Arama sonuçları: *

• Users: Taha.
  • Order by date
  1. Taha.

Cem Ersever'in Gözlüğü

Gülmenin de bir adabı vardır düzgünce bir şey soruyoruz sanki ne dedik
  2. Taha.

Cem Ersever'in Gözlüğü

@kosei Sen neye güldün???
  3. Taha.

Cem Ersever'in Gözlüğü

Komik olan şey ne
  4. Taha.

Cem Ersever'in Gözlüğü

Merhaba, fotoğraflarda gördüğünüz Cem Ersever'in taktığı gözlüğü nereden bulabilirim? 1623449659 @RevDeisDou Neye güldün??? 1623449690
  5. Taha.

Atatürk Küçük Resim (Sticker)

Merhaba, kendi odama küçük küçük Atatürk resimleri yapıştırmak istiyorum. İnternette aradım, o boyutlarda sadece imzası var. İstediğim tarzda (küçük ve arkası yapışkanlı) bulabilir misiniz?
  6. Taha.

Mastürbasyonu Nasıl Bırakırım?

Bunu izle belki yardımcı olur :)
  7. Taha.

Casio 1200whb 3bvdf Saat Ekranı

Merhaba, Casio marka saati beğendim ve almak istiyorum fakat üzerindeki bazı görsellerin ne işe yaradığını merak ediyorum. Bilen var mı?
  8. Taha.

Amazon Prime Dizi Önerisi

Merhaba, çok fazla film izleyen birisi değilimdir. Ama malum pandemi yüzünden canım iyice sıkılmaya başladı, televizyonlarda da doğru düzgün bir şey yok. Sadece The Boys izlemiştim ve beğenmiştim bunun dışında önerebileceğiniz başka bir dizi var mı?
  9. Taha.

Ses Kaydedicisi Hatalı Mikrofon

Telefonumdan sesimi kaydettiğimde bir şey farkettim sesim az geliyor. Çünkü ses üstteki mikrofondan geliyor. Bunu eski haline nasıl geri getirebilirim?
  10. Taha.

Şu testerenin adını bilen var mı?

Eyvallah sağol
  11. Taha.

Şu testerenin adını bilen var mı?

Merhaba, yarım saattir düşünüyorum adını bulamadım. İnternetten alacam ama adını unuttum. Allah aşkına bilen yazsın.
  12. Taha.

(MOBİL) Harita Üstünde Savaş Oyunu Önerisi

Merhaba, harita üzerinde savaş oyunlarını seviyorum. Bir kaç tane denedim ama içime sinmedi. Bildiğiniz güzel bir savaş oyunu var mı?
  13. Taha.

Sınava girmek istemiyorum

İsteyen dilekçe verip sınavlara girmeyebiliyor mu?
  14. Taha.

Eski Videoları Düzeltme

Merhaba, mobilden eski kalitesiz videoları kalitesini arttıracak bir uygulama var mı?
  15. Taha.

400TL Masa önerisi Yaparmısınız?

Şimdi içime kurt düştü 😀 alsam mı almasam mı acaba çünkü ogre rgb baya f/p Bir klavyeydi
  16. Taha.

Bunu düşüneceğim dostum
  17. Taha.

Bunu düşüneceğim sadece benim keyfim önemli değil evdekilerin huzuru da önemli sadece kendimi düşünüp bencil olmayayım 😀
  18. Taha.

Daha önce blue switch kullandınız mı peki
  19. Taha.

Ben de ondan tırsıyorum, zaten geceleri beşe kadar yatmıyorum sesten sorun çıkar mı acaba diye düşünmedim değil.
  20. Taha.

Korsan Oyun Oynamak

Korsan oyun PİŞMANLIKTIR. Bir keresinde tabletime APK bir hileli oyun indirim demiştim. Artık nasıl bir virüs bulaştıysa play storedan indirdiğim hiç bir oyun açılmadı. Hepsinde çökme hatası veriyordu. Bence indirme ne olacağı belli olmaz.
Top Bottom