Arama sonuçları: *

• Users: Rutherr
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Rutherr

Türkiyenin en büyük 2 minecraft sunucusunun kullanıcı bilgileri çalındı

"Rakunlar diyarı (!)" adındaki minecraft sunucusunun kullanıcı bilgilerini hacklendiğini Mayıs 2023'de şu konumda anlatmıştım o yüzden tekrar anlatmayacağım. Fakat en büyük 2 sunuculardan olan "İlk Oyuncu (!)" nunda kullanıcı bilgileri çalındı (Kullanıcı adı veya e-posta, şifre). Orijinal...
  2. Rutherr

Türkiyenin en büyük 2 minecraft sunucusunun kullanıcı bilgileri çalındı

Kony haber değeri taşıdığından "Teknoloji Haberleri" kategorisine taşıdım https://forum.donanimarsivi.com/konu/tuerkiyenin-en-bueyuek-2-minecraft-sunucusunun-kullanici-bilgileri-calindi.892844/ Eğer kuralları kırıyorsa bu konu silinebilir.
  3. Rutherr

Okul, hayatımı mahvediyor ve her gün intihar etmeyi düşünüyorum

Gecenin 3'ü ve uyumam gerek. 2 saat önce uyurum diye girdiğim yatakta 2 saattir kıvranma sonucu tekrar telefonu elime aldım. Neden bu durumdayım diye sorgularken her şeyin başında okulun olduğunu farkettim. Sabahın 9 unda dersler başlıyor. Benim gibi evin okula yakınsa şanslısın. Fazla vaktini...
  4. Rutherr

Yeni aldığım PC'nin kablolarını bağladığım halde çalışmıyor.

Sorun burda videoyu yukleyemedim
  5. Rutherr

Satın aldığım sistemin parçaları uyumlu mu?

GençerGaming'den 22.5K'ya şöyle bir sistem satın aldım; ID-COOLING SE-214-XT RGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Xpg PROBE 650W 80+ Bronz Güç Kaynağı A-DATA KASA MID TOWER 4XFAN XPG K RGB Siyah Kasa Adata Legend 700 512GB 2000/1600 MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Sapphire PULSE AMD RX 6700 XT...
  6. Rutherr

20.000TL civarı monitörlü sistem önerisi

20K civarı bütçem var. PC hocasının sistemdeki indirimi bitmiş. Ne önerirsiniz?
  7. Rutherr

2 sistem ve 2 monitör arasında kaldım

20.000 civarı bütçe ile 2 tane sistem ve 2 tane monitör buldum. Ama ikisi arasında kaldım. İlk sistem bu; https://www.gencergaming.com/rky Bu hazır sistemden sadece kasayı 3. sırada olan vento, ve SSD' yi 7. sırada olan ADATA Legend ile değiştirdim. 2. sistem bu...
  8. Rutherr

Türkiyenin En Büyük Minecraft Sunucularından Biri Hacklendi

30 Nisan 2023 tarihinde türkiyenin en büyük minecraft sunucularından olan "rakunlar diyarı" 2.5 milyon adet kullanıcının şifrelenmemiş bir şekilde hesap bilgilerini sızdırdı. Bu bilgiler arasında E-Posta, Şifre, Kullanıcı adı gibi bilgiler mevcuttu. Duyduğumda ben de inanmamıştım ama biraz...
  9. Rutherr

Fiziksel değişim için antrenman programına ihtiyacım var

1.5 aydır fitness'a gidiyorum ve ağırsağlam 5x5 programını uyguluyorum. Fakat şimdi farkettim, bu program görünüş yerine gücü arttırıyor. Her antrenman sonu cardio yapsam bile görünüşte çok çok az değişiklik oluyor. Şu an bakınca en belirgin değişim olan yer sırt bölgesi. Her gece yatmadan önce...
  10. Rutherr

Okul, hakkımda soruşturma başlatacağını söyledi

Metin küfür içerdiği için direkt olarak buraya koymadım. Buraya tıklayarak aşağıda anlattığım hikayeye ulaşabilirsiniz. 18 eylülde ben storye böyle bir yazı attım. 10 kişiye yakın öğrenci bu hikayemi hocalara şikayet etmiş. Bugün rehberliğe gittim bu hikayeyi a4 kağıdına basıp gösterdiler bana...
  11. Rutherr

Rampage kulaklık ses sorunu

Rampage X-Ranger kulaklık aldım. Ama nedense benim bilgisayarda çok kötü çalışıyor. Başka bilgisayarda denedik gayet iyidi. İade de almıyorlarmış. Nasıl çözücem bunu?
  12. Rutherr

Görseldeki yayıncı kim?

13. Rutherr

Eve tebligst pusulası geldi

Babam adına geldi. Babam ingilterede. Bilen arkadaşlar yardım edebilir mi?
  14. Rutherr

İstediğiniz bir YouTube kanalını yok etmek

YAPILMASI ÖNERİLMEMEKTEDİR!! Bunda herhangi kötü bir şey yok. İçinizde kötü niyet varsa zaten yaparsınız, bu tarz şeyleri bilmekte zararlı veya kötü değil. Bir şeyleri bilmek sizi kötü yapmıyor. (Touoa adlı kullanıcıdan alıntıdır) En başta söyleyeyim, ben bunları youtube'dan illegal kazanç...
  15. Rutherr

Belediyeler kafasına göre bir şey yapabilir mi?

Sokağımızın önündeki taşlar kırılıp yeniden taş koyulacakmış. Belediye bunu kendi isteğine göre yapabilir mi? Yoksa devletten izin alması mı gerek?
  16. Rutherr

Yeni Konular kısmını nasıl büyütebilirim?

Yeni konular kısmında sadece en son açılan 15 konu gözüküyor. Bu sayıyı arttıramıyor muyuz? Veya başka bir türlü son açılan konuları görebilir miyiz?
  17. Rutherr

Bir insanı yasal olarak öldürebilir miyiz?

kimseyi öldürmeyeceğim meraktan soruyorum. işin dini ve etik kısmını sormuyorum. bir kişiye belirli bir şeyler imzalayarak v.b öldürülmesini kabul ettirerek o kişiyi öldürebilir miyiz?
  18. Rutherr

Öneri 500 TL Civarı Bluetooth kulaklık öneri

Orjinal, 0, ve kafaya takmalı olursa daha iyi olur. Hangi kulaklığı önerirsiniz?
  19. Rutherr

(Ciddi) Neden yeni YouTuber'lar ortaya çıkmıyor?

Bu yazıyı insanların bilinçlenmesi için paylaşıyorum. Yetkili görüyorsa lütfen konuyu silmeyin. NOT: Vereceğim isimlerin hiç biri reklam veya kötü bir amaçla verilmedi. Merhaba arkadaşlar. Bugün bir çok insanın pek de umurunda olmadığı ama ciddi bir konuya değineceğim. Neden yeni...
  20. Rutherr

18 yaş altına avukat bedava mı?

Son zamanlarda çok kötü halde olduğum için kafamı dağıtma amacıyla youtube üzerinde video üretmeye başladım. Fakat bir şahıs, videonun tamamı bana ait olmasına rağmen, youtube'nin telif hakkı ihlal talebini kötüye kullanarak kendisininmiş gibi göstererek videomu youtube üzerinden kaldırttı...
Top Bottom