Arama sonuçları: *

1. Selimcik

Hayalinizdeki Araç !

Sırasıyla McLaren Speedtail, Koenigsegg Jesko Absolut ve Koenigsegg Gemera
  2. Selimcik

Prime + vs Viper 8khz

Bi anda gelen bütçe ile 5-6 yıllık g300s'i değiştirmeye karar verdim. İkisi arasında kaldım hangisini almalıyım? Ve ya başka önerileriniz var mı? Prime + Viper 8khz
  3. Selimcik

Forza Horizon 5 Online'a bağlanmıyor

yani aksi bişey yoktu hesaptan girip çıktım sadece daha önce zaten modem resetleme yapmıştım bişey değişmedi 1643278026 ama yeni bir hesap açıp deneyeceğim
  4. Selimcik

oyunu game pass ile xbox üzerinden yükledim
  5. Selimcik

bütünlük doğrulamayı nasıl yapacağımı anlatabilirmisiniz?
  6. Selimcik

Farklı oyuncuların yaptığı kaplama ve haritaları oynayabiliyorum ama Horizon Yaşamına bağlanamıyorum. bi hata kodu falanda yok. Saçma belki ama pc'ye de reset attım hiçbir türlü düzelmedi. Çözümü olan var mı?
  7. Selimcik

Hayalinizdeki araba nedir?

86 Audi Quattro S1 2012 Lexus LFA Nürburgring
  8. Selimcik

DualShock4'ü Forza Horizon 5'te kullanmak

OLDU LAAN. Yardım eden veya etmeye çalışan herkese sonsuz teşekkürler. Arkadaşlar sizlere ayrı teşekkür ederim
  9. Selimcik

Ds4 windows'un bir önceki sürümü mü?
  10. Selimcik

Kral ben şimdi dışarıdayım. Eve geldiğimde müsait olursan hallederiz olur mu?
  11. Selimcik

O zaman bi f710 alırasam sorun olmadan oynayabilirim değil mi
  12. Selimcik

ne yazık ki bu da çözüm olmadı 1636974525 g 310 ya da g 710 çalışır mı yoksa xbox controller almalımıyım
  13. Selimcik

işte dostum bende de aynı sorun var 1636971815 ds4'ü bağlıyorum hatta ps tuşu win+g işlevini ve touchpad işlevini yerine getirmekte ama forza ile bağlantılı tuşlar çalışmıyor
  14. Selimcik

kurdum kontrolcüyüde bağladım fakat oyun içerisinde tuşlar işlevini yerine getirmiyor
  15. Selimcik

ya hata dediğim bağlı olmasına rağmen reconnect controller yazısı çıkıyor 1636966531 steam dışı oyun ekle bölümünde görünmüyor açık olmasın rağmen denedi
  16. Selimcik

nasıl yaptığını anlatabilirmisin rica etsem
  17. Selimcik

peki bi şekilde DS4'ü ayarlayıp çalıştıramazmıyım?
  18. Selimcik

gamepad orijinal, ilk çalışmadığında ds4 windows'u kurmuştum ama onuda ayarlayamadım sanırım çünkü onlada çalışmadı 1636963199 oyunu steamdan indirmedim. Game Pass kullandığım için microsoft store'dan indirmek zorunda kaldım
  19. Selimcik

Steamdan 4'ü oynarken bi sıkıntı olmuyordu. EA Playden oynadığım Fifa 21'de de bişey yok iken nedense Forza Horizon 5'te hata veriyor. Nasıl çözebilirim?
  20. Selimcik

Yardım Minecraft Bedrock Terracotta Hatası

Bedrock edition minecraft'ı kurdum her şey güzel ama microsoft hesabına bağlanmıyor ve Terracotta isimli hatayı veriyor. Çözüm bulamadım yardım ederseniz sevinirim.
Top Bottom