Arama sonuçları: *

1. A

1700 TL'ye Gaming Kulaklık Önerisi

duruyor hocam.
  2. A

Yardım GAMİNG GEN TR VEYA LAPTOP COM TR GÜVENİLİR Mİ

güvenilir, siteler birbiri ile bağlantılı zaten. Laptop.com.tr Gaming gen sahipliğinde açılmış bir site.
  3. A

SE-214 XT Sıcaklık değerleri normal mi ?

bana da öyle geldi valorantta 62-63 derece arasında alıyorum önceden 70 felan oluyordu.
  4. A

teşekkürler hocam.
  5. A

yani hocam bilemiyorum şuan oyun felan oynamıyorum arkada dc google felan açık 50 derece garip geliyor.
  6. A

teşekkür ederim ikilemde kalmıştım :)
  7. A

Adana da yaşıyorum kule tipi fanı az önce montajlattirdim AİDA64 verilerinde max 76 dereceyi gördü bu normal midir yoksa daha da düşük olmasi mi gerekiyor? Minimum 41 dereceyi görüyor.
  8. A

1700 TL'ye Gaming Kulaklık Önerisi

hocam 2. el düşünürseniz 2 aylık corsair void elite 7.1 premium usb white var sınav senem olduğu için satıyorum isterseniz.
  9. A

1500 TL Kulaklık önerisi?

hocam 2. el düşünürseniz 2 aylık corsair void elite 7.1 premium usb var sınav senem olduğu için satıyorum isterseniz.
  10. A

2000 TL kulaklık tavsiyesi

hocam 2. el düşünürseniz 2 aylık corsair void elite 7.1 premium usb var sınav senem olduğu için satıyorum isterseniz.
  11. A

1500 TL bütçeye oyuncu kulaklığı önerisi

hocam 2. el düşünürseniz 2 aylık corsair void elite var sınav senem olduğu için satıyorum isterseniz 1600 tl ye size bırakabilirim.
  12. A

Öneri Kumaş pedli kablosuz/kablolu kulaklık önerisi (Oyun ve müzik amaçlı)

hocam sınav senem olduğu için sistemimi sattım tek kulaklığım kaldı onu da uyguna veriyorum. İnsan ailesini seçemiyor :') https://forum.donanimarsivi.com/ikinciel/corsair-void-rgb-elite-premium-7-1.12050/
  13. A

Öneri Kumaş pedli kablosuz/kablolu kulaklık önerisi (Oyun ve müzik amaçlı)

eğer 2. el sizin için sorun olmicaksa bende mevcut 2 aylık. onun dışında bu bütçede dediğiniz özelliklere sahip kulaklık bulmak zor.
  14. A

N11 deki İncehesap satıcısı

hocam özelden mesaj atsam bana yardımcı olabilir misiniz ? ben de aldım küçük sorularım var da
  15. A

Aldığım Kasanın Psusu Kötümü?

hocam şimdilik önleminizi akım koruyucu prizlerle alın küçük küçük para biriktirin sonra değiştirin.
  16. A

Hangi Ekran Kartını almalıyım?

i5 12-400F 3060 12GB kombinasyonu çok güzel 3060ti da olabilir şahsen i5 serisinde 12400F (eskiden) fiyatını gayet hakeden bir işlemciydi. Bende de seninki gibi seçenekler vardı ben seçimimi 3060 12GB- i5 12400F olarak kullandım. İlerisi için sıkıntı çekmem.
  17. A

Yardım sizce yazdığım hangi Ekran kartını almalıyım

8 yerine daha yüksek VRAM değerine sahip amd kartlar tercih edebilirsiniz.
Top Bottom