Arama sonuçları: *

• Users: lil musty
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. lil musty

Yardım iPhone 12/13 Yurt Dışı Almak Mantıklı Mı?

Biliyorsunuz ki sıfır iPhone fiyatları uçtu gitti. E tabi milli sitelerimiz olan Sahibinden ve Letgo'ya bakmaya başladım ben. Bir ara 14.500₺'ye iPhone 13 128GB Kırmızı %93 Pilli buldum ve distribütör garantiliydi ancak annemi ikna edene kadar satıldı bile. O telefonu kaçırdıktan sonra o...
  2. lil musty

Galata Kulesi başında vatandaş kendisini 🔥tı.

Arkadaşlar forum üzerinde herhangi bir görüntüsünü vermeden sadece link olarak bırakacağım. Videoyu hassas insanlar izlemesini pek tavsiye etmiyorum. Olay şöyle, bir vatandaş kendisini Galata Kulesi başında tekbir getirerek kendisini yakıyor ve etrafına halk toplanıyor, hiçbir şey yapmıyorlar...
  3. lil musty

NVIDIA Shadowplay Kayıt Başlatmıyor

ㅤ Büyük ihtimalle "CANLI Yayın" tuşu da çalışmıyor ama onu denemedim. Bu iki tuşta işe yaramıyor. Bu özelliklerin ayarlar kısmına gidebiliyorum ama "Aç" tuşuna tıklayınca tepki yok. ALT+SHIFT+F10 veya ALT+F9 yapıyorum tepki yok. Assetto Corsa üzerinde bir drift klibi alacağım zaman fark ettim...
  4. lil musty

Steam Telefon Numara Aktarması İle İlgili Bir Soru

Arkadaşlar şimdi benim kendi telefon numaram eskiden kullandığım bir Steam hesabına bağlı ancak o hesap şu an CS:GO üzerinde VAC bana sahip. Şu anki kullandığım hesap abimin telefon numarası üzerine ancak ben mesela siteden Steam'e gireceğime veya 3. taraf bir yerden bağlayacağımda sürekli...
  5. lil musty

Yeni Sistemi Al-Sat için Almak Mantıklı Mı?

Sistem bu: Bu sistemi büyük ihtimal bir sürü kişi al-sat için kullanacak, ben şu an meraktan soruyorum. Bu sistemi al-sat için sipariş etmek mantıklı mı? Eğer mantıklıysa da tek tek mi satmak, tek ekran kartını mı satmak yoksa direkt tüm sistemi mi satmak daha mantıklı olur? Fiyatına göre iyi...
  6. lil musty

RX 6400 sizce de biraz fazla gereksiz değil mi?

https://donanimarsivi.com/amd-radeon-rx-6400-ekran-kartini-piyasaya-surdu/ Bence bu kartın çıkması çok gereksiz oldu. Ek olarak AMD son zamanlarda çok çeşit çıkartmaya başladı. RX 6600, RX 6500XT, RX 6400... Sizin düşünceleriniz neler?
  7. lil musty

5. Sınıf Suriyeli'nin 1. Sınıf Kıza Yazdığı Yazı

Bahsettiğim Kağıt (Küfür içeriyor.) Mektup mu kağıt mı artık neyse işte bu yazıyı okumadan önce "Maksimum ne olmuş olabilir ki?" diye okumaya başladım en başta her şey iyiydi ama "adım Yusuf." demesinden sonra yazdıklarını okumaya başlayınca şaşırıp kaldım. Gerçekten o 5. sınıf çocuğu böyle bir...
  8. lil musty

Öneri Assetto Corsa için Car Mods & Tracks Önerisi

Selamlar, Assetto Corsa için herhangi bir araba önerisi yapar mısınız? Araba çok eski klasiklerden olmasın yeter. Harita olarakta daha çok şehir, chill takılmalık şeyler. Herhangi bir siteden atabilirsiniz yeter ki güvenli bir yer olsun. Şu an Shuto Expressway indiriyorum ve bir kaç BMW, Honda...
  9. lil musty

Türkçe Rap / Türkçe Drilller'e karşı neden böyle davranıyorlar?

Ya mesela Allame, Hidra, Rota, Defkhan, Contra, Ceg, Motive falan filan eski rapçiler olduğundan onlara çok laf edilmiyor ama mesela Türkiye'de gidip birisine şunu desem : -Cakal, Reckol, Lvbel C5, Batuflex, Organize, Ati242, UZI, Critical, G0KAY, Keskin gibi gibi şeyler dinliyorum. dediğimde...
  10. lil musty

Yardım xDrive 15'li Oyuncu Koltuğu & Kullanan Var Mı?

