Arama sonuçları: *

• Users: ApRâ
  • Order by date
  1. A

TURK TELEKOM ALTYAPISI KULLANAN ISS'LER ?

https://forum.donanimarsivi.com/konu/comnet-iss-gercekleri.677526/ Diğer Gıbırın'da pek farkı yok. Bu hızlarda, stabil bir net istiyorsanız TT yapısında TT. Yeni bir kullanıcı gibi farklı bir kimlikle başvurursanız biraz daha ucuza gelecektir. Normal bir kullanıcıysanız ve sürekli bir...
  2. A

Sekme değiştirirken işlemci kullanımım normal mi?

Her sekmen harici bir işlem yüküdür. Bu bağlamda arkaya açtığında genelde, düşük perf. açar ve min. yer sonra sen o sekmeye dönünce tam verim çalışır. Bu yüzden bu tarz şeyler normaldir.
  3. A

Samsung magician fremware

Ekran görüntüsü paylaşır mısınız?
  4. A

🔥İndirim Starbucks Latte 1 Kutu 34 TL🔥🔥

Yönetim ekibi 31'i bırakırsa ve ucubeler hakkında işlem yapmadıklarında bu konuların leş olmasının önüne geçilmeyeceği ortada. İşlerine gelince istediği ürünleri alırlar, işlerine gelmeyince o ürünü almayın diye ağlarlar. 15 yaşındaki veletler forumu yönetiyor sonuç ortada. Millet 3 tane kahve...
  5. A

kaspersky görev yöneticisinde gözükmüyor

Kaspersky AVP olarak gözükür.
  6. A

TURK TELEKOM ALTYAPISI KULLANAN ISS'LER ?

1-2 tane var ama üstüne para verseler kullanmaman gereken firmalar.
  7. A

ZTE H3601P modem 2.4ghz ile 5ghz i ayırmak

2.4'ün ismini değiş? 😅
  8. A

Windows 11 Home/Pro vs Windows 10 Home/Pro

Benim sürümü yapıştırabilirsin. Hiçbir kullanıcıdan daha olumsuz geri dönüş almadım. Kurduktan sonra farkı doğrudan göreceksin zaten :) Deneme şansın olursa yorumlarını da bekliyorum. (Hala o linkteki attığım ISO ile kullanıyorum.) 0 sorun ile çalışıyor hepsi.
  9. A

Binance uzerinden gelen sms

Girip sorun yaşamadıysanız bu tarz mesajlara aldırış etmeyin. Zaten link gelmesi ayrı komedi :) Ek olarak önerim; önemli yerlerden gelen sms'leri silmeyin. Devamında aynı kişiden mi, yoksa bait mesaj mı olduğunu anlamanızı kolaylaştıracaktır.
  10. A

Modding Windows 10 Home ApRa Edition - Kasım

Ntlite ile yapıldı. Benzer işlemleri yapan bir sürü program var fakat ekstrem bir şey yapmaya çalışmıyorum. Daha önce diğer forumdayken denedim, ekstrem şeyler denendiği zaman sistem saçma şeylerde patlıyor, o kadar ince detaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Yıllarca yapanlara güvenmediğiniz...
  11. A

WİNDOWS 10 YÜKLERKEN HATA

Temiz kurulum ile geçin. Yükseltmeler hem performans kayıpları, hem de sağlıklı bir yöntem değil. Ek olarak son dönemde bolca yükseltme hatası veriyor Windows kısmında.
  12. A

EN İYİ İNTERNET TARAYICI ÖNERİSİ

Browser kısmında şu an Brave iyi bir seviyede fakat Google şifreler, anlık çeviri gibi şeylerde geri kalması nedeniyle ben Chrome kullanıyorum. Bu araçlar sizin için ilk öncelik değilse Brave yoksa Chrome öneririm.
  13. A

ANAKART ÖNERİSİ İSTİYORUM

Gaming Plus anakartlar MSI'ın en sorunlu kartları çünkü. XMP açarsın mavi ekrana düşer, BIOS güncellersin ekran gelmez. Veya normal kullanımda kitlenlemer vs. ya da işlemci seçer :) Bu yargıya varmak için sürekli donanım soruları çözmeniz gerekir. Dışardan random ürün takibi yapan birisi bu...
  14. A

ANAKART ÖNERİSİ İSTİYORUM

Yakın süreçte yükseltmeyi de düşünmüyorsanız, ölü sokete biraz yatırım yapıyor gibi olacaksınız. 5600 için ikinci el bir tane b450 veya b550 alın geçin. Düzgün bir B550 istiyorsanız üste atılan 3'lüden MSI hariç çekebilirsiniz. G.P serisi en leş serisi MSI'nin. İlla MSI derseniz 550 A Pro var...
  15. A

windows 11 pro keyi 11 home da çalışır mı?

Çalışmaz. Home sürüme Pro key girerseniz Pro yükseltmesi yapar sistem. Home'de kalmak istiyorsanız, Home key girmeniz gerekiyor.
  16. A

Öneri DDR5 Anakart Önerisi

B650 Konusunda ilk önerim, Gigabyte, ikinci MSI olur. DS3H var bu konuda da yanlış hatırlamıyorsam bütçenize uygun. Diğer bir konu RAM konusunda EXPO RAM tercih edin. Karşılaşacağınız hata oranını en alt seviyeye çekmek için.
  17. A

Grafik Tasarım da iş imkanları ?

Baştan sona yalan yanlış bilgiler içeriyor bu mesaj. Dünya hibrit ve home/office çalışmaya her gün daha adepte olmaya çalışıyor, arkadaş diyor hiçbir şirket düşünmüyor :) Geri kalanı için açıklama yapmayacağım, yorucu olacak, enerjiyi buraya harcamak istemiyorum. Sizin sorunuza gelince...
  18. A

WİNDOWS 10 UYGULAMA DÜZGÜN OLARAK BAŞLATILAMADI (0xc000007b) Hatası

C:\Windows\SysWOW64\msvcr100.dll C:\Windows\SysWOW64\msvcp100.dll Silip bunu kurun. https://www.mediafire.com/file/4q80s3jmxytv1b2/Visual_C%252B%252B_2010.rar/file Tekrar benzeri bir hata alırsanız tavsiyem temiz bir format atın sisteme. Ek olarak bakım programları kullanıyorsanız kullanmayın.
  19. A

Yardım Gigabyte vs Asus anakart

Biliyorum bu yüzden söyledim :) Kartların fiyat aralığı aynı değil. $150 civarı, Asus ise $200 bandında. $200 bandında Asus'un rakibi Pro AX. Bir Versus sitesine girip kartları karşılaştırma atıyorsun, bir de kartların doğruluğunu kontrol et istersen...Wi-Fi olan karta, Wi-Fi yok diyor :D Bu...
  20. A

Yardım Gigabyte vs Asus anakart

$50 fark olan 2 kartı karşılaştırmak doğru değil. Bununla birlikte DR5 ve özellikle AMD kısmında Gigabyte çok daha iyi seviyede. Buna rağmen Elite daha iyi o ayrı mesele :) Asus bütçesine yakın Aorus B650 Pro AX var, bu daha iyi seçim olacaktır.
Top Bottom