Neler Yeni

ASUS TUF Gaming M5 Mouse Alınır mı?

Raunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan
ASUS TUF Gaming M5 Mouse 169TL gibi bir fiyata değer mi? Alınır mı? Ayrıca yanında hediye mousepad veriyorlarmış.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Bayağı konu açılmaya başladı bu mouse ile ilgili. Yanındaki mousepad'in de çok iyi olduğunu @Devil of Hell’s Kitchen'dan duydum. Mouse'un kendisi gayet iyi, sensörü de güzel, şekli de. Elin 20 cm ve altında ise alabilirsin.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Bayağı konu açılmaya başladı bu mouse ile ilgili. Yanındaki mousepad'in de çok iyi olduğunu @Devil of Hell’s Kitchen'dan duydum. Mouse'un kendisi gayet iyi, sensörü de güzel, şekli de. Elin 20 cm ve altında ise alabilirsin.
Evet Mousepad de gayet iyi benim de deneme şansım oldu Bence F/P olarak aşırı iyi bir mouse sadece şekline alışmak biraz zaman alıyor arka tarafı biraz yüksek.

Raunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gece gece yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

M.Ertem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Emin ERTEM
Hocam ben itopyadan yaklasık 2 hafta önce 180 lira gibi bir fiyata aldım.Gerçekten çok memnunum.Mouse pad gayet kaliteli fakat köşeleri dikişli olmadıgından zamanla kalkacak gibi duruyor.Mouseye gelince gerçekten asırı kaliteli 1.87yim ortalama bir elim var ve gerçekten çok güzel ele oturuyor rahatlıkla alabilirsin

oguujr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan
Hocam ben itopyadan yaklasık 2 hafta önce 180 lira gibi bir fiyata aldım.Gerçekten çok memnunum.Mouse pad gayet kaliteli fakat köşeleri dikişli olmadıgından zamanla kalkacak gibi duruyor.Mouseye gelince gerçekten asırı kaliteli 1.87yim ortalama bir elim var ve gerçekten çok güzel ele oturuyor rahatlıkla alabilirsin
dostum sağlak mısın ben sağlağım da diğer konularda solaklar için tasarlandığı söyleniyor ne düşünüyorsun

Top Bottom