Neler Yeni

Klavyenin içi nasıl temizlenir?

Raunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan
Arkadaşlar klavyenin içini açacağım ama neyle temizleyebilirim hava kompresörü falan yok?

Raunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DenizAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Deniz
Linkteki ürünü direkt olarak içine ve elektronik parçalara sıkıp temizliğini yapabilirsin.

Raunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kuru ise olur.
Benim kastım en başta nalburdan alabileceğin normal bir boya fırçasıydı.
Kuru bir diş fırçası var şu an herhangi bir zarar vermez değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Uğur Doğan
Mekanik klavye ise tuşları çıkartıp bir kasenin içine koyup yıkayabilirsiniz. Sonra iyice kuruduktan sonra geri takarsınız. Klavyenin aralarını da üfleyerek veya kurutma makinesi ile temizleyebilirsiniz.

ProVodKa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Görkem Öztürk

Raunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan
Mekanik klavye ise tuşları çıkartıp bir kasenin içine koyup yıkayabilirsiniz. Sonra iyice kuruduktan sonra geri takarsınız. Klavyenin aralarını da üfleyerek veya kurutma makinesi ile temizleyebilirsiniz.
Gamepower Saber kullanıyorum kronik basmama sorunu var klavyenin benim de bazı tuşlarım basmıyor o yüzden içini tamamen açıp temizleyeceğim kurutma makinesi zarar vermez değil mi?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Gamepower Saber kullanıyorum kronik basmama sorunu var klavyenin benim de bazı tuşlarım basmıyor o yüzden içini tamamen açıp temizleyeceğim kurutma makinesi zarar vermez değil mi?
Eğer temizlersen büyük ihtimalle tuş basma sorunun çözülecektir. Forum içerisinde sorunu yaşayanların çoğu temizledikten sonra düzeldiğini söylüyordu.
Ben 21 Nisan'dan beri Saber kullanıyorum, sorun yaşamadım. Temizliğine dikkat ediyorum.
Tuşların tetik seviyesinden dolayı araya en ufak bir şey girse, etkileyebiliyor.
Fön tutarken sıcak hava verme, eğer makinede serin hava olayı yoksa, başka bir yöntem dene veya sıcak havayı hep aynı yere tutma.

Raunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan
Evet fırçayla temizledim, kurutma makinesinin soğuk tarafıyla uzaktan üfledim yine de düzelmedi anlamadım ben bu klavyenin olayını.

Top Bottom