Arama sonuçları: *

• Users: -TheLosT
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. -TheLosT

Öneri Assetto Corsa - Araç Modu Önerisi Paylaşım

Merhabalar, Assetto Corsa'da kullandığınız/beğendiğiniz araç modlarını paylaşırsanız sevinirim. Farklı araç modları denemek istiyorum yaklaşık 100 tane araç modu yüklü şekilde oynuyorum önerebileceğiniz araç modları var mıdır?
  2. -TheLosT

Yardım LOL Sandık ve Anahtarı vermedi

LOL'de maça girdim Caitlyn ile S aldım, hem 7. seviye yükseltmesi için Caitlyn yükseltmesi vermedi hem de Hextech ile anahtarımı vermedi. Hextech anahtarı ve kasa kazandınız olarak gözüktü fakat ganimetlerime gelmedi yaklaşık 2-3 saat oldu maçın üstünden. Buga girdi diye oyunu kapatıp bir süre...
  3. -TheLosT

Regular Show Netflix'e ne zaman gelecek?

Regular Show'un (Sürekli Dizi) Netflix'e 23 Ekim'de geleceği söyleniyordu. Netflix'e daha gelmemiş ne zaman gelir sizce ya da yeni bir haber var mı bununla ilgili?
  4. -TheLosT

PC çok sesli çalışıyor görüntü yok.

Merhabalar, bilgisayarım normal bir şekilde çalışıyordu CS:GO'yu açtım ve daha sonra ekran aniden gitti ve fanlar tüm gücüyle çalışmaya başladı. Bilgisayarı düğmesinden kapatmak zorunda kaldım ve tekrardan açtığımda yine ekran yoktu ve tüm güçte çalışıyordu. 5 10 dakika öncesine kadar bu problem...
  5. -TheLosT

CS:GO Prime Status aldım dolandırıldım mı?

Merhabalar dostlarım, 20 K üyesi olan CS:GO sunucusunda (Türk sunucu) prime status ve steam random key satıldığını gördüm. Prime Status'un fiyatı 80 TL gibi makul bir fiyattı. Kişiyle Discord DM yoluyla iletişime geçtim ve paparasına 80 TL yi yolladım. Kişi geldiğini teyit etti ve beni biraz...
  6. -TheLosT

Bundan Dolayı Bilgisayara Virüs Bulaşır Mı?

Merhabalar, Windows 10 kullanıcısıyım ve bundan 2 hafta öncesine kadar Windows'um aktif değildi. İlk başta key almayı düşündüm fakat uğraşmak istemediğim için Youtube'dan aktifleştirme videoları izledim, CMD üzerinden kod ile Windows'umu aktifleştirdim. Bilgisayarıma bu yaptığım işlemden dolayı...
  7. -TheLosT

Ryzen 5 5600x İşlemci Isınma Sorunu

Merhabalar, Ryzen 5 5600x işlemcim var ve 1.5 senedir kullanıyorum, ilk zamanlarda stok fan ile kullanıyordum ısınan bir işlemci olduğunu bildiğim için pek sorun edinmedim, kasamın hava akışı önünün komple kapalı olmasından dolayı zayıf, kasamın ön panelini söktüm ve o şekilde kullanıyorum. Yine...
  8. -TheLosT

CS:GO Açan Herhangi Bir Sistem

Merhabalar, başlıktan da anlayacağınız üzere CS:GO'yu 60-100 FPS arası oynatabilecek bir bilgisayar gerekiyor. Bu bilgisayar 2. bilgisayarım olacak ve kardeşimle oynamak için alacağım. Onun dışında ek bir performans beklentim yok. LGA775 bir sistem almayı düşünüyorum. Quad işlemci kullanacağım...
  9. -TheLosT

Yardım Kasamın ön paneli yüzünden kasam çok ısınıyor.

