Arama sonuçları: *

• Users: ArdaM
  • Order by date
  1. ArdaM

Öneri Anneanne için telefon önerisi

Biraz araştırdım, direkt bunu alıp geçelim diyorum ya
  2. ArdaM

Öneri Anneanne için telefon önerisi

Alo diyecek, Instagram’a falan bakacak ucuz bir telefon lazım. Pek bir kriterimiz yok yani, kasmasın yeter. Tam bir bütçe belirlemedik fakat 6-8 bin bandında olursa güzel olur. Teşekkürler.
  3. ArdaM

ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX alınır mı

Az sonra alacağım hocam teşekkür ederim.
  4. ArdaM

40K LAPTOP ONERISI PLS

Performanstan, ekranından, soğutmasından memnunum şu ana kadar. Fanı yükseklerde açarsan çok ses yapıyor ama hiç ısınmıyor, otomatikte kullanınca 80-85 görüyor ama fazla ses yapmıyor. 3 bölge + WASD RGB’si var, ışıkları hoş. Şarjı bilmiyorum, takılı kullanıyorum. Genel olarak her şey güzel...
  5. ArdaM

2500 TL Klavye Önerisi

Bu cevabı kaçırmışım. Öneri için teşekkür ederim. Sık gittiğim bir internet kafede çeşitli markaların klavyeleri kullanılıyordu ama G413'ler çok daha çabuk eskiyordu, çoğu switch aşınıyordu. Tasarım olarak da Scope'u beğendim, bir sıkıntısı yoksa onu alacağım sanırım 1711841824 Ben 2 gün önce...
  6. ArdaM

2500 TL Klavye Önerisi

Teşekkür ederim. Farklı bir forumda MX switchler NX'ten iyidir, direkt al demişler ama burada MX switchlere kötü eleştiri yapanları gördüm. Ondan şüphem olmasa direkt sabah gidip Beylikdüzü mağazasından alacağım.
  7. ArdaM

2500 TL Klavye Önerisi

Bir tane daha var da, tasarımdan dolayı bilemedim :D https://www.gaming.gen.tr/urun/307721/razer-huntsman-v2-tenkeyless-esl-edition-red-switch-ingilizce-siyah-oyuncu-klavyesi-rz03-03941700-r3m1/ ESL Edition olmasa alabilirdim ama sence tercih edilir mi?
  8. ArdaM

40K LAPTOP ONERISI PLS

Evet, aldım. Sorun varsa cevaplayabilirim
  9. ArdaM

ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX alınır mı

Hayırlı olsun, geldiği zaman yorumlarınızı yazabilir misiniz? 1-2 güne alacağım ben de.
  10. ArdaM

2500 TL Klavye Önerisi

Çok büyük olmayan, tercihen TKL bir klavye arıyorum. Yurt dışı veya bilinmedik bir markadan almak istemiyorum, İtopya, Amazon gibi bir yerden direkt 2-3 güne elimde olacak şekilde almak istiyorum. Bütçem 2500 TL, tamamını harcamasak da olur ama :D Aklımda İtopya'daki ROG Strix Scope TKL var, şu...
  11. ArdaM

yurdu arayıp yurtta olduğumuzu öğrenebilirler mi

Kendi yemeğimizi yapamadığımız için bulaşık derdi yok, içerisi birkaç günde bir siliniyor ama leş gibi, banyoyu biyolojik tehlike olarak görmeye başladım. Kimisi böylesini tercih eder, kiraya vereceği paranın cebinde kalmasını tercih eder, çünkü gerçekten çok ucuz hatta bedava ama ben elimden...
  12. ArdaM

yurdu arayıp yurtta olduğumuzu öğrenebilirler mi

Eve parası yeten adam yurdu napsın? Ben can atıyorum yaz gelsin de yurttan kurtulayım diye :D
  13. ArdaM

Çözüldü✓ 2000 TL Civarı Kablosuz Mouse Tavsiyesi

V3 Pro’nun beyazını çok beğeniyordum, Teknosa’da 2959 liraya düşmüş, aldım 3 taksitle
  14. ArdaM

Çözüldü✓ 2000 TL Civarı Kablosuz Mouse Tavsiyesi

Merhaba, hemen şimdi alacağım. Aklımda Razer Deathadder V2 Pro var, Gaming.gen.tr’de 1999 TL. Farklı marka tavsiyeleriniz varsa sebebiyle belirtirseniz sevinirim. Deathadder’ı neden almalı/almamalıyım? Elime tam oturduğundan falan eminim, daha önce kullandım. Bir de bütçeyi 3000 yapıp...
  15. ArdaM

40K LAPTOP ONERISI PLS

https://www.teknosa.com/hp-omen-gaming-laptop-16xd0000nt-ryzen7-7840hs-16gb-512gb-ssd-nvidia-geforce-rtx-4060-8-gb-gddr6-161-fhd-w11h-siyah-gaming-notebook-8x168ea-p-125036263?utm_source=fb_ig&utm_medium=paid_social&utm_campaign=teknosa_conversion_facebookinstagram%2Bstories_turuncu~teknosa_conve...
  16. ArdaM

35.000 TL Bandında Laptop Tavsiyesi

İşlemcide önemli farklar var sanırım, Omen’ı alayım ben ya. Fazladan M.2 portu var değil mi? Ekleyeceğim çünkü
  17. ArdaM

Teşekkür ederim. Peki daha uyguna sıkıntısız model var mıdır bu ya da benzer parçalarla? 35k bandında hep Victus gibi modeller olduğu için bütçeyi esneteyim dedim ama uygun alternatifim varsa değerlendirmek isterim.
  18. ArdaM

2k bütçe fps mouse öneri

Öneri için teşekkür ederim. Ya FPS oyuncusuyum ama biraz da markadan dolayı bilinen bir sıkıntısı ya da eksiği yoksa Deathadder tercih etmek istiyorum. VGN’in avantajı nedir?
  19. ArdaM

@$ilent hocam yardımcı olabilir misin? 40 bini aşmayı hiç istemiyorum, Victus'ları da tavsiye edeni görmedim. Omen nasıldır, bayağı içime sindi ama alternatifi var mıdır? LOQ'u tasarım vesaire olarak pek beğenmedim ama Omen'da sorun varsa onu da düşünürüm.
  20. ArdaM

2k bütçe fps mouse öneri

Onu gördüm ya, ama 2000 bütçenin yeterli olduğunu düşünüyorum mouse için. Deathadder V2 Pro düşünüyorum onun yerine, sence alınır mı?
Top Bottom