Neler Yeni

İtopya RTX 3050 Stok

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak
Dün akşam çıkmadı bu kart gece 3 de yattım o zamana kadar tık yok şimdi uyandım baktım ve stokta yok?? Hocam göstermelik mi koyuyolar hani bunu getiricez biz haberiniz olsun mu yoksa cidden koymuşlar da stok bitmiş mi? Bide görebilen arkadaşlar kaç lira yüksek ihtimalle kimse görmemiştir ama birde sadece itopya da çıkmış diğer sitelerde çıkmamış.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Dün akşam çıkmadı bu kart gece 3 de yattım o zamana kadar tık yok şimdi uyandım baktım ve stokta yok?? Hocam göstermelik mi koyuyolar hani bunu getiricez biz haberiniz olsun mu yoksa cidden koymuşlar da stok bitmiş mi? Bide görebilen arkadaşlar kaç lira yüksek ihtimalle kimse görmemiştir ama birde sadece itopya da çıkmış diğer sitelerde çıkmamış.
Şuan sadece görseller ve ürün içeriğinin sayfası hazırlanıyor herhangi bir satışı gerçekleşmedi stoklar da mevcut değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten şunu da ekliyim stoklara eklenir ise 5 dakika durmaz stoklar da tükenir ;)

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,315
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Daha bismillah kardeşim daha satışa açılmadı ön gösterim gibi bir şey var az sabır

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan sadece görseller ve ürün içeriğinin sayfası hazırlanıyor herhangi bir satışı gerçekleşmedi stoklar da mevcut değil

Zaten şunu da ekliyim stoklara eklenir ise 5 dakika durmaz stoklar da tükenir ;)
Tüm siteleri açtım önüme hepsindede kayıt yaptım tüm bilgilerimi yazdım biryere anında alıcam çok istiyorum çok

Daha bismillah kardeşim daha satışa açılmadı ön gösterim gibi bir şey var az sabır
Bismillah hocam

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Tüm siteleri açtım önüme hepsindede kayıt yaptım tüm bilgilerimi yazdım biryere anında alıcam çok istiyorum çok

Bismillah hocam
İnşallah alırsın brom al sat veya mining gibi bir düşüncen yok ise dualarım sizlerle inşallah ihtiyacı olan kitle alır. Oyun tarafı için son zamanlarda iyice kart bulmak bunaltıcı bir süreç oluşturdu gerçekten.

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Muhammed yılmaz
6500xt saat kaç gibi çıktı acaba bu kartında aynı saatlerde çıkacağını düşünüyorum

arisaka

80+ Bronze
Daha satışa çıkmadı da 6500XT gibi lansman fiyatından satılacağının bir garantisi yok. Herkes aynı şeyi bekliyor ama hüsran olabilir, direkt normal satış fiyatından listeleyebilirler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnşallah alırsın brom al sat veya mining gibi bir düşüncen yok ise dualarım sizlerle inşallah ihtiyacı olan kitle alır. Oyun tarafı için son zamanlarda iyice kart bulmak bunaltıcı bir süreç oluşturdu gerçekten.
Bilgisayarım apu hocam bu karta gerçekten ihtiyacım var ve 1650 ye 5k para vermek istemiyorum

Daha satışa çıkmadı da 6500XT gibi lansman fiyatından satılacağının bir garantisi yok. Herkes aynı şeyi bekliyor ama hüsran olabilir, direkt normal satış fiyatından listeleyebilirler.
Valla 7k nın biraz üstüne çıkabilirim inşallah 7k nın altında olur p

arisaka

80+ Bronze
Bilgisayarım apu hocam bu karta gerçekten ihtiyacım var ve 1650 ye 5k para vermek istemiyorum

Valla 7k nın biraz üstüne çıkabilirim inşallah 7k nın altında olur p
Şahsen 7K 3050 gibi bir karta vermem. 2.elde ki 1660S lerin fiyatına bakıp 7K güzel fiyat demeyin, biraz indirimlerle 8K civarına 6600 satılırken 3050 ye 7K verilmez. 3050 nin net hakkı şu piyasada 6K dır.

BoobaFett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Eren Aydın
Bana nvidia'dan gelen email
Ekran görüntüsü 2022-01-27 095732.png

AydNn

80+ Bronze
10mh veriyor alan olmaz herhalde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,499
Üyeler
141,722
Son üye
gtaturkeysoftware
Top Bottom