Arkadaşlar Corsair Carbide Spec-Delta modeli olan kasayı kullanıyorum ve BF1 gibi bir oyunda ön panel takılı şekilde 95-96 dereceyi gördü. Kasamda sıvı soğutma olmasına rağmen. Kasamın ön panelini çıkarıp tekrar test ettiğimde ise 81-83 derece civarında bir derece seyretti. Kasamın ön paneli...
  10. -TheLosT

CS:GO Source 2 Gameplay çıktı ! (Fanmade)

Gabe Follower isimli twitter içerik üreticisi olup güvenilir sızıntı paylaşan kişinin paylaştığı video ; CS:GO Source 2'ye geçilmiş, testi de videoda mevcut. İyi seyirler. Çok güzel gözüküyor bence, sizin de düşüncelerinizi bekliyorum.
  11. -TheLosT

(ANKET) Old School vs New School

Old School vs New School yapalım, siz hangisini tercih ediyorsunuz ve neden ? Ben Old School tercih ediyorum çünkü tarzı daha çok hoşuma gidiyor.
  12. -TheLosT

(ANKET) XBOX vs PlayStation

Hadi bakalım, XBOX'mı PlayStation'mı ?
  13. -TheLosT

Öneri Max Payne 2: The Fall of Max Payne 18 ₺ !!

Arkadaşlar Max Payne 2: The Fall of Max Payne 18 ₺ şu anda Void adlı sitede. https://www.voidu.com/tr/product/max-payne-2-the-fall-of-max-payne-steam/422 Fakat sizlere sormam gereken bir soru var, bu oyun Steam'dan kaldırıldı, satılmıyor artık. Bu adamlar bunu nasıl elde edip satıyorlar legal...
  14. -TheLosT

Voidu Güvenilir Mi ?

Arkadaşlar Voidu güvenilir mi ? Oyun keyleri satan bir siteymiş. Max Payne 2 almak için kullanacağım siteyi. Altından bir çapanoğlu çıkmasın ?
  15. -TheLosT

Burun Akıntısına Sizce Ne İyi Gelir ?

Arkadaşlar, normal bir şekilde burun akıntım var. Testim negatif, nasıl geçirebilirim bu burun akıntısını, ne iyi gelir burun akıntısına?
  16. -TheLosT

Yardım CS:GO'da bıçak almak şu an mantıklı mı ?

Merhabalar, CS:GO'da bıçak almayı düşünüyorum ve istiyorum, kesin alacağım fakat ne zaman almalıyım sizce ? Steamımda 1.100 TL var ve GUT knife veya HUNTSMAN düşünüyorum, sizce ilerleyen zamanlarda daha uyguna alabilir miyim ? Bu saydığım bıçaklar 1.400 TL den başlıyor, operasyon gelince falan...
  17. -TheLosT

Discord'dan küfür edilmesi.

Merhabalar, discord üzerinden bir kişi şahsıma ve ailevi küfür etti, bu kişiyi küfür fotoğraflarıyla birlikte CİMER'e şikayet etsem sonuç alırmıyım ? Kişi beni etiketleyerek şahsıma küfür etti.
  18. -TheLosT

RGB Fusion 2.0 Renk ayarı problemi YARDIM EDİN!

Merhaba arkadaşlar, RGB FUSION 2.0 kullanıyorum, GPU'm ve anakartım destekliyor, daha önceden sorunsuz bir şekilde program açıkken renk değiştiriyordum ve hemen rengi değişiyordu donanımlarımın, fakat şu anda renklerini ne yaparsam yapayım renk değişmiyor bazen pc yi kapatıp açınca rengi geliyor...
  19. -TheLosT

Yardım GTA V Fps Drop Sorunu!!!

Artık gerçekten sıkıldım, GTA V'de ne yaptıysam yapayım fps drop problemini çözemiyorum. 170 180 fps oynuyorum, fps 70 e 60a düşüyor 5 saniyede bir. Menüde zaten 9 fps oluyor 2 saniyede bir. Kısacası oyundan zevk alarak oynayamıyorum. Sistem özelliklerim ; RTX 3060 , RYZEN 5 5600X , Dual...
  20. -TheLosT

Sistemim darboğaz mı yapıyor ?

Arkadaşlar darboğaz mı yapıyor sistemim ? Sistemim imzada, Gta V oynarken arada bir drop giriyor ve ekran kartı kullanımı aniden düşüyor, yardımcı olur musunuz pek bilgim yok bu konuda.
Top Bottom