Arama sonuçları: *

1. K

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Uygulamada başvurularım kısmında
  2. K

İnternet için bu faturamda imei yok başvurmadım henüz
  3. K

Sizde de operatör bilgisi kısmı boş mu
  4. K

Bugün konuştum şuan hiçbir tarih veremeyiz bize bilgilendirme yapılmadı beklemeniz lazım dedi
  5. K

23 kasımdan sonra alınan telefonlara imei ekleniyor demişlerdi. Amazon'da tekrar indirime girdiğinde alsak onda imei olur mu sizce? Çünkü müşteri temsilcisi şuanda taleplere geri dönüş sağlanmıyor dedi
  6. K

Bana da bugün 23 kasımdan sonra alınan telefonlara ekleme yapıldı dedi. 13 kasımda aldığım için telefonu tekrar talep açtı bu hafta çözüleceğini söyledi
  7. K

Telefonla konuştum bazen onların mailleri gelmiyor ama adı Efe sanırım
  8. K

Bu seferki Amazon müşteri temsilcisi de kişi bazlı tek tek girilmeye başlandığını %30unun girildiğini söyledi. faturası düzelen var mı yoksa yine uyduruyor mu temsilciler?
  9. K

9) Satın alınan teknolojik cihaza ilişkin elektronik ortamda düzenlenen fatura olması ve faturanın desteği alacak öğrencinin Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasını da içerecek şekilde adına düzenlenmiş olması gereklidir.
  10. K

Bana da kasım sonuna kadar dedi bugün konuştuğum 2 temsilci de. Ayrıca fatura tarihi de değişecek dediler telefonu açmanızı önermem o yüzden
  11. K

Özellikle sordum telefonda 2 imei var ikiside olacak mı diye sadece biri olacak dedi
  12. K

İyide iade etsek düzgün faturalı telefonu nereden alacağız? Amazon imei eklemiyor Hepsiburada tc no eklemiyor Trendyol ikisinide eklemiyor Kurumsal olmayan satıcılara da güvenemiyorum
  13. K

Az önce konuştuğum müşteri temsilcisi aradı. Sipariş numaramı aldı. İmeilerden 1 tanesinin bugün ekleneceğini faturanın elime ulaşmasının zaman alacağını söyledi.
  14. K

Müşteri hizmetleriyle tekrar görüştüm . Talebiniz incelenme aşamasında bu son aşama dedi. Henüz kimseye ekleme yapmamışlar. Aldığımız telefonların imeisi onlarda bulunuyormuş ama mail kanalıyla tekrar bize sorabilirlermiş bilginize
  15. K

Ben konuştuğumda daha eklenmeye başlanmadı yasal düzenlemelerle uğraşıyorlar, çarşambaya kadar bekleyin haftasonu çalışmıyor ilgili birim dedi müşteri hizmetleri.
  16. K

Ben 16sında başvurdum benimde bu şekilde. ama tarayıcıdan açtığımda başvurum gözükmüyor
  17. K

Telefon kutusunun üstünde 2 imei var. Başvururken ikisini de yazmamız mı gerekiyor?
  18. K

Benim 72 saatim dolmuştu tekrar aradım bir 72 saat daha beklemem gerektiğini söylediler
Top Bottom