Neler Yeni

18 Yaş Altı Banka Kartı Tavsiyesi

Burak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Burak Küçük
ininal ve papara bunlardan bırıdır

Fups, param, ininal, oldubil, papara, ininal

papara ve ininal hariç en güvenilir hangisi acaba

En iyisi açık ara papara bence

ininl kart limiti, sürekli para kesmesi adamı deli eder. papara en iyisi yalnız asla ama asla kimseye kartını kiralama vb şeylere girişme, kumar oynamada kullaniyorlar senin başın yanar. sadece kendin kullan kartı
Arkadaşlar paparam var zaten. Bana iban gerekli. Veli ile 18 yaş altı banka hesabı çıkarılabiliyor. Peki aranızda deneyimlemiş olup bankasından memnun kalan var mı?

QRuder

80+ Silver
papara al çok büyük rahatlık günlük kısıtlamalarını araştır ama illa banka hesabı diyorsan halkbanktan uzak dur
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır gerek yok ama yoksa sadece fiziksel olarak içine para koyulabiliyor.
para koysa ne olacak kullanamadıktan sonra

Arkadaşlar paparam var zaten. Bana iban gerekli. Veli ile 18 yaş altı banka hesabı çıkarılabiliyor. Peki aranızda deneyimlemiş olup bankasından memnun kalan var mı?
iş bankası

Burak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Burak Küçük
para koysa ne olacak kullanamadıktan sonra

iş bankası
Hocam neden iş bankası diğerlerinden farkı yani al benisi nedir acaba

QRuder

80+ Silver
Hocam neden iş bankası diğerlerinden farkı yani al benisi nedir acaba
2 Senedir hiçbir sorun yaşamamış olmak bence bir ayrıcalıktır yok işte hesaptan bakiye gitti şuraya gitmedi sisteme düşmedi vs hiçbir sorun yaşamadım

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
ziraat bankası

QRuder

80+ Silver
hiçbir banka sana bir artı vermez, hangisinin daha sorunsuz olduğuna bakacaksın burda promasyon vs vermiyor nede olsa

ziraat bankası
kartlarını sevmiyorum temassız olanları özellikle zor okuyor yoksa bir problemi yok

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
hiçbir banka sana bir artı vermez, hangisinin daha sorunsuz olduğuna bakacaksın burda promasyon vs vermiyor nede olsa

kartlarını sevmiyorum temassız olanları özellikle zor okuyor yoksa bir problemi yok
hocam bence alakası yok kartları sorunsuz bende kredi kartı var arada bir ankarakartımı unuttuğumda akbil niyetine falanda basıyorum temassız güzel çalışıyor

QRuder

80+ Silver
temassız olanda problem
hocam bence alakası yok kartları sorunsuz bende kredi kartı var arada bir ankarakartımı unuttuğumda akbil niyetine falanda basıyorum temassız güzel çalışıyor

görünüş olarak baktığımızda da iş bankası alır bu arada :D

18 yaş altına verdikleri kartlar dikey

18 e de dikey veriyorlar 20 ye de , babama yatay verdiler çözemedim

Burak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Burak Küçük
2 Senedir hiçbir sorun yaşamamış olmak bence bir ayrıcalıktır yok işte hesaptan bakiye gitti şuraya gitmedi sisteme düşmedi vs hiçbir sorun yaşamadım
Mobil bankacılığa açıkı mı iş bankası. Sanırsam ziraatın kapalı. birde iş bankasında ibana para gonderebılıyor musun bazı 18 yas altı kartlarda gonderılmıyor.

Narkuc

80+ Bronze
papara hesabina iban ile para alabilirsin. internette arastir 2 dakika cok kolay

NightWish2434

80+ Silver
EFT/Havale yapabileceğim, internet alışverişi açık olan, güzel kampanyaları olan. Ek olarak sıkıntı çıkarmayacak. Mobil bankacılığı 18 yaş altına açık olan bir banka arıyorum.
Deneyimlerinizi yazarsaniz sevinirim
En işlevli paparadır.

QRuder

80+ Silver
Mobil bankacılığa açıkı mı iş bankası. Sanırsam ziraatın kapalı. birde iş bankasında ibana para gonderebılıyor musun bazı 18 yas altı kartlarda gonderılmıyor.
ben 18 yas üstüyüm bilmiyom dediğin şeyi

papara hesabina iban ile para alabilirsin. internette arastir 2 dakika cok kolay
para aldı diyelim gönderemez doğrulama yapmadan

Emir Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emir
EFT/Havale yapabileceğim, internet alışverişi açık olan, güzel kampanyaları olan. Ek olarak sıkıntı çıkarmayacak. Mobil bankacılığı 18 yaş altına açık olan bir banka arıyorum.
Deneyimlerinizi yazarsaniz sevinirim
En iyisi papara bir çok kişi anlatmış tekrar söylememe gerek yok , ama kampanya dersen paycell önerebilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,273
Üyeler
141,112
Son üye
Uygarfurkan
Top Bottom