Neler Yeni

İşlemciye overclock yapmak istiyorum

Toerax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ramazan Koçyiğit
Gençler işlemcime overclock yapmak istiyorum stok fanı var sizce bu işlemciye overclock yapsam değermi yapacaksam nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirim

İntel Pentium (R) Dual-Core CPU E5300 2 çekirdekli bi işlemci stok fanıyla overclock yapsam bir şey olurmu kasada ayrıyetten egzoz görevi gören bi fan var haberiniz olsun.

Overclock nasıl yapabilirim belirtirsenizde sevinirim biosa girmeyi biliyorum sonrasını anlatırsanız sevinirim :)

Rauber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berat Eren Yıldızhan
Gençler işlemcime overclock yapmak istiyorum stok fanı var sizce bu işlemciye overclock yapsam değermi yapacaksam nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirim

İntel Pentium (R) Dual-Core CPU E5300 2 çekirdekli bi işlemci stok fanıyla overclock yapsam bir şey olurmu kasada ayrıyetten egzoz görevi gören bi fan var haberiniz olsun.

Overclock nasıl yapabilirim belirtirsenizde sevinirim biosa girmeyi biliyorum sonrasını anlatırsanız sevinirim :)
Kral hiç gerek yok değmez zaten stok fan da yetersiz olucaktır ve overclock yapmayı fazla bilmiyorsan da önermem yapmanı bence yapma

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

o işlemciye OC yapılabilceğini sanmıyorum, yapılabilsede tavsiye etmiyorum zaten 2 çekirdek riske girmeye gerek yok.

Toerax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ramazan Koçyiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral hiç gerek yok değmez zaten stok fan da yetersiz olucaktır ve overclock yapmayı fazla bilmiyorsan da önermem yapmanı bence yapma
Eskiden yapmıştım işlemcinin 1 ini 3 ghzye kadar çıkarmıştım fakat dier işlemci 2.60 ta kalmıştı performans farkı yok die hatırlıyorum yardımcı olduğun için teşekkür ederim :)

Toerax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ramazan Koçyiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o işlemciye OC yapılabilceğini sanmıyorum, yapılabilsede tavsiye etmiyorum zaten 2 çekirdek riske girmeye gerek yok.
Teşekkür ederim internetten araştırdım 3 ghz yapanları gördüm fakat bios yerini pek anlamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,909
Üyeler
149,468
Son üye
wo1zer
Top Bottom