Arama sonuçları: *

1. W

Diyetisyenim bana program yazdı! Sizce nasıl?

Tahmini kaç kalori bu program ve 1 ayda ortalama kaç kilo kaybettirir?
  2. W

Diyetisyenim bana program yazdı! Sizce nasıl?

Merhaba arkadaşlar profesyonel arkadaşların listeyi kontrol edip değerlendirmesini istiyorum, ayrriyetten bu programa uyarsam sizce ayda kaç kilo veririm spor salonunada gideceğim Vücut bilgilerim şu şekilde: Yaş | 16 Kilo | 90 Boy | 175
  3. W

Kilo kaybetmem için bana bir yol haritası çizin.

O zaman bu diyetisyen ile görüşeceğim uygun mudur sence? link: https://hidoctor.health/online/diyetisyen/basak-suna-albayrak
  4. W

Fiyat sorun değil.
  5. W

70kg çıkıyor. Peki o zaman anladımki bu iş çok karmaşık online diyetisyene başvurmalıyım galiba sizce mantıklımı online diyetisyen?
  6. W

hocam ideal kilo 60/70 nasıl çok değil?
  7. W

onlar şartmı bu olmazmı? https://www.hepsiburada.com/kelly-s-musli-meyveli-275-gr-p-HBCV00004D33KN?magaza=dipdepo
  8. W

Hocam aldım ben bu yulafı at yemi gibi tadı tuzu yok kustum nasıl yapılıyor bu?
  9. W

Peki yani şöyle olmalı o zaman 7:00 Uyanma Saati 9:00 1. Tavuk Pilav 13:00 Spor Salonu 15:00 2. Tavuk Pilav 16:00 Aralıklı Oruç 17:00 19:00 Yürüyüş 1699489638 Öğünler arası bir şeyler yemeyi düşünmüyorum vücudun otofajiye girmesini kolaylaştırmak için. 1699489671 Çokmu abartılı oldu...
  10. W

Şöyle bir şey yapmayı düşünüyorum. 1699489351 Peki bu sağlıklı olurmu? 3000 kalori yakmak yani
  11. W

örnek verebilirmisin mesela 2000 kalori alıyorsam günde kaç kalori yakmam lazım? 1699488837 Birde şey sorucam 1 ay boyunca sadece tavuk pilav yemeği düşünüyorum olurmu?
  12. W

Gereksiz pahalı.
  13. W

Gokalaf'a yazdımda nedir tam olarak ne yapıyor?
  14. W

Sapınıda yesem olur mu 1699445629 Hocam öğle yemeğinin miktarını nasıl belirlemeliyim?
  15. W

Merhaba arkadaşlar ben spora başlayacağım çok kiloluyum 90 kiloyum boyum 175 yaşım 16. Yaklaşık 1 ay aralıklı olarak spor deneyimim var birazcık tecrübeliyim fakat kendi başıma yapamayacağım çok belli çok para harcadım programlara hocalara falanda yok olmuyor düzen oturtturamıyorum bana bir...
  16. W

Yaş 16 Kilo: 90! Nasıl Kilo Verebilirim?

Günde 2 öğün yeterli diyorsun yani, Kahvaltı ve öğle yemeği ardından spor salonu değil mi?
  17. W

Dediğini anlamadım.
  18. W

Yani kısacası * Kalori Açığı * Düzenli Spor * Protein Ağırlıklı Gıdalar * Sabır. Peki bu kalori açığını nasıl oluşturacağım? demek istediğim mesela günde kaç kalori almam gerektiğini nasıl öğreneceğim? Spor salonunda hangi haraketleri yapmalıyım bu süreçte? Bunun için bir program varmı? varsa ne?
  19. W

Peki kalori açıklığı oluşturdum diyelim bunu yaparken de spor salonuna gidersem doğru olurmu? 1699277502 Bu kadar basit olsa keşke 1699277523 ne yaptın ki
  20. W

Merhaba arkadaşlar. Yaş 16, kilo 90 ve boy 175. Ne yapmalıyım kilo vermek için? Spor salonuna gidiyordum. 10 gün falan gittim, 86'dan 83'e düştüm kısa süre içinde fakat şu an hiç başlama motivasyonum kalmadı. Hiçbir şey yapmak istemiyorum. Bir anda tüm enerjimi kaybettim hatta o kadar ileri...
Top Bottom