Arama sonuçları: *

1. eminakgozz

LoL euw hesabına giremiyorum

Fotoğraftaki gibi hata alıyorum yardım edermisiniz
  2. eminakgozz

2.el 3000tl pc önerisi

Arkadaşlar 2.el 3000tl civarı pc tavsiyesi lol ve cs oynuyorum sadece para yok peder bukadar bütçe verdi yardım
  3. eminakgozz

pes 2021 kadro güncellemesi gelirmi ?

sizce gelirmi güncelleme
  4. eminakgozz

ama ps4 de steam varmı
  5. eminakgozz

selamlar bende ps4 pes 2021 season update oyunu var güncelleme geldi ama şuankiler deil mesela cavani manchesterda fakat ronaldo manchestıra geçmedi hala juventusda sizce gelirmi pes 2022 almak istemiyorum
  6. eminakgozz

Itfaiyeci maaşları nedir?

Herkese merhaba arkadaşlar itfaiyeci maaşını merak ettim öğrenmek istiyorum lise mezunu 2 yıllık sivil savunma ve itfaiyecilik bitirmis kpss den 70 puan alarak atanmış bir itfaiye memurunun maaşı ne kadardır ben olmak istiyorumda o yüzden ama heryerde farklı bir fiyat yazıyor bilen varsa lütfen...
  7. eminakgozz

ps4 dualshock v2 alıcam nereden alabilirim?

merhaba arkadaşlar ps4 dualsyock v2 alıcam orjinale verecek para yok zamanında alınca tek kol aldık yapcak bişi yok ama alıpts pişman olmak istemiyorum. alıpta ben biliyorum burası guvenilir sende al dediğiniz bir yer varmı lütfen yardım edin teşekkürler.
  8. eminakgozz

bilgisayar kapandı simdi açılmıyor

arkadaşlar bilgisayarda internette geziyordum ardından bir anda ekran gitti sonrada bilgisayar kapandı kendiliğinden açıldı ve şimdi böyle kaldı resimde koydum..? bie işaret var yanıp sonüyor windows 7 işletim sistemimde yardım edin
  9. eminakgozz

alınabilecek f/p iphone önerisi??

iphone SE alınır bence ama zaten xr alana kadar 11 alırım daha iyi ya 1622027943 XR o parayı veren 11 de verir
  10. eminakgozz

bu fiyata daha iyi iphone yok gibi ozaman düşünüyüm biraz
  11. eminakgozz

yok knk bende öyle düşünüyorum biliyorum parası yüksek ama en az fiyatlı güzel iphone demek istedim birazda
  12. eminakgozz

merhaba arkadaşlar ben android kullanıcısıyım fakat iphoneye geçmek istiyorum hani iphone 11 ede okadar para vermek istemiyorum belki ilerde, şöyle 4000 5000 civarı güzel iphone varmı hem yeni öğreneceğim iosu kamerası iyi olsa birazda pubg felan oynatsa yeter önerilerinizi bekliyorum
  13. eminakgozz

ayrıldığım kıza geri dönmek istiyorum yardım!!

herkes içini açmaya yer arıyormuş iyi oldu
  14. eminakgozz

zaten tek sıkıntık o sohbet etmekmiş ne yazıyımmış felan deil mevzu tek mevzum o yani bilmiyorum
  15. eminakgozz

hhaha diyosun 1620290649 ama hesabı gizli
  16. eminakgozz

tamamdır saolun daha çok heycanlandım ama
  17. eminakgozz

tamamda sohbete nasıl giriyim uzun süredir yazışmıyoruz ??
  18. eminakgozz

sizce nasıl başlmalıyım sohbete ??
  19. eminakgozz

reis ozaman instaya gidiyorum ben giriyorum dm ye ne diye başlıyayım ordada bir yardım
Top Bottom