Neler Yeni

5. Sınıf Suriyeli'nin 1. Sınıf Kıza Yazdığı Yazı

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Bahsettiğim Kağıt (Küfür içeriyor.)

Mektup mu kağıt mı artık neyse işte bu yazıyı okumadan önce "Maksimum ne olmuş olabilir ki?" diye okumaya başladım en başta her şey iyiydi ama "adım Yusuf." demesinden sonra yazdıklarını okumaya başlayınca şaşırıp kaldım. Gerçekten o 5. sınıf çocuğu böyle bir şeyi 1. sınıf çocuğuna yazmak için nasıl bir cesaret bulmuş ve böyle şeyler ona nasıl bu kadar normal geliyor? Bunu soruyor olma sebebim çocuk mektubun sonuna "Bu kağıdı annene göster." diye bir yazı eklemiş. Yazıların birkaçını ben okuyamadım o yazdıkları pek anlaşılmıyor ama arasından 5-10 kelime okusanız bile ne olduğunu anlarsınız. Yorum sizin yani ben diyecek pek bir şey bulamadım.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dün aynı konuyu bir arkadaş açtı, şuan aramızda değil.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bu iguana görünümlü beyinsizsizleri ülkemde istemiyorum. Yüzlerini gördükçe iğreniyorum. Hepsinden nefret ediyorum. Köpek sürüsü gibi ürüyorlar. Beyinleri hayvan kadar çalışmıyor. Bu gidişle birkaç yıla kendi ülkemizde dışlanacağız.

İslam kardeşiymiş. Yerim senin kardeşini..

Irkçı vesaire diyebilirsiniz. IRKÇIