Neler Yeni

Klavyemi nasıl çalıştırabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Efe Demiral
Merhabalar arkadaşlar.
Bilgisayarıma açtığın zaman klavyenin çalışmadığını fark ettim denetim masasından donanım ve sese girdiğim zaman klavyenin usb'sini görüyor ancak klavye çalışmıyor bunu nasıl düzeltebilirim

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Asım
Merhabalar arkadaşlar.
Bilgisayarıma açtığın zaman klavyenin çalışmadığını fark ettim denetim masasından donanım ve sese girdiğim zaman klavyenin usb'sini görüyor ancak klavye çalışmıyor bunu nasıl düzeltebilirim
İlk önce başka bir cihaz varsa klavyenin çalışıp çalışmadığını kontrol etmenizi öneririm.

CANNY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Rahman
Merhabalar arkadaşlar.
Çıkarılabilir kablosu varsa değiştirip deneyin veya başka bir port a takın

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Efe Demiral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk önce başka bir cihaz varsa klavyenin çalışıp çalışmadığını kontrol etmenizi öneririm.
Klavye takma ve çıkarma sesi geliyor ama çalışmıyor ayrıca aygıtlar ve yazıcılar kısmında belirtilmemiş yerinde USB giriş aygıtı olarak gözüküyor.

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Asım
Klavye takma ve çıkarma sesi geliyor ama çalışmıyor ayrıca aygıtlar ve yazıcılar kısmında belirtilmemiş yerinde USB giriş aygıtı olarak gözüküyor.
Başka bir cihazda deneyin ki klavye çalışıyor mu öğrenin

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Efe Demiral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Denedim olmuyor yine aynı olay yaşanıyor.

Top Bottom