Arama sonuçları: *

1. C

Spor bel fitigi dusunceleriniz

Sa beyler iyi geceler bugun bel fıtığı hakkında bi konu açmak istedim çünkü şu anda yurtta sıcak suyla dolu bi şişeyle yatıyorum uzun zamandır fitness yapıyorum 18 yaşındayım bugün gene normal bir gündü antrenmana gittim sırt atacaktım başta bi ısınmak için 8 barfiks çektim rowun başına gidip...
  2. C

RTX 2060 İLE ETHERNUM KAZICILIĞI

Arkadaşlar merhaba iyi forumlar bende strix model bi artx 2060 var ve ben güncel olarak oyun oynayan birisiyim kart fazlasıyla yetiyor bana oyun konusunda ama üni sınavı falan derken kapalı bi şekilde kalıyo kart bende boşa harcamak istemiyorum ve mining yaparak bu süreyi değerlendirmek...
  3. C

Fitnessta Definasyon Anlayanlar Lütfen gelsin

Arkadaşlar ben 16 yaşında bir sporcuyum ve başladığım günden beri (13 yaşından beri) bulk takılıyorum ve artık definasyona geçmek istiyorum (arkadaşlar bu işi ciddiye alarak yapıyorum boş konu açmadım yani 140kg squad atıyorum 110kg bench yapıyorum beslenmelerime çok diikkat ediyorum)...
  4. C

FıratZ nin olayı ne nasıl bir fitness sporcusu

Arkadaşlar youtubede FıratZ diye bir kanal var çocuk fitness yapıyor beslenmesine ve idmanlarına dikkat ediyor gerçekten örnek alınması gereken güçlü kararlı birisi gibi duruyor açıkçası ama bi kaç şeyi merak ediyorum çocukla hemen hemen aynı süredir fitness yapıyoruz o 17 yaşında sanırım ben 16...
  5. C

Birek Güreşinde Çok güçlü olduğum halde yenilmem

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar öncelikle; Arkadaşlar birek güreşi üstüne bir konu açmak istedim çünkü konu hakkında gerçekten merak ettiklerim var öncelikle konuya şurdan gireyim ben 13 yaşından beri nadiren spor salonuna gidip vicudumun %65 ini evde yapmış birisi olarak konuşuyorum bulk ta...
  6. C

Dershanede durmadan bakıştığım kız

Arkadaşlar merhaba iyi forumlar konuya nasıl girsem bilmiyorum ama son 1 2 haftadır dersanede durmadan davar gibi bakıştığım birisi var ama konuya bir türlü anlam koyamıyorum çünkü daha önce hiç karşılaşmadım böyle bir durumla şimdi ben dersanenin soru çözüm bölümünde dolaşırkan kız gözlerimin...
  7. C

Öğretmen Bana Ağır Küfür Etti Ne Yapmam Gerek ?

Arkadaşlar öncelikle merhaba bugün okulda kötü bir olay yaşadım kız arkadaşımla beraber cam kenarında bir şeyler yer içerken beni müdür çağırdı ve müdür yardımcısının odasına gitmemi istedi bende tamamdır dedim maskemi taktım ve çıktım hocayla konuşmaya hoca dedi ki neden geldin bende müdürün...
  8. C

Bellek kullanımım çok yüksek

OLUMM BU RAMM KULLANIMI NEE 16 GB RAM VAR BOMBOŞ TA SAĞ AŞŞADA HER ŞEY KAPALI VE VİRUS FALANDA YOK NASIL BU KADAR ÇOK RAM KULLLANILABİLİYOO
  9. C

Aragami yi bitirmeden araga mi 2 oynanır mı ?

Arkadaşar aragami 2 oynıyacağım ama aragami 1 i bitirmedim ve çekiniyorum ne yapmalıyım.
  10. C

Laptop Soğutucuları Ne Kadar İşe Yarar ?

https://www.trendyol.com/monster/pusat-notebook-cooler-p-55064257 Bu aleti almayı planlıyorum ama alt fiyattan da bir sürü ürünü var hangisi hangisinden iyi bilmiyorum ama gözüme en kaliteli geleni bu sizce almaya değer mi veya daha aşşağı fiyattan daha iyileri var mıdır daha önce böyle bir şey...
  11. C

Vakum soğutucu Cihaz İçin Sorun Teşkil Eder mi ?

https://www.trendyol.com/triline/iets-dijital-gostergeli-notebook-sogutucu-vakumlu-fan-hiz-ayarli-yeni-nesil-p-33676213?boutiqueId=581877&merchantId=116336&gads=true Bu cihazı almak istiyorum ama elimdeki laptopa zarar verir mi merak ediyorum bazı forumlarda olsun videolarda olsun zarar...
  12. C

