyor,BlueStack slinmiyor,defender virüs algıladı diyor." E bende biraz virüs konusunda paranoyağım kıyamıyorum bilgisayarıma lütfen birisi doğru bir cevap verebilirmi? Şimdiden Teşekkürler.
  12. kaizor.ix

En Fazla 350 TL Kulaklık Önerisi

Syrox bluetooth aux Frekans : 20-20.000hz Uyumlu Bluetooth Yapılandırma Protokolü : A2DP, AVRCP, HSP, HFP Kablosuz Menzil : 10 metre Şarj Süresi : 2 saat Şarj Girişi : Micro USB
  13. kaizor.ix

bilgisayarım ne kadar eder

Mükemmel bence 20 k vardır ama PSU ve bazı parçalar GamePower. Gibi bir marka olduğu için 1 k daha düşersin (bilinmedik marka olduğu için) 19 k ya satarsın satacaksan
  14. kaizor.ix

Kaspersky Almaya Değer mi?

Ben 1 hafta olmadı aldım gayet memnunum 2 yıl boyunca sadece 630 TL bir kerelik Ve çok güzel ve güçlü bir antivirüs normalde mcAfee yada ESET satarlar mağazalarda ama hiç almaya değmez bence al Ben gayet memnunum.
  15. kaizor.ix

usb flash bellekten virüs bulaşırmı

Virüsün ne kadar güçlü olduğuna bağlı. Ama format atarken Bulaşmaz genellikle eğer risk almak istemiyorsan Bilgisayarını yeniden başlat ve başlatılırken shift e basılı tut ya güvenli modda cihazını temizle yada gelişmiş seçeneklerden sıfırla. Yalnız birde eğer çok güçlü bir virüsse anakarta bile...
Top Bottom