Arama sonuçları: *

1. Rauber

Bu anakartla nasıl oc yapabilirim?(GA-H61M-DS2)

Oc yapma kardeşim bilmiyorsan
  2. Rauber

RX 580 mi GTX 1080 mi?

İslemcine göre rx580 daha uygun 1600 işlemciyle 1080ti ı besleyemez tam performans alamazsın eğer ialemcini yükseltirsen 1080ti daha iyi olur tabii ki
  3. Rauber

Donanım arşivinin yeni sistemi ne zaman stoklara gelir ?

En son sistemden bahsediyorsan gelmiyecek
  4. Rauber

Yardım Telefon kulaklığını hem mikrofon hem kulaklık olarak kullanma

Kullanamazsın fakat bununla ilgili bi dönüştürücü varsa onu alabilirsin
  5. Rauber

Odama ethernet kablosu

Uzun bir ethernet kablosu al
  6. Rauber

PC TOPLAMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

İntel deil rayzen kullan ayrıca 15 gb ram olmaz 8+8 (16 gb) kullan
  7. Rauber

8GB ram ile RUST oynanır mı ?

Ben bir sorun olacağını düsünmüyorum
  8. Rauber

Kredi Kartı ile Bilgisayar alma

Bir bilgim yok fakat bence ödeyebilirsin sonuç olarak o kadar paran varsa zaten peşinde alabilirsin
  9. Rauber

8400 tl lik monitör dahil pc mi incelermisiniz eksik veya fazla bir parçası olmuşmu

Güzel bi sistem fakat Harddisk yerine m.2 ssd yi yükseltsen güzel olur fakat çok fazla yer gerekiyorsa harddisk kalabilir
  10. Rauber

i5 6400 Overclock yapılır mı?

Bence overclock işlerine hiç girme knk bi bilgisayarın var overclock yaparsan olmayabilir çiddiyim gerçekten değmez
  11. Rauber

İşlemciye overclock yapmak istiyorum

Kral hiç gerek yok değmez zaten stok fan da yetersiz olucaktır ve overclock yapmayı fazla bilmiyorsan da önermem yapmanı bence yapma
  12. Rauber

Yardım 700-1000TL PSU Dahil Kasa Önerisi

Ben çok kullandım memnunum zaten sonuç olarak kasa alıyorsun performansa bir etkisi yok
  13. Rauber

Ben psu ya dikkat etmemiştim sry
  14. Rauber

https://www.incehesap.com/frisby-venom-fc-9270g-650w-fiyati-42123/ bide buna bak bu gayet uygun
  15. Rauber

Corsair spec-delta-rgb
  16. Rauber

Sistem eleştiri

Kral gü Kral güzel toplamışsın fakat 8gb dilde 8+8 (16gb)ram kullansan iyi olur çünkü 8gb hiçbişeye yetmez
  17. Rauber

RX 5700 650w psu yeterlimi

Yeterli bi psu zaten internetten baktığında benzer sistemler var onlarda 650w kullanıyor
  18. Rauber

Bilgisayarimdan gelen cizirti sesi

Videoda ben fan sesi duydum anormal olarak birşeye çarpıyor veya arasına bişey girmiş olabilir. Kötü yanı var eğer fan çalışmayı durdurursa ve sende bunu farketmezsen sıcaklık artacağından dolayı kartta sorun olişabilir
  19. Rauber

Ev internet önenirmisiniz <3

Zaten Türknet canlı destek hizmeti vermiyor fakat canlı desteğe ayıracağı bütçeyi internet hızlarının artmasinda kullaniyorlar bencede doğru bir adım çünkü tûrkiye de internet hızları bayağı düsük
  20. Rauber

Ev internet önenirmisiniz <3

İnternet olarak türk net alt yapısı varsa türknet öneririm veya türkcell süperonline'a geçebilirsin
Top Bottom