Arama sonuçları: *

1. lerensavasl

Hem Süper Lig Hem Avrupa Maçları İzleyebileceğim Tek Yer?

Çok zekisin. Nasıl kimsenin aklına gelmedi vallahi billahi fışkırıyor hocam zeka. Maşallah. Rabbim bozmasın sakata zarara uğratmasın. Atatürk olsa beyin göçü diye seni kesin gönderir geri getirirdi. Vatana millete hayırlı evlat olma yolunda ciddi ilerlemelerin var. Teşekkür ederim bu zekayla...
  2. lerensavasl

Hem Süper Lig Hem Avrupa Maçları İzleyebileceğim Tek Yer?

Hem süper lig maçlarını hem avrupa ligi maçlarını veren bir yer yok mu? S Sport+ da sanırım süper lig yok. Exxen'de de yok. Bein sport'taysa avrupa maçlarını izleyemiyoruz sanırım. Şampiyonlar ligi vs. Hepsini veren tek bir uygulama var mı?
  3. lerensavasl

Dosya Uzantısı Bozuldu

arkadaşın bilgisayarında uzantısı olmayan bir klasörü yanlışlıkla birlikte aç diyerek not defteri yaptık. ancak uzantısı olmayan dosyalar artık not defteri olarak açılıyor. bunu nasıl düzelticez. mp3 dosyalarının artık not defteriyle açılması gibi düşünün. m mp3 yerine uzantısı olmayan dosya bu.
  4. lerensavasl

xiaomi varken iphone alan insan

Okurken çok yoruldum. Telefon dediğimiz aygıt her kullanıcının beklentisine göre değişiklik gösterir. Kimisi büyük ister, kimisi küçük. Kimisi depolama ister, kimisi kamera vs. vs. Örneğin ben S20 FE kullanıcısıyım. Ekranın kalitesi, 120Hz oluşu vs. o kadar iyi ki arkadaşımın İphone 13'ünü şarkı...
  5. lerensavasl

Kablosuz Mouse Önerisi

500TL Bütçem var. Kablosuz bir mouse almak istiyorum. Sensörü kalitesiz olan mouselar kullanırken oyunlarda o keskin dönüşler yapamama sorununu hissediyorum bu başıma gelsin istemiyorum. Ancak bir yandan da çok kaliteli bir mouseye ihtiyacım yok çünkü aşırı odak oyun da oynamıyorum. Günlük...
  6. lerensavasl

redmi telefon nasıldır

5 harf kullanacağım. çünkü androidde tercih bu kadar net. S20 FE
  7. lerensavasl

Yeni Başlayanlar İçin Fotoğraf Makinesi Önerisi

700d ve 4000d 'yi epey üzerinden karşılaştırdığımda kağıt üzerinde 4000d 'nin teknik özelliklerinin daha çok olduğunu görüyorum. Benim anladığım, bu eski modelleri biraz güncel teknolojilerle uyarlayıp tekrardan giriş seviyesi olarak piyasaya sürdükleri. Bir süre kit lens kullanmayı düşünüyorum...
  8. lerensavasl

Gözüm Canon EOS 4000D ve Nikon D5100'e çarpıyor. Nikon'u marka olarak öneren çok, Canon'un EOS serisini öneren çok. Lenslerden kastınızı tam olarak öğrenebilir miyim? Kamerada ucuza kaçıp lense finans sağlamak daha mı mantıklı olur peki? Ya da lens seçiminde neyi dikkate almak önemli olur...
  9. lerensavasl

Heves, hobi üzere bir fotoğraf makinesi almak istiyorum. Bütçem çok fazla yok, en fazla 10k bandına çıkabilirim. Daha önce hiçbir fotoğraf makinesi deneyimim olmadığı için ne tarz bir şey almam lazım, nelere dikkat etmem lazım pek bir fikir sahibi değilim. Doğa resimleri, yol, dünya vs. o tarz...
  10. lerensavasl

10-12 bandında Telefon Önerisi

S20 Fe kullanıyorum. Çok açıkça söylicem. İphone 13 kullanan arkadaşlarıma kıyasla daha kaliteli buluyorum. Nedenini söyleyeyim. Bir kere ekran çok daha net. İphone ekranlara baktığımda karıncalar gözüme batıyor diyebilirim. Ancak S20 Fe'nin ekranı gıcır gıcır. Ayrıca sebebi 120Hz'den mi...
  11. lerensavasl

CV'ye Resmi Olmayan İşler Yazılır mı?

