Arama sonuçları: *

1. B

Evde kas yapılır mı?

Kardeşim instagram @diyetisyenbulutguzel
  2. B

Vatandan aldığım sistem kapanıyor ve açılmıyor.

Birader sen önce sesli harf ve türkçe imla kurallarını en azından giriş seviyesinde öğren sonra konuş
  3. B

Pcdeki PSU'yu değiştirince ekran kartı kullanımı artar mı?

Yok. Şöyle diyeyim son 1 gündür ekstra bir uygulama indirmedim. Aradaki tek fark PSU.
  4. B

Pcdeki PSU'yu değiştirince ekran kartı kullanımı artar mı?

Arkadaşlar pcde 650 w corsair PSU vardı. Ekran kartı kullanımım Rustta %50-70 arası değişiyordu ve GPU gücü 152 watts bandındaydı. 700 W cougar PSU taktıktan sonra Ekran kartı kullanımı %100'e geldi ve GPU gücü 160-164 watts bandına geldi. Bu PSU'dan kaynaklı olabilir mi?
  5. B

Birader ben de vatandan 2 kasa aldım bir problem yaşamadım. Üçüncü kasamı aldığım zaman kasa sıkıntılı çıktı hiçbir yardımda bulunmadılar. İleride bir şeyde problem yaşarsın yardım etmezler o zaman ağlarsın 1722894526 Kesinlikle hocam eski pcdeki PSU'yu taktım 700 wattlık şimdi onunla...
  6. B

Arkadaşlar siz siz olun vatan bilgisayardan bir şey almayın. Sorun yaşamazsanız bir şey olmaz fakat sorun yaşadığınız zaman vaktinizi çalıp dururlar.
  7. B

PSU'yu söküp başka PSU nasıl takacağım ki kasayı bir açtım içerisi ana baba günü kablodan geçilmiyor
  8. B

Aynılarını söyledim fakat sorumluluk kabul etmiyorlar ne dersen de yok diyorlar ne düşündüğünün önemi yok adamlar her şeye yok diyor
  9. B

Tüketici hakem heyetinde bakan adamda bilir kişi olduğu için bu vatandaki elemanlar gibi sorunu bulamazsa yine çözüm olmayacak ki
  10. B

9 iş gününde kargoya verildi kargoya verildikten 2 3 gün sonra geldi
  11. B

Ben onlineden fırsat kasası aldım yani ankaradan geldi. Vatan topkapıda 14 gün değişim hakkınız var dediler bana. Sorunu bulamadıkları için değişim yapamıyorlar. Ben diyetisyen halimle sorunun ne olduğunu buldum adamlar vatan çalışanı fakat bulamıyor.
  12. B

Rezil herifler ya
  13. B

Kardeşim iade olmuyor adamlar açılan sistemi iade almıyoruz diyor
  14. B

https://www.vatanbilgisayar.com/corsair-3000d-rgb-cv650-3xar120-1xaf120-4way-pwm-splitter-fanli-midt-atx-siyah-kasa.html
  15. B

Web özel fiyatlı sistem aldım. Sistem çok sağlam fakat sorun yaşadım ve çözmüyorlar sistemi kitlediler. Asla tavsiye etmiyorum mümkünse almayın. Garantiye gelirsekte internetten görüştüğüm eleman maksimum 20-30 iş günü dedi.
  16. B

Sonuç şu evdeyim sistem kapanınca psu kablosunu söküp takıyorum sistem açılıyor. Garantiye yollasam çözecekleri de kesin değil 20 30 iş günü diyor elemanlar
  17. B

Direkt suçlamadı fakat lafı oraya getirdi. Bizde kapanmıyor sizde nasıl kapanıyor gibisinden. Ben de zaten ruh hastasıyım sistem aldım problemli diye getiriyorum. Bir daha asla vatandan bir şey almayacağım. Şikayet var'a yazdım. İnstagram açılsın diyetisyen sayfam üzerinden de paylaşım yapacağım...
  18. B

Vatan Bilgisayar'dan aldığım hazır sistem 26 Temmuzda elime geçti. Ana karttaki ekran kartı mandalı kırık şekilde geldi fakat iade etmekle uğraşmak istemediğim ve sistemin çalışmasında problem olmayacağı için iade etmedim. Sisteme ekran kartını taktım ve çalıştırdım. Sistem ilk saatlerde...
  19. B

Vatandan aldığım hazır sistemde aşırı ısınma problemi

Enteresan bir durum ya sistemi alırken bu tarz şeyler belirtilmeli sistem kendini kapatıp duruyor oyun oynarken
Top Bottom