Arama sonuçları: *

1. M

B450m a pro max anakartı nasıldır

Güzel anakart, boyutu kasanıza uyuyorsa fiyatı da fena değilmiş. 4133 mhz ram desteği var, m2 desteği var, 3. nesil ryzen destegi var.
  2. M

Sessiz işlemci soğutucusu önerisi

sağolun teşekkür ederim, bi inceleyim ürünü.
  3. M

300 tl desem cok sallama olacak, bütçe var da misal 500 desem sessiz bir sogutucu icin yuksek midir, düşük müdür onu bilemiyorum, hep stok sogutucu kullandım, öyle zor işler yapmadım, oyunda falan sıkıntı yaratmıyor ama ses biraz rahatsız etmeye başladı, geceleri oynuyorum çünkü.
  4. M

Arkadaşlar biraz geç yazıyorum, ufak bir motosiklet kazası gecirdim de, kasa xpg invader, baya geniş, anakart msi b450m pro max, biraz küçük. Bütçeyi tam bilemiyorum yani çok kazık olmayacak şekilde, soğutucuya kaç para verilir yani onu bilemiyorum.
  5. M

Arkadaşlar merhaba, ryzen 5 3600x işlemci var, stok soğutucusu biraz ses yapıyor. daha doğrusu fan hızı nedense bir artıyor bir azalıyor. uzun vadede sinir ediyor. adam akıllı sessiz ve güzel bir soğutucu tavsiyeniz var mıdır? sıvı soğutma da olabilir lakin benim için sessizlik de önemli bir...
  6. M

Ryzen 5 2400g almak mantıklı mıdır?

üniversiteye gidene kadar sınav stresi ile pek zamanın olmaz ama üniversiteye gidince bol bol vaktin olacak oyun için :) ben de senin gibi apu mu alsam işlemci - ekran kartı mı alsam diye düşünüyordum, sonra dedim ki apu alayım ya ne olacak sanki, 3 yıl falan idare etti, sonrasında bu pubg falan...
  7. M

i3-6100 Sistem İçin Nasıl Bir Upgrade Yapmalıyım?

ekran kartı olarak rx570 fena değil. fiyat - performans diyorlar ya o tarz. kendim gtx 1660ti kullanıyorum ama baktım fiyatları uçmuş. 1151 soket'e bakınca bir çok işlemci mevcut, arkadaşlar yanılıyorsam düzeltsinler ama 9. nesil i7'ler falan var.
  8. M

Ryzen 5 2400g almak mantıklı mıdır?

bence bir çoğunu besler. Bu apu denilen nane'yi şöyle düşünmek lazım. biraz paranız var ve oyun oynayabileceğiniz bir pc istiyorsunuz. ama challenger da değilsiniz, "açayım iki oyun atayım kapatayım, güncel oyunları oynayayım ama ultra grafik beklentim de yok" diyorsanız güncel bir apu genelde...
  9. M

i3-6100 Sistem İçin Nasıl Bir Upgrade Yapmalıyım?

ekran kartı ve ram arttırılabilir. gtx 750ti biraz eskide kaldı. ram de 2x8 gb olabilir. sanal gerçeklik oyunları oynamayacaksanız heralde yeter.
  10. M

BU BİLGİSAYARA UYGUN NE YAPILABİLİR?

anakarta internetten baktım, yanlış görmediysem 1333 mhz ram destekliyor. yine siz emin olun, 8 gb 1333 mhz ram takın, hard disk varsa sökün, evden içeri sokmayın hatta bir ssd alın. temiz bir format atın. para varsa ekran kartını yükseltebilirsiniz. yükseltirken power supply kaç watt bilmiyorum...
  11. M

Cs go için çözünürlük önerisi

ben 1080p ve yüksek grafiklerle oynuyorum, doğal olarak kolsuz gibi oynuyorum ve rahat head shot atamıyorum. çünkü modellerin kafası falan çok küçük. millet at gibi oynadığı için de gram zevk almıyorum. keşke herkeste standart 1080p ve standart görüntü kalitesi sunsalar, o zaman el mi yaman bey...
  12. M

Hdddeki wini ssdye aktarmak

SSD'nin hafızası dediğiniz uygulamalar için yeterli ise disk klonlama yöntemi ile olur. klonladıktan sonra hard disk'i de kullanmaya devam edecekseniz HDD'deki windows'un kurulu olduğu bölümü silersiniz.
  13. M

M2 ssd uyumu

Arkadaşlar, bu m2 ssd anakarta uyar mı uymaz mı diye sorular geliyor ya, bu uyum ssd'nin uzunluğu ile mi alakalı? Çünkü m2 diyor yani, m2 deyince anakartta da m2 var, ssd de zaten m2.
  14. M

İyi sistem, Düşük FPS

Laptoplarda ısınma problemi olabilir. Ben ofisteki laptoptaki 3. Nesil i7 ile lol'e 150 fps ile başlayıp 5 dakika icinde 50 fps'ye düşüyorum 😁
  15. M

Yardım 2. El Ekran Kartı Dikkat Edilmesi Gerekenler ve İ5 4460 İşlemci

Ekran kartını furmark ile test edebilirsin.
  16. M

80 Plus sız?

Ben kendi deneyimimden örnek vereyim, kasamda 400 watt bir psu vardı, sonra ekran kartı ilave ettim. Psu yeterli gelmeyecegi ve 8 pin güç bağlantısı bulunmadığı için "no name" diye tabir edilen 500 watt bir psu aldım. Aslında no name değil Dark Force diye bir firma, sertifikasız psu. Bu 500 watt...
  17. M

Yardım Macbook Hakkında

Grafik tasarım yapıyorsanız, video editliyorsanız, kurgu vs. işleriniz varsa, bir film şirketinde veya reklam ajansında stajyerseniz ve orada geleceğiniz varsa, fotoğrafçı olmayı düşünüyorsanız falan macbook mantıklı, lakin onun haricinde mantıklı değil, en basitinden girdiğiniz bir iş yerinde...
  18. M

Bu sistem gta5 pubg ve csgoyu nası oynatır ve kaldırır mı

Bence zor. Işlemci 9 yıllık, ram'ler kapasite ve hız olarak zayıf, ekran kartı da iyi değil.
  19. M

A10 7890K+RX 570 OLUR MU ?

Ben de zamanında a10 7899k'ya ekran kartı olarak 1050 ti yaptım pubg oynadım, pek bir sıkıntı hissetmedim. Yine aynı işlemciye 1660 ti taktım ve bu sefer de bir vr oyunu olan half life alyx oynadım vr headset ile, bazı yerlerde takılmalar yaşadım ama geneli fena değildi. Işlemci güçlü, çoklu...
  20. M

Hardisk yerine ssd takıcam

Laptop hard disk'i galiba bu, 2.5 inc yani. 2.5 inc ssd olarak aratın onlar uyar. Bu girişler pcdeki girişlerle de aynı, pc'de kablo taktığımız icin kabloyu ters takmayalım diye etrafına plastik kılavuz yapmışlar.
Top Bottom