Arkadaşlar bu koltuğu almayı kararlaştırdım eğer maddi bir problem çıkmazsa bu ayın sonunda alacağım. https://www.akakce.com/oyuncu-koltugu/en-ucuz-xdrive-15-li-profesyonel-kirmizi-fiyati,756451867.html Kullanan varsa eksisini ve artısını söyleyebilir mi? İnceleme videolarından pek emin...
  11. lil musty

Öneri Oyuncu Koltuğu Önerisi

2500-2800TL civarlarında olabilecek bir koltuk söyleyebilir misiniz? Benim aklımda XDrive Toryum, 15'li ve Akıncı var. XDrive olmak zorunda değil bu arada başka marka da olabilir. Şimdiden teşekkürler.
  12. lil musty

Öneri 500₺'ye alınabilecek F/P bir klavye tavsiyesi

Discord'daki bir arkadaş öneri istedi fakat pek emin olamadığımdan konu açma gereksiniminde bulundum. 500₺ bütçesi olduğunu belirtti. Şu an G213'e (500₺) bakıyormuş ancak mekanik olmayan bir klavye için biraz fazla gibime geldi ( piyasayı şu an tam bilmiyorum ). En son bir kaç hafta önce...
  13. lil musty

Öneri 8-9K'ya Android bir telefon mu yoksa iP SE 3 mü?

Çok kararsız kaldığımdan soruyorum. Normalde iP 11 - 12 Mini fiyatlarına falan bakardım o zamanlar 7-8K'lardı. Bakmaya başladığım günden 2 gün sonra 2-3K zam geldi direkt. iOS telefon olarak tek beklentim şu an SE 3 ve özelliklerine göre ucuz olacaklarını bildiriyorlar. Tasarımı daha kesin...
  14. lil musty

CS:GO gibi bir kaç oyunda daha ALT+TAB atma süresi çok uzun.

Dostlar CS:GO'da falan ana menüde masaüstüne dönmem ortalama 5 saniye, ama masaüstünden oyuna dönmem 10 saniye sürüyor. Ama ana menü yerine gidip rekabetçi falan girersem masaüstüne dönmem 5-7 saniye, masaüstünden oyuna geri dönmem ciddi ciddi 30 35 saniye sürüyor. Rekabetçideyken artık bu durum...
  15. lil musty

Öneri Laptop RAM Yükseltmesi İçin Sorular

Şimdi bende Kingston 3200MHZ DDR4 SODIMM CL21 RAM var. Almayı düşündüğüm RAM bu Şu anki RAM'in Özellikleri Sorularım 1) Bendeki RAM CL21 ama alacağım RAM'de CL22 yazıyor sorun olur mu? 2) Şu an elimdeki RAM'i söküp 2 tane bundan 8+8 şekilde mi almak yoksa şu anki RAM'i sabit bırakıp 16+16...
  16. lil musty

Öneri iPhone 11 mi yoksa 12 Mini mi?

Selam DA Forum şimdi telefonlara bakıyordum da, bir soru sormak istedim. İkisi neredeyse birbirine az çok yakın fiyatları var. Şimdi ben bir telefon kullanıcısı olarak aradığım özellikler : Ekranı çok uzun olmayacak ve tek elle rahatlıkla gezinti yapabileceğim bir model olması. Ekranı yani...
  17. lil musty

İnceleme Excalibur G900 Kullanıcı İncelemesi (Güncel)

Aslında eskiden konusu açmıştım ancak orada sadece G900'ü tanıtıyordum. Şimdi ise kendimin 6 7 aylık bir kullanım sonucunda çıkarttığım deneyimleri yazacağım. Normalde ben konuyu videolu olarak FPS / Sıcaklık testleri olarak atacaktım ki sürekli OBS falan hata verdi veya kayıttan kaynaklı...
  18. lil musty

Windows 11 Oyun Sorunu

2 tane SS attım ve gördüğünüz gibi CS:GO ( 4:3 ) girdim ve oyundayken ALT+TAB atayım dedim baktım ekranımı böyle bir şey kaplamış. EK OLARAK NIYEYSE OYUNDAYKEN ALT+TAB ATARSAM PARLAKLIK 0'A İNİYOR. Bunun çözümünü nasıl bulabilirim? Ek olarak ses driverları yüklü olmasına rağmen CS:GO'da sesler...
  19. lil musty

Yardım RTX 2060 VALORANT düşük GPU kullanımı (Dikkat Excalibur İçerir)

Öhm öhm... Selamlar DA-Forum, bugün size ne getirdim biliyor musunuz? Tabi ki de çok severek (!) kullandığım Excalibur'u getirdim. Evet evet bir alkış alayım. Neyse konumuza geri dönelim. Ben RTX 2060 + i7 10750H'lı modelini kullanıyorum ki zaten imzamda da yazıyor. FPS'imin neden bu kadar...
  20. lil musty

Windows 8 neden önerilmiyor?

Selamlar, illa ki "sistemim bu, buna nasıl bir işletim sistemi kurmalıyım?" diyenleri görmüşsünüzdür. Ve baktığıma göre kimse W8 önermiyor, daha çok W8.1 diyorlar. Az önce bir konu gördüm W7 mi W8 mi W8.1 mi diye ve orada da birisi : "W8.1 sürümü daha iyi bir seçim olur, W8 sürümünden kaynaklı...
Top Bottom