CV hazırlıyorum. Daha önce çok iş yerinde çalıştım ancak hiçbirinin kaydı kuydu yok bir yerde. Sigorta girişim vs. de yok haliyle. O çalıştığım iş yerlerini "Falanca Mağaza'da Satış Elemanı" olarak yazmak doğru olur mu? Önemli bir iş kovalıyorum şuanda CV de haliyle bayağı bir önemli.
  12. lerensavasl

500 tl bütçe telefon için kablosuz kulaklık önerisi

QCY T15 kullanıyorum. Daha önce bu kadar kaliteli bir kulaklık kullanmadım. Gerek mikrofonu, gerek ses kalitesi...
  13. lerensavasl

İnceleme OPPO Realme 7 - Kamera Özellikleri

bu fotoğraflara bakınca kaliteli olup olmadığını nasıl anlayabiliyorsunuz? Bana böyle bakınca bütün telefonlar aynı çekiyormuş gibi geliyor.
  14. lerensavasl

Küçük telefon önerisi

Hocam yönelebileceğiniz en iyi modelin SE serisinden olabileceğini düşünüyorum bende. Şarj süresini dert etmeyin derim. Zaten anlaşılan çok aktif kullanılmıyor. Yalnızca arama ve biraz sosyal medya ihtiyacınız günlük kullanımı çıkaracaıktır.
  15. lerensavasl

CS2 için Yeniden Para Ödenecek mi?

bu durumda CS2 çıktığında CSGO oynayamayacağız mı demek? Seçkin almayı düşünüyorum ama CS2 kaldırmazsa sıkıntı olur.
  16. lerensavasl

CS2 için Yeniden Para Ödenecek mi?

CS2, CSGO'dan farklı bir oyun olarak mı çıkıyor? Yoksa CSGO sahipleri hiç para ödemeden CS2 oynayabilecekler mi?
  17. lerensavasl

Yapay Zeka Resim Çizen Discord Serveri?

Discord'da yapay zekaya resim yaptırabildiğiniz bir grup olduğunu duydum. Biraz araştırdım ve Midjourney'e denk geldim. Ancak sanırım abonelik tarzında bir sistemleri var. Ücretsiz bir yolu yok mu bunun?
  18. lerensavasl

2023 yılında İphone X Alınır mı?

2.el uygun bir İphone X denkledim. Alıp en az 3 4 yıl kullanmak fikrindeyim. Oyun vs. oynamıyorum. Kamera benim için önemli yalnızca. Sosyal medya ve gündelik kullanım olayı. Aslında S20 FE, M53 5G gibi telefonlara bakıyorken bunu denklemek iyi oldu diyebilirim. Fiyatı 7.500. Sizce Hala İphone X...
  19. lerensavasl

Hangi Telefon Daha İyi?

Başka bir konuda S10+ için "bu devirde alınmaz" diye söylemişsiniz. S10+ ve S10 arasındaki farkı söyler misiniz?
  20. lerensavasl

Hangi Telefon Daha İyi?

bir kaç konuda realme 6 pro'nun bir tık üstü olduğunu gördüm. Teşekkür ederim güzel öneri gibi duruyor. 1678812069 Nedenlerini sayarsanız memnun olacağım. S10 biraz eski bir telefon. 3yılı aştı piyasaya çıkalı. 3 4 sene daha idare eder mi emin değilim. Ama yine de aklımda tutacağım çünkü çok...
Top Bottom