Neler Yeni

Yardım CS:GO'da bıçak almak şu an mantıklı mı ?

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
Bilmem ki neredeyim, belki de gördüğün her yerde ?
İsim
Tony Montana
Merhabalar, CS:GO'da bıçak almayı düşünüyorum ve istiyorum, kesin alacağım fakat ne zaman almalıyım sizce ? Steamımda 1.100 TL var ve GUT knife veya HUNTSMAN düşünüyorum, sizce ilerleyen zamanlarda daha uyguna alabilir miyim ? Bu saydığım bıçaklar 1.400 TL den başlıyor, operasyon gelince falan fiyatlar düşer mi ? Ne diyorsunuz ? Düşüncelerinizi almak istedim.

yesososo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Yusuf Yusuf
Yaz indirimlerinde düşer hocam genelde.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
operasyon bekle. operasyon al. bıçaktan edeceğin paradan daha büyük paralar elde edersin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

operasyon bekle. operasyon al. bıçaktan edeceğin paradan daha büyük paralar elde edersin.
hatta operasyon bileti ilk çıktığında 80 lira civarıydı şu an 150+ lira falan olması lazım. bilette biriktirebilirsin.

hatta operasyon bileti ilk çıktığında 80 lira civarıydı şu an 150+ lira falan olması lazım. bilette biriktirebilirsin.
görevleri yapabilirim diyorsan operasyon al ama.

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Tony Montana
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

görevleri yapabilirim diyorsan operasyon al ama.
Doğru diyorsun hocam ama doğru düzgün bir bıçağım olmadı bu zamana kadar bıçak almayı istedim operasyon alınca çok kar ediliyor biliyorum ama bıçak fiyatları en az 2000 TL olursa ne yaparım o büyük sıkıntı işte.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Doğru diyorsun hocam ama doğru düzgün bir bıçağım olmadı bu zamana kadar bıçak almayı istedim operasyon alınca çok kar ediliyor biliyorum ama bıçak fiyatları en az 2000 TL olursa ne yaparım o büyük sıkıntı işte.
olacağını sanmıyorum. operasyondan güzel para katlarsan daha iyi bıçaklar alabilirsin.

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Tony Montana
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

yesososo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Yusuf Yusuf
Sizce ne zaman çıkar operasyon ? Çok fazla da beklemek istemiyorum açıkçası
Prizma 2 al şimdilik. Kasa düşürülmesi artık durdu. Eylüle kadar kar yaparsın. Hem dolar bazında Hem de ürünler azaldıkça fiyatı artar. Operasyona yatırırsın sonra.

Top Bottom