Arama sonuçları: *

1. SatansFalcon01

Logitech G300S Hareket Sorunu

Bütün Logitech ile ilgili dosyaları silip temiz bir kurulum yaptım. Burası sol tarafteyken yani Dahili Bellek'teyken hiçbir şekilde mouse sol sağ tık çalışmıyor.Hareket ediyor scroll da çalışıyor ama dediğim gibi sol sağ çalışmıyor.Otomatik Oyun Algılama da kullanmama rağmen kendi kendine Dahili...
  2. SatansFalcon01

Logitech G300S Hareket Sorunu

Merhaba arkadaşlar ben 1 yıldır G300S kullanıyorum. Son 1 aydır kafayı yemek üzereyim. Mouse ilk başta hareket ederken takılmaya başlamıştı. Bir kaç gün dpi otomatik olarak değişiyordu. Şimdi mouse anlık donuyor mouse hareket hızı inanılmaz şekilde artıyor ve sağ sol tık işlemiyor. Bilgisayarı...
  3. SatansFalcon01

Bass Düzeyi Yok & High Definition Audio Aygıtı

İlk öncelikle bugün kulaklığım bozuldu yenisini sipariş ettim fakat biraz kurcalayayım belki düzelir dedim ve 1,2 driver indirdim.Via HD Audio ve Realtek'i sonrasında sildim.Mikrofon ayarlarıma girdiğimde bass düzeyinin olmadığını gördüm.Yardım eder misiniz ? Birde önceden burada Via HD...
  4. SatansFalcon01

IOS Youtube Ana Sayfa Sorunu Mobil

Valla telefondakilere benzedi.Pek sıkıntısı yok ama garip geldi xd
  5. SatansFalcon01

Hmm tamam. Berbat olduda hiç bir şey gözükmüyor doğru düzgün :D
  6. SatansFalcon01

Tabletimden YouTube'a girdim ve ekran bu şekildeydi.Uygulamayı sildim fakat düzelmedi ayarlara baktım bir şey göremedim.Normalde PC'deki gibi sıra sıraydı yani yanyanaydı videolar fakat tabletimden şuan girdiğimde ise bu şekilde.Yeni bir güncellememi yoksa ben mi bir şey yaptım.Ne olur hızlı...
  7. SatansFalcon01

VALORANT BAĞLANTI HATASI ÇÖZÜM

Kanka şey yap yönetici olarak açta bazılarında düzelir.Bir arkadaşım Oyunlar hakkında baya bilgili biri.Çoğu oyunda Teknik Destek olmuştur.Diyor ki bir sonraki yamada büyük ihtimal düzeltirler dedi.cmd yi Yönetici olarak aç olur.
  8. SatansFalcon01

Valorant Bağlantı Hatası & DirectX Runtime Hatası

Valorant DirectX Runtime hatası alıyorum.YouTube'dan baktım ve .dll ile çözülüyor.Böyle çözmek sağlıklımı yani faydalımı bilmiyorum.Zaten bağlantı hatasıda Alıyorum.Bir Allah'ın kulu yardım edebilir mi ? Arkadaşlarım lay lay lom oynuyor ben ise burda mağdurum.NE HATAYMIŞ ABİ YA ?!
  9. SatansFalcon01

VALORANT BAĞLANTI HATASI ÇÖZÜM

Deniyorum inşallah olur.Senin adınada sevindim :) 1591435236 Olmuyor abi zaten DirectX Runtime hatası alıyordum.DLL ile çözüyordum belki ondan kaynaklanmıştır bilmiyorum :/ 1591435570 CİDDEN RİOT UYUYOR ABİ Bİ DAHA GÜNCELLEME GELSE ÇOK GÜZEL OLUCAK YA PFFFFFFFFFFF OYNAYAMIYORUM ŞU OYUNU...
  10. SatansFalcon01

Valorant Bağlantı Hatası

Kanka ilerdeki yamalarla düzeltirler diye düşünüyorum.Üstüne birde sıra bekleme cezası da veriyor.Bende yaşıyorum.Eğer düzeltmezlerse "OYUNU SİL" & kurtul.
  11. SatansFalcon01

Valorant Ağ Hatası Sorunu

Bu soktuğumun hatası bizimle alakalı değil desem arkadaşlarım benim oynayabiliyor.Ne yapıcaz bilmiyorum.Zaman ile düzelir inşallah.
  12. SatansFalcon01

Valorant bağlantı hatası

Ticket'ıma cevap geldi.Denemedim çünkü ceza alabilirim.Size bana söylediklerini yazıyım; "Selamlar ^,^ Cevabımı beklediğin için teşekkürler. VALORANT'ın çıkışı ile birlikte ufak bir yoğunluk yaşıyoruz. Bu noktada biletine cevap verirken bir tık gecikmiş olabilirim. Bu konuda affına...
  13. SatansFalcon01

Valorant Bağlantı Hatası

Ticket'ıma cevap geldi.Denemedim çünkü ceza alabilirim.Size bana söylediklerini yazıyım; "Selamlar ^,^ Cevabımı beklediğin için teşekkürler. VALORANT'ın çıkışı ile birlikte ufak bir yoğunluk yaşıyoruz. Bu noktada biletine cevap verirken bir tık gecikmiş olabilirim. Bu konuda affına...
  14. SatansFalcon01

Valorant Bağlantı Hatası

Riot'a ticket attım hadi hayırlısı diyorum.
  15. SatansFalcon01

Valorant Hata Kodları Ve Çözümleri

Riot'a ticket attım hadi hayırlısı diyorum.
  16. SatansFalcon01

Valorant bağlantı hatası

Riot'a ticket attım hadi hayırlısı.
  17. SatansFalcon01

Valorant Bağlantı Hatası

Riot'a ticket attım hadi hayırlısı düzelmedi bende birşeyler denedim ama :/
  18. SatansFalcon01

Sanırım buraya valorant ile antiguardı ekliyoruz ekledim umarım doğrudur :D 1591190531 Denedim ama düzeltemedim anlamıyorum ilk elden sonra oyundan atıyor birde üstüne üstelik ceza veriyor kafayı yiyecem
  19. SatansFalcon01

Valorantı güvenlik duvarına nasıl ekleyebilirim.Fotoğraf ile anlatabilirmisiniz rica etsem
  20. SatansFalcon01

Bağlantı hatası alıyordum deniyeceğim vanguardı sildim yükledim oyuna giriyorum.Umarım bağlantı hatası düzelir :8
Top Bottom