Arama sonuçları: *

1. Doğukan[Neixtro]

Yakın zamanda DA f/p sistem çıkar mı?

Arkadaşlar, birkaç güne sistem alacağım. Abdullah abi yakın zamanda 4070'li bir sistem çıkartır mı sizce? Yoksa bunu alacağım. https://www.gaming.gen.tr/urun/366463/pc-hocasi-gg8-amd-ryzen-5-7500f-asus-radeon-tuf-gaming-rx-7700-xt-12gb-oc-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  2. Doğukan[Neixtro]

Evren nasıl oluştu ?

Neymiş hocam öncesi bir bilgin var mı bare? Bir bilgin olunca yazda bizde bilelim o zaman. 1691442160 Big Bang'in olması için öncesinde de bir şey olması lazım değil mi hocam? Bence big bang tamamen bilim adamlarının bilime göre en mantıklı ve bilimsel bir tez olduğu için ortaya atılan bir şey.
  3. Doğukan[Neixtro]

Bir Suriyeli, Küçük Kız Çocuğunu İstismar Etti!

Niye dostum gerçekler acı mı geliyor gözüne? Malum şahıs aldı hepsini ülkeye ve bizim kızlarımız çekiyor acısını. Sözde din kardeşlerimiz değil mi?
  4. Doğukan[Neixtro]

YKS SENESİNDEKİ TECRÜBELERİME GÖRE SİZE ÖNERİLERİM

Valla hocam bende zaten manyak gibi çalışmayı geç çalışma isteği bile yok :D. Mecbur çalışmam gerek temel bile yok daha ve hedefim yazılım sen düşün. Sıkıntılı bir durumdayım.
  5. Doğukan[Neixtro]

YKS SENESİNDEKİ TECRÜBELERİME GÖRE SİZE ÖNERİLERİM

Hocam günde kaç saatinizi ders çalışmaya ayırıyordunuz?
  6. Doğukan[Neixtro]

Neden Kaybediyoruz ?

Valla bende what if olarak böyle bir şey görmek isterim ama kk kazanmalı maalesef bizim de geleceğimiz için.
  7. Doğukan[Neixtro]

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Hayırlı bayramlar hocam.
  8. Doğukan[Neixtro]

Hagi'mi yoksa Roberto Carlos mu?

9. Doğukan[Neixtro]

Oruca yanlışıkla niyet etmek (Kalben değil)

Kalben oruçlu olmak istemiyorsan, oruçlu sayılmazsın.
  10. Doğukan[Neixtro]

Orucumu erken açsam ne olur

Dostum adamın biri yukarda yazmış zaten. Eğer orucunu bozarsan 60 gün cezası+ bozduğun gün sayısı kadar da kaza tutarsın. O yüzden 61 gün deniliyor. Eğer 2 gün bozduysa 62 gün tutar.
  11. Doğukan[Neixtro]

Sizce satmalı mıyım?

Kesinlikle beklet CS2 ile fiyatları daha da artacak. Zaten bıçak fiyatlarının düşmesi o kadar kolay bir şey değil.
  12. Doğukan[Neixtro]

Oyuncuların hassasiyeti düşük olupda nasıl biranda dönebiliyorlar

İvme açıyorlar ama bu seferde çok tutarsız dönüyor mouse alışman uzun sürer.
  13. Doğukan[Neixtro]

Ana Konu CSGO YATIRIMLARI TARTIŞMA KONUSU

Valla bir kaç gün önce renegade holo almıştım 82den şuan 66Tl olmuş, antwerp kapsüllerinden 2 tane aldım 30'dan 25'e düşmüş benim max şans. 1681075463 Drop pool'dan çıkan kasaları satmak mantıklı mı? Yılan ısırığı kasası düşürmüştüm 10Tl'di 7'ye düşmüştü şimdi 14 oldu. 1681075727 Bir de millet...
  14. Doğukan[Neixtro]

CS:GO VAC banı olan kişi CS2 oynayabilir mi?

Hayır, oynayamayacak.
  15. Doğukan[Neixtro]

OYUNDA ADAM AİLEMİN VE BENİM TC NUMARALARINI CHATA ATIYOR NEREYE ŞİKAYET EDERİM

Oyundaki nickini ad ve soyad yaparsan olacağı bu.
  16. Doğukan[Neixtro]

sizce arkadaşım verdiği tepkide haklı mıydı?

Hocam kalktığın zaman arkadaşlarına "uyuyakalmışım ben gelemeyeceğim" diye niye yazmadın da onları satmış muamelesi yaptın.
  17. Doğukan[Neixtro]

The Long Dark benzeri ücretsiz oyun var mı?

11TL'ye CAMİLİ Long Dark alabilirsin https://store.steampowered.com/app/1392060/Erzurum/
  18. Doğukan[Neixtro]

Sınıfta kalır mıyım?

Bu nasıl mantık biz nerden bilelim kalıp kalmadığınızı. Ders saatine göre puan oranları değişiyor. Gidin bakın e okul'dan.
  19. Doğukan[Neixtro]

Burger king vs Popeyes hangisi?

Zincirburgerler genellikle güzel ve doyurucu olmuyor menüleri. Popeyes'ta artık eskisi kadar güzel değil tadı. O yüzden KFC yiyorum genellikle. Mc Donalds'tan aldığım zaman uygulaması var orada kampanyalar oluyor 60TL'lik menünün (bayadır yemediğim için menü adını ve fiyatını tam hatırlamıyorum...
  20. Doğukan[Neixtro]

FIFA 23 Açılış ekranında donuyor

Ekran kartın DX12'yi tam olarak desteklemiyor o yüzden giremiyorsun.
Top Bottom