Neler Yeni

Yardım Macbook Hakkında

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
5. Seneye girdiğim MacBook Pro sahibiyim. Alırken amacim oyun degildi. Tamamen yaşam kalitem artsın diyeydi. Su an mail-ofis-sörf-video edit 1 tane de oyun wot blitz oynuyorum. Pil ömrüm %82 de. Kapağını kaldırdığım gibi açılıyor, mesaj-watsap-facetime kullanıyorum. Beni mutlu ediyor açıkçası. Oyun oynamak istediğim icin 1 ay önce gaming laptop aldım. Oyun oynamak istiyorsan MacBook kesinlikle sana göre değil.
Tamamdır sağol.

YeCeTe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
YeCeTe
Bu arada Apple ürünlerini dünya çapında pahalı zanneden, her ülkede ayrıcalıklı gibi zanneden arkadaşlara ithafen : Apple sadece bizim ülkemizde bu kadar pahalı. Amerika’da falan kaliteli olduğu icin alıyorlar ki onlara göre 1200-2000 birim gibi bir şey. Amerika’nın Vestel’i diyebiliriz.

• Beğen
Reaksiyonlar: AK47

Fekomon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Fatih Emre Kunduracı
Selamlar, 5500 TL civarına laptop bakıyorum 1 haftadır fakat piyasa ortada. Bir arkadaşım macbook düşündün mü diye sorunca biraz ilgimi çekti açıkçası. Daha önce hiç macbook kullanmadım. Acaba performansı nasıldır oyun oynanıyor mudur? Vs vs. Aydınlatırsanız sevinirim.
MacBook'un kaç model olduğu da önemli aslında. Eğer biligisayarda gündelik işlerini hallediyorsan ya da programcılıkla ilgileniyosan iyidir. Ama oyun için üretilmiş cihazlar değiller. İşini yaparsın pişman etmez, canın sıkılınca da 1-2 el cs lol falan oynatabilir. İkinci el alıcaksan tavsiyem 2012-13 ten sonraki modelleri düşün.

• Beğen

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
MacBook'un kaç model olduğu da önemli aslında. Eğer biligisayarda gündelik işlerini hallediyorsan ya da programcılıkla ilgileniyosan iyidir. Ama oyun için üretilmiş cihazlar değiller. İşini yaparsın pişman etmez, canın sıkılınca da 1-2 el cs lol falan oynatabilir. İkinci el alıcaksan tavsiyem 2012-13 ten sonraki modelleri düşün.
Arkadaşlar pek önermedi ama bütçeme göre 2015-16 model var ikinci elde macbooklar.

Fekomon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Fatih Emre Kunduracı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar pek önermedi ama bütçeme göre 2015-16 model var ikinci elde macbooklar.
COD, BF5, GTAV, Rainbow, PUBG gibi oyunlar için kesinlikle önermem zaten. Harici ekran kartları yok bir kere. Oyun çok oynamam, genelde gündelik işler yaparım, arada zevkine cs lol girerim diyorsan almayı düşün derim. 2015-16 da yeterince iyi.

• Beğen

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Mesaj otomatik birleştirildi:

COD, BF5, GTAV, Rainbow, PUBG gibi oyunlar için kesinlikle önermem zaten. Harici ekran kartları yok bir kere. Oyun çok oynamam, genelde gündelik işler yaparım, arada zevkine cs lol girerim diyorsan almayı düşün derim. 2015-16 da yeterince iyi.
Benim zaten oynadığım oyunlar lol ve csgo başka bişeye merakım yok pek ama anlatılanlara göre onlarda da istediğim performansı alamayacağım gibi gözüküyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Zeki Can Uysal
Grafik tasarım yapıyorsanız, video editliyorsanız, kurgu vs. işleriniz varsa, bir film şirketinde veya reklam ajansında stajyerseniz ve orada geleceğiniz varsa, fotoğrafçı olmayı düşünüyorsanız falan macbook mantıklı, lakin onun haricinde mantıklı değil, en basitinden girdiğiniz bir iş yerinde bile bütün sistem windows üzerinden kurulu olduğu için sürekli adaptasyon sorunu yaşayacaksınız. Mühendis veya mimarsanız bütün programlar windows tabanlı, oyun kısmına girmiyorum bile.

• Beğen

Mikail

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mikail
Selamlar, 5500 TL civarına laptop bakıyorum 1 haftadır fakat piyasa ortada. Bir arkadaşım macbook düşündün mü diye sorunca biraz ilgimi çekti açıkçası. Daha önce hiç macbook kullanmadım. Acaba performansı nasıldır oyun oynanıyor mudur? Vs vs. Aydınlatırsanız sevinirim.
Bence pc al knk laptopta fln ısınma sorunu olurken bence macde daha fazla olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,269
Üyeler
150,050
Son üye
mamis3121
Top Bottom