Arama sonuçları: *

• Users: Raunes
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Raunes

50-60TL Gamepad Önerisi

Arkadaşlar 50-60TL ile alınabilecek iyi bir gamepad önerisi yapabilir misiniz?
  2. Raunes

XBOX Gamepass indirme devam etmiyorr

XBOX Gamepass'in PC için olan versiyonunu aldım ve Forza Horizon 5 indirirken bir ara duraklattım ve uygulamayı kapattım. Şimdi açtığımda ise oyun indirilenlerde gözükmüyor ve ayrıca yer kaplıyor. Bunun çözümü nedir bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  3. Raunes

Bilgisayarı Evdeki İmkanlarla Nasıl Temizlerim?

Arkadaşlar bugün kasayı temizleyeceğim ama evdeki imkanlarla, aletlerle nasıl temizleyebilirim?
  4. Raunes

Witcher 3 GOTY İçin 80GB Alan Yeter mi?

GTA 5'iydi Cyberpunk'ıydı osuydu busuydu derken şu an 80GB boş yerim var. Sizce Witcher 3 GOTY Edition için bu alan oldukça yeterli midir?
  5. Raunes

Cyberpunk 2077 Ana Görevler Bitince Yan Görevleri Yapabiliyormuyuz?

Yukarıda da belirttiğim gibi tüm ana görevler bitince yan görevleri yapabiliyormuyuz yoksa oyun tamamen mi bitiyor?
  6. Raunes

Among Us Kütüphaneme Gelmedi

Az önce ininal kartıma Among Us almak için 15 lira yükledim. Sepete ekledim işlemleri yaptım ve bir hata verdi. Sonra bir baktım kartımdan 10,50 lira kesilmiş ama kütüphanemde Among Us yok. Sizce neden olmuş olabilir?
  7. Raunes

Rampage drop plus driver görmeme sorunu

Merhaba arkadaşlar dün rampage drop plus satın aldım bu gün elime ulaştı usb kablosuyla kasama bağladım ancak driveri açtığımda device unactive diye bir hata alıyorum kulaklığın mikrofonu ışığı falan çalışıyor ama driver görmüyor bir çözümü varmıdır acaba?
  8. Raunes

Klavyenin içi nasıl temizlenir?

Arkadaşlar klavyenin içini açacağım ama neyle temizleyebilirim hava kompresörü falan yok?
  9. Raunes

GamePower Saber RGB Tuş Basmıyor

Arkadaşlar klavyede D tuşu hiç bir şekilde basmıyor artık Mouse'a atadım arkadaşıma da aynısı oldu bir gün W basmadı bir gün D Gamepower almayın aldırtmayın.
  10. Raunes

700 TL ye kadar klavye önerisi

Şuan gamepower saber rgb kullanıyorum 3 aylık daha, w ya basmak için 18 kez tıklamanız lazım oyüzden yeni klavye önerisi bekliyorum 1596558214 3 aylık değil 1 aylık olacaktı yanlış yazmışım
  11. Raunes

ASUS TUF Gaming M5 Mouse Alınır mı?

ASUS TUF Gaming M5 Mouse 169TL gibi bir fiyata değer mi? Alınır mı? Ayrıca yanında hediye mousepad veriyorlarmış. https://www.itopya.com/asus-tuf-m5-optik-aura-sync-RGB-gaming-mouse/
  12. Raunes

Assassin's Creed Odyssey Düşük FPS

Neden oyunda olması gerekenden düşük fps alıyorum sıkıntı var mı yoksa normal mi? Sistem imzamda.
  13. Raunes

Assassin's Creed: Odyssey Türkçe Yama

İnternette orijinal AC:Odyssey için Türkçe Yama aradım fakat 1.5.3 sürümü için yamalar var. Ama en son sürüm 1.5.4. 1.5.4 sürümüne indirsem olur mu indiren arkadaşlar var mı bir sormak istedim.
  14. Raunes

SSD'yi doldurursam sıkıntı olur mu?

SSD'de yaklaşık 50-60 gb boş bir alan kalsa SSD'nin hızı falan yavaşlar mı? Bir sıkıntı olur mu?
  15. Raunes

Epic Games İndirmeyi Duraklattığımda Kaldığı Yerden Devam Eder mi?

Az önce Assassin's Creed: Odyssey satın aldım Epic Games üzerinden. Şimdi indirmeyi duraklatıp bilgisayarı kapatsam sonra açsam indirme kaldığı yerden devam eder mi yoksa en baştan mı başlar bilgilendirirseniz sevinirim.
  16. Raunes

Toshiba RC500 Okuma/Yazma Değerleri Normal mi?

Sizce SSD'nin okuma yazma değerleri normal mi öğrenmek istedim.
  17. Raunes

Yardım W Tuşunda Temassızlık

Merhaba. Ben Saber RGB kullanıyorum. W tuşunda temassızlık yaşıyorum arada basmıyor örneğin w'ye basılı tutuyorum ilk önce yazmıyor sonra yazmaya başlıyor. Garantiye mi yollayayım? Yoksa çözebilir miyim?
  18. Raunes

Geçici Ücretsiz Watch Dogs 2 12 Temmuz'da Ücretsiz

Ubisoft, 12 Temmuz saat 22:00'da 45 dakikalığına Watch Dogs 2'yi ücretsiz yapmayı planlıyormuş. Epic Games'den sonra Ubisoft. Ne düşünüyorsunuz, alıp oynayacakmısınız?
  19. Raunes

Durmaplay Battlefield 1 Güvenilir mi?

Merhaba. Durmaplay'den uygun fiyata Battlefield 1 almak istiyorum güvenilir mi? Daha önce alışveriş yaptınız mı? 1593451081 https://www.durmaplay.com/tr/store/battlefield-1/buy/revolution-pc Linkini atmayı unutmuşum
  20. Raunes

Steam Yaz İndirimi Oyun Önerisi

Steam yaz indirimlerinde 100 TL'ye kaç tane güzel grafikli oyun alabilirim? Oyun önerileri yaparsanız sevinirim.
Top Bottom