Arama sonuçları: *

• Users: Burak
  • Order by date
  1. Burak

15-20K ARASI LAPTOP ÖNERİSİ

Başlıkta gördüğünüz üzere 15-20k arası f-p bir laptop önerirseniz sevinirim. Yalnız internetten alma gibi bir şansım yok media markt, teknosa, vatan gibi mağazalardan gidip alabilirim. Kriterlerim; -Asla oyun oynanmayacak. Yalnızca uni programları, ödevleri ve dizi film için kullanılacak.
  2. Burak

Yardım max 1333 mhz ram destekleyen Notebook'a 1600mhz ram takabilir miyim

Peki 1333mhz de çalıştırır ama 1600 almanın bir artısı var mı
  3. Burak

18 Yaş Altı Banka Kartı Tavsiyesi

Mobil bankacılığa açıkı mı iş bankası. Sanırsam ziraatın kapalı. birde iş bankasında ibana para gonderebılıyor musun bazı 18 yas altı kartlarda gonderılmıyor.
  4. Burak

Yardım max 1333 mhz ram destekleyen Notebook'a 1600mhz ram takabilir miyim

Soru başlıkta belirttiğim gibi Trendyol üzerinden ram alacağım bilgisayarım en fazla ddr3 1333 mhz ram desteklıyor. Aynı marka ürünün 1600 mhz ramı de aynı fıyat almışken 1600 mhz alsam. 1600 mhz vermese bile yine de uyumlu çalışır mı. Ürünleri incelemek isterseniz: 1333 mhz olan ram 1600 mhz...
  5. Burak

Hocam neden iş bankası diğerlerinden farkı yani al benisi nedir acaba
  6. Burak

Arkadaşlar paparam var zaten. Bana iban gerekli. Veli ile 18 yaş altı banka hesabı çıkarılabiliyor. Peki aranızda deneyimlemiş olup bankasından memnun kalan var mı?
  7. Burak

EFT/Havale yapabileceğim, internet alışverişi açık olan, güzel kampanyaları olan. Ek olarak sıkıntı çıkarmayacak. Mobil bankacılığı 18 yaş altına açık olan bir banka arıyorum. Deneyimlerinizi yazarsaniz sevinirim
  8. Burak

Yardım Jbl t110 Ses, eq ayarı-Android

Dostlar selam Hepsiburada üzerinden Jbl t110 aldım. Ama sesinden memnun değilim. Samsung'un stok kulaklığının sesi bile kulağıma daha hoş geliyor. Biraz ayar yapmaya çalıştım (telefondan dolby atmosu kapattım) biraz düzeldi. Ama hala tatmin etmiyor. bildiğiniz ekolayzer ayarı veya uygulama...
  9. Burak

1 ayda sağlıklı bir şekilde verebileceğim max kilo

Sağlam bi sporla 13 falan.
  10. Burak

kzkulaklık.com güvenilir mi

Eskiden aliexpressten kz marka kulaklık almıştım. Kz ürünlerini gayet başarılı, daha önce internet sitesinden alışveriş yapmadım.
  11. Burak

Steam Kütüphaneme Daha ne Ekleyebilirim?

önerilerim şu şekildedir; Undertale Dishonored Stardew Valley Tricky Towers Don't Starve Together Police Stories
  12. Burak

Samsung Galaxy A33 128 GB VS Oppo Realme 8 128 GB 6 GB VS Xiomi Redmi Note 10S

Hocam daha öncesinde xiomi ve oppo kullanmış biri olarak, Samsung a33 önerimdir. Arayüz, akıcılık, tasarım olarak xiomi ve oppoya kıyasla çok daha iyi
  13. Burak

Yardım Mekanik klavye kırmızı switch

İncehesapta güzel indirimler var. Araştırırsan bulabilirsin. önerim gamepower warlock olacaktır.
  14. Burak

🔥İndirim Yemeksepeti 50 TL'ye 40 TL indirim kodu!!

teşekkürler.
  15. Burak

Donanım arşivi forum kapak foroğrafı boyutu nedir?

Hesabımın şık gözükmesi için kapak fotoğrafı koyacağım. Lakin koyduğum wallpapperlar pixel pixel duruyor. Kapak fotağrafı için en ideal boyut kaç x e kaç x tir?
  16. Burak

Minecraft Hamachisiz Server Nasıl Kurulur? (Görselli)

Ellerine sağlık dostum. Gayet açıklayıcı ve güzel olmuş. <3
  17. Burak

400 liraya PSU önerisi.

Eğer bütçeni aşabilirsen https://www.qp.com.tr/cooler-master-mwe-550w-80-guc-kaynagi öneririm
  18. Burak

Ürünüm Gümrüğe Mi Takıldı?

Malesef takışmış dostum.
  19. Burak

5000-5500 TL Laptop Önerisi

acer nıtro tarafına bakabilirsin
Top Bottom