Arama sonuçları: *

1. Y

Çözüldü✓ anakart önerisi lazım

hocam bu anakartı kardeşime vericeğim için her türlü yeni anakart almak zorundayım şuan bütçe çok sorun değil ama yinede bunu al tekrar diyorsanız orası farklı yoksa başka öneriniz varsa dinlerim
  2. Y

Çözüldü✓ anakart önerisi lazım

selam beyler herkese iyi forumlar r5 5600 işlemci aldım ancak anakartı değiştirmek istiyorum anlık olarak sahip olduğum anakart b450m s2h v2 sizce 5600 için en uyumlu performanslı şekilde çalışıcak anakartlar hangisi link olarak atarsanız benim açımdan daha iyi olur direkt sepete ekleyebilirim...
  3. Y

16gb+8gb ram alıcam yardım

b450m s2h v2
  4. Y

16gb+8gb ram alıcam yardım

merhaba şuanda sistemimde...
  5. Y

2 sistem arasında kaldım yardım eder misiniz

hocam ben olsam hiç düşünmeden r5 5660+3060 siparişini çoktan vermiştim
  6. Y

Nvdia güncellemesi siyah ekran

pcye sabah format attım her şey normaldi ve bende güncellemeleri yapıyordum nvdia experinence güncelleme yaptıktan sonra kurulum sırasında görüntü gitti ve bidaha gelmedi bende kasadan kapatıp açtım ama düzelmedi bios ekranı bile gözükmüyor görüntü gittiği sırada ses vardı video oynuyodu şimdi...
  7. Y

Çözüldü✓ yeni sistem alıcam en geç cumaya kadar

tamamdır çok teşekkür ederim yardım için
  8. Y

donanım arşivi ve 1 2 kanal dışında youtubde pek bakmıyorum o yüzden görmedim ama yardım için teşekkür ederim
  9. Y

cümlenin sonunu tam anlayamadım bu site mi güvenilir yoksa başka bir site mi tavsiye ediyosunuz
  10. Y

başlıkta da dediğim gibi yeni sistem alıcam 16k bütçe var bi sistem buldum aslında tam istediğim sistem hemde ama siteyi ilk defa gördüm daha önce alışveriş yapan var mı güvenilir mi ? https://www.tebilon.com/amd-5600-asus-dual-rtx3060-o12g-v2-prime-b450m-k-ii-wd-green-corsair-16gb/
  11. Y

Kasamı Satmalı Mıyım ? Ne kadara satmalıyım ?

bence yapabiliceğin en mantıklı şey 19 20k alıcı bulursan sat 2 sene parayı dolar yada euroya at 2 sene sonra paran zaten kendi kendine değer kazanıcak bu yüzden daha güzel bi sistem toplarsın boş boş garantisini yemekten iyidir bence
  12. Y

bu satıcı güvenilir mi?

2 yıl 11 kullandım şuan 12 pro kullanıyorum 11 gayet yeterli sarj süresine sahip 12 pro kadar olmasada gayet güzel ekran teknolojisi var söylediklerini neye dayanarak söyledin bilmiyorum ama bence yanlış bilgi veriyorsun
  13. Y

hazır sistem almayı düşünüyorum tavsiye var mı

tavsiyeleriniz için teşekkür ederim nvdia ekran kartlı önerebiliceğiniz sistem var mıdır? 1671118734 işlemci olarak r5 5600 ve üzerini almak istiyorum öyle bi tavsiyeniz varsa çok güzel olur
  14. Y

hazır sistem almayı düşünüyorum tavsiye var mı

yaklaşık 13 14 k bütçem var ve https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-skye-ryzen-5-4500-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rtx3050-oyun-bilgisayari-p-43803 şöyle bir sistem düşündüm valorant ağırlıklı kullanıcağım için işlemci benim için çok önemli daha iyi sistem tavsiyeleriniz var mı ?
  15. Y

Lan kablosunu anakart görmüyor

evet denedim sonuç yine aynı
  16. Y

anakartım b450m s2h v2 drivleri https://download.gigabyte.com/FileList/Driver/mb_driver_542_w10_10.056.0119.2022.zip?v=b7104df8102020826e684aa053fdf06c bu adresden kurdum bir çok kez ancak yine bir şey değişmedi usb ile bağladığım zaman pc internet geliyor herhangi bir sorun olmuyor ancak lan...
  17. Y

dediğiniz gibi yaptım biosta lan ile alakalı her şey enable olarak gözüküyor dediğim gibi modemde lan ışığı yanıyor bağlı diyor ama anakart ethernet ışığı yanmıyor başka kablo ile denedim sonuç aynı
  18. Y

biosa giriş yapamıyorum pili takılı olmasına rağmen çıkartıp takmama rağmen pc başlatırken direkt windows ekranı geliyor
  19. Y

iyi forumlar 2 yıldır hiç bir sıkıntısı olmadan kullandığım pc bu sabahtan beri internet yok dşyo modem ışında lan kablosu bağlı gözüküyor ama pcde bağlı değil diyo driver sıkıntısı diye düşündüm indirip driver kurdum olmadı bilgisayarı sıfırlayıp kurdum yine kabul etmedi b450m s2h v2 anakartı...
  20. Y

Çözüldü✓ Max. 800TL Klavye Önerisi

iyi forumlar herkese max 800tl bütçem var önerebiliceğiniz mekanik klavyeler var mıdır acaba?
Top Bottom