Neler Yeni

Binance uzerinden gelen sms

Basrii

80+ Bronze
Arkadaşlar az önce mesaj kutumu spam olarak bir mesaj düştü, binance hesabınız şüpheli işlemler sebebi ile bloke edilmiştir şu linke basıp gerekli işlemleri yapınız diyor. Ben dolandırıcı olduklarına eminim mesajı açtım ama linke basmadim sıkıntı olur mu?

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
burak armağan
yok hocam linke tıklamadığın sürece bir olacağını sanmıyorum

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
binance üzerinden kontrol et büyük ihtimal dolandırıcı

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Umut Göncü
Arkadaşlar az önce mesaj kutumu spam olarak bir mesaj düştü, binance hesabınız şüpheli işlemler sebebi ile bloke edilmiştir şu linke basıp gerekli işlemleri yapınız diyor. Ben dolandırıcı olduklarına eminim mesajı açtım ama linke basmadim sıkıntı olur mu?
URL sini atsana bir

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
burak armağan

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Girip sorun yaşamadıysanız bu tarz mesajlara aldırış etmeyin. Zaten link gelmesi ayrı komedi :) Ek olarak önerim; önemli yerlerden gelen sms'leri silmeyin. Devamında aynı kişiden mi, yoksa bait mesaj mı olduğunu anlamanızı kolaylaştıracaktır.

Basrii

80+ Bronze
Girip sorun yaşamadıysanız bu tarz mesajlara aldırış etmeyin. Zaten link gelmesi ayrı komedi :) Ek olarak önerim; önemli yerlerden gelen sms'leri silmeyin. Devamında aynı kişiden mi, yoksa bait mesaj mı olduğunu anlamanızı kolaylaştıracaktır.
Yok silmedim zaten SMS kutumda spam olarak gözüküyor hocam ss i alta bırakıyorum
Screenshot_20240216_122131_Messages.jpg

Top Bottom