ANTRENMAN SIKLIĞI VE OVERTRANİNG OLMAK

Arkadaşlar full body antrenman yapıyorum günlük 23 hareket var OMUZ 3 HAREKET SIRT 4 BEL AŞŞASI 4(KALÇA BACAK...) KARIN 3 GÖĞÜS 3 BİLEK 2(BİLEK DERKEN BİRİSİ İLE KAVRAMAMI GELİŞTİRİYORUM TUTMA GÜCÜMÜ) ÖN KOL 1 ARKA KOL 1 YAN ARKA KOL 1 40 DAKİKA BİSİKLET bu hareketlerin hepsini süper set olarak...
  13. C

The Witcher 3 Mod İndirme

Arkadaşlar The Witcher 3 ü modlu oynamak istiyorum ama mod indirmeyi bir türlü anlamıyorum 3 4 tane rehber video baktım hiç bir şey anlamadım bu işi çözmüş olan varsa yardım edebilir mi acaba ? teşekkürler iyi forumlar.
  14. C

16 yaş powerlifting yarışması nasıl

Arkadaşlar herkeze merhaba benim 7 ay sonra şubat ayında falan yarışmam var istanbulda powerlifting yarışması ve rakiplerim beni açıkçası ürkütüyor öncedne katılmış birisi falan varsa lütfen yorumlayın beni; 95 kg benchpress (bench pressi hep yaparım çokda severim 95 şu an o gelişmeden artmaz)...
  15. C

Hangi Üniversiteye Gitmeliyim ?

Arkadaşlar merhaba ben 3.sınıf öğrencisiyim ama hala hangi üniversite benim hedefim inanın bilmiyorum tek istediğim şey sivil polis olmak, polis özel harekata katılmak yada sat olmak bu konulara çok meraklıyım yaşıma göre fiziksel olarak çok güçlü ve dayanıklıyım bu istediğim meslekler için...
  16. C

11 SINIF VE ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLIK NE YAPMALIYIM ?

Arkadaşlar 11 sınıfım artık 9 ve 10.sınıf temelim gerçekten yok şurada 2 sene kaldı sınava bana lütfen yardımcı olun ne yapmam lazım gerçekten bilmiyorum okullar açılana kadar şu anda 23 gün var kendimi 20 günlük bir maratona sokacağım işi sıkı tutacağım eşit ağırlık öğrencisiyim biraz araştırma...
  17. C

Diyet kalori açığı yapmak yardımcı olun lütfen

Arkadaşlar günlük harcadığım kalori 3800 4000 ortalama sporcu diyetisyeninden diyet aldım bizim salondaki kiloma boyuma göre vs. bana 1500 kalorilik bol d vitaminli az karbonhidratlı bi diyet verdi ben bi hesaplama yaptıgımda ortalama 7400 kalori 1 kg a eşit ben haftanın 4 günü salona gidiyorum...
  18. C

Vicut geliştirme Definasyon dönemi

Arkadaşlar vicut geliştriyorum definasyon dönemindeyim ama canım illaki bi şeyler istiyo kendime hakim olabiliyorum ama ailem olsun arkadaş çevrem olsun hep dışarı çıkıp toplanırız falan illa bişeyler yiyip içiyolar annem evde tatlı yapar mecbur evde tek ben yokum babam ve kardeşim onların cnaı...
  19. C

16 Yaş fitness bulk döneminden çıkma

Arladaşlar merhaba 16 yaşındayım hard core vicut çalışıyorum boyum 1.75 ayakkabısız 93 kiloyum bulk dönemindeyim 80-85 kilo arasına düşmem gerek hiç kas kaybetmeden 2 gün önce bulku bitirdim definasyon dönemine girdim bugun 2. günümdu yaşıtlarımdan çok daha geniş omuzlu ve sırtlıyım 16 yaşında...
  20. C

EVDEN AYRILMA YAŞAM TARZI DEĞİŞTİRME ARKADAŞLARDAN VAZGEÇME PSİKOLOJİSİ

Arkadaşlar merhaba yakın zamanda memlete gidicem ve bu benim hayatımı nerdeyse %100 değiştiricek oturduğum yerde arkadaşlarım var dışarı çıkıp eyleniyoruz spor yapıyorum takıldığım kızlar var plan yaptıgım insanlar var ve memlekete gidersem en az 2 hafta durucam ama bu en az genel olarak nerden...
Top Bottom