Neler Yeni

N11 deki İncehesap satıcısı

lucienz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berk Yılmaz
Merhaba dostlar n11 de incehesap adlı satıcıdan razer mouse aldım naysı kullanmak için ama kendi sitesinde farklı fiyattı n11 de farklı fiyattı dolandırıcı olma ihtimali var mı veya çakma ürün gönderme olasılığı?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba dostlar n11 de incehesap adlı satıcıdan razer mouse aldım naysı kullanmak için ama kendi sitesinde farklı fiyattı n11 de farklı fiyattı dolandırıcı olma ihtimali var mı veya çakma ürün gönderme olasılığı?
Yok gibi bir şey. Diyelim ki öyle oldu iade edersin, arada N11 var.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,732
İsim
Emre Zengin
İncehesapın resmi satıcısı sorun yok. Kendi sitesinde ve orada sattığı fiyatlar arasında farklılıklar olabiliyor.

lucienz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berk Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok gibi bir şey. Diyelim ki öyle oldu iade edersin, arada N11 var.
Hocam ürün geldi taktım çalıştı zaten sıkıntı yok ama tedirgin oldum orijinalliğinide anlamak çok zormuş daha detaylıda inceleyemedim şehir dışına cıkmak zorunda kaldım hemen
Mesaj otomatik birleştirildi:

İncehesapın resmi satıcısı sorun yok. Kendi sitesinde ve orada sattığı fiyatlar arasında farklılıklar olabiliyor.
anladım baktığımda yorumlara bot yorumları gibi aynı yorumlar vardı bir tık tedirgin oldum.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,732
İsim
Emre Zengin
Hocam ürün geldi taktım çalıştı zaten sıkıntı yok ama tedirgin oldum orijinalliğinide anlamak çok zormuş daha detaylıda inceleyemedim şehir dışına cıkmak zorunda kaldım hemen

anladım baktığımda yorumlara bot yorumları gibi aynı yorumlar vardı bir tık tedirgin oldum.
Bende PNY SSD aldım oradan bir sorun yaşamadım. Öyle bir durum olsaydı N11 mağazayı kapatırdı.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Üşenenler için otomatik yorum onlar sıkıntı yok. :)

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Sıkıntı yok hocam gönlün rahat olsun fiyat farkıda arada kampanya vs oluyor siteye veya n11 e yansıyor ondan bçyle şeyler olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,516
Üyeler
156,622
Son üye
Samet57ns
Top Bottom