Arama sonuçları: *

1. İnanç Çakmak

Bilgisayar açılışta biosa giriyor

Arkadaşlar merhaba sabah düzgün çalışan pc şuan açılmıyor. Hiçbirşekilde windows başlamıyor direk olarak biosa atıyor ram sök tak denedim fakat olmadı yardımcı olabilicek arkadaşlar varsa çok sevinirim. 1705942034 Anakartım msi b450m~a pro max
  2. İnanç Çakmak

i9 11900 İle çok düşük fps alıyorum.

Arkadaşlar selam başlıktada gördüğünüz gibi i9 11900 ile valorantta yaklaşık 180 - 200 fps alıyorum. Gençlik merkezinde belediyenin takımında oynuyorum, monitörler 280 hz olsada biz 280 bile göremiyoruz maalesef. Sistemler workstation sanırım linkini koyarım. Hele kayıt açık olunca iyice...
  3. İnanç Çakmak

Bir anda ekranım gidiyor ve fanlarımın hızı fulleniyor.

Ekranda displayport no signal yazıyor sesler geliyor fakat ekran simsiyah oluyor , fanlar son hız dönmeye başlıyor ve güç tuşuna basıp reslemeden düzelmiyor.
  4. İnanç Çakmak

Telefonu Webcam Yapamıyorum

Merhaba arkadaşlar telefonumu webcam olarak kullanmak istiyorum fakat hiç bir türlü kablolu şekilde bilgisayarıma bağlayamadım. Bootcamp tarzı biryerde yayın açmak istiyorum o yüzden wifi yoluyla bağlanamıyorum. Telefonum android bildiğiniz kabloyla bağlayabiliceğim bir uygulama varmı? Droidcam...
  5. İnanç Çakmak

WİN11 Bu klasöre erişim izniniz yok hatası

Arkadaşlar win11 kullanıyorum başlıkta belittiğim hatayı alıyorum youtubedaki videoları izledim ama işe yaramadılar yardımcı olursanız çok sevinirim
  6. İnanç Çakmak

hangi robot süpürgeyi tercih etmeliyim?

Merhabalar robot süpürge arayışı içerisindeyim fakat bir türlü karar veremiyorum kullanan arkadaşlar tavsiyelerinizi alabilirmiyim acaba. Bütçem 6.5k ya kadar belirttiğim bütçeyi geçiyorsa bile atabilirsiniz incelemiş olurum.Ben bazı modelleri karşılaştırdım aşşağıya eklerim hatam varsa...
  7. İnanç Çakmak

steame çizim ekleyemiyorum

Yarım saattir aşşağıya koyduğum hatayı alıyorum hesaptan çık gir yaptım , webden açtım yinede olmadı hiçbirşekilde çizim kısmına fotoğraf yükleyemiyorum daha önceden başında gelmiş olan varmı? 1665270005
  8. İnanç Çakmak

Motor yağı lekesi ayakkabıdan nasıl geçer?

Motorda arkadaşla geziyoduk bir baktım ayakkabıya egzoz dan yağ sıçramış hemen eve gittim prille fırçaladım şimdi makinada ayakkabı, geçer mi veya geçmezse nasıl geçirebilirim? (ayakkabı beyaz bez)
  9. İnanç Çakmak

Nzxt H510 elite yardım

H 510 elite aldım bugün geldi bağlantılarını yaptım fakat ön taraftaki fanların rgb lerini kontrol edemiyorum düz beyaz renk yanıyor fakat üstteki adreslenebilir ledi kontrol edebiliyorum kullanan veya kullanmayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim anakartım msi b450m a pro max
  10. İnanç Çakmak

Yardım GIGABYTE G24F alınır mı??

Selamlar hazır rtx 3050 almışken monitörüde aradan çıkarayım diyorum itopyada da indirimde sizce alınır mı? sanırım oc ile 170hz de yapabiliyorum. https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-165hz-1ms-2xhdmi-dp-2xusb-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monitor_u13521
  11. İnanç Çakmak

Yoksa RTX3050 TR ye gelmedimi?

Az önce incehesap müşteri hizmetlerini aradım rtx 3050 onlara daha gelmemiş akıl sağlığını kaybet yavaş yavaş ümidimi kaybetmeye başladım.
  12. İnanç Çakmak

Ne zaman gelicek bu RTX3050 stokları?

40 dakika oldu F5 atmaktan parmağım çürüdü ne zaman gelir bu stoklar bir bilginiz varmı?
  13. İnanç Çakmak

İtopya RTX 3050 Stok

Dün akşam çıkmadı bu kart gece 3 de yattım o zamana kadar tık yok şimdi uyandım baktım ve stokta yok?? Hocam göstermelik mi koyuyolar hani bunu getiricez biz haberiniz olsun mu yoksa cidden koymuşlar da stok bitmiş mi? Bide görebilen arkadaşlar kaç lira yüksek ihtimalle kimse görmemiştir ama...
  14. İnanç Çakmak

RTX 3050 Ne zaman çıkıcak?

Selamlar peder beyi ikna etmeyi başardım yavaştan kartın incelemeleride gelmeye başladı peki ya ne zaman çıkıcak bu kart? Tahmininiz veya belli bir tarih varmı yarın bir sitede sanırım hazır sistem olarak satışa çıkıcak ben bir tek bunu biliyorum.
  15. İnanç Çakmak

Almanyadan teyzeye ne getirtilir?

Selamlar yaz başı gibi almanyadan teyzemgil geliyor her sene bir şey istiyorum sağolsunlar kırmıyolar getiriyorlar bu sene aklımda bişey yok ekran kartı getirtmek istiyorum ama pahalı 450 500 euro civarlarında onlar içinde bu rakamlar çok pahalı gelicektir şuan için aklımda Arctis 9 düşüncesi...
  16. İnanç Çakmak

Ekran kartı fiyatları düşecekmi?

Selamlar okul açıldığından beri harıl harıl para biriktirmeye başladım şuan ki sistemim apu o yüzden de ekran kartı almak istiyorum. Şuan çok güzel gidiyorum yaklaşık 2.6k biriktirdim bile hedefim gtx 1650 fakat her baktığımda fiyatı artıyor ve ümitsizliğe kapılıyorum ben biriktirmeye...
  17. İnanç Çakmak

Kimyadan 24 aldım aileme nasıl söylerim?

Merhabalar 9. Sınıf öğrencisiyim ve kimyadan 24 aldım ben kavrasamda annemgil çok kızıcak yüksek ihtimalle.Ben bu notu annemgile nasıl söylerim biyolojiden 49 aldım kızmadılar ama baya trip attılar o nota bunları yapıyorlarsa bunu hiç düşünemiyorum. Lütfen yardım edin sınıfta 65 ten yüksek alan...
  18. İnanç Çakmak

2700 ₺ monitör önerisi

Herkese selam arkadaşlar bir monitör arayışı içerisindeyim şuan para biriktiriyorum apu bir pcm var hem ekran kartı hemde monitör almak istiyorum.Ekran kartı olarak...
  19. İnanç Çakmak

Monster aryond a32 v1.1 alınır mı??

Selam arkadaşlar bir monitör arayışı içerisindeyim ve karşıma monsterın reklamı çıktı Artond a32 v1.1 165hz 2k 1ms bir monitör fiyatı 2400 TL civarı bişey di sizce bu monitör alınmalımı 27 inçlik versiyonunda ghosting sorununu duymuştum fakat bunda karşılaşmadım yt dede doğru düzgün bir inceleme...
  20. İnanç Çakmak

Hangi ekran kartını almalıyım?

Merhabalar para biriktiriyorum ve ekran kartı alma düşümcesindeyim Şuanki pcm apu, ryzen 3 4300 ge işlemcim b450 ma pro max anakartım var, ben gtx 1650 gaming x düşünüyorum 4.5k yaklaşık fiyatı sizce bu fiyata daha iyisi varmı 5k yı aşamam fiyat olarak birde anakartımla uyumlu çalışırmı? Bunun...
Top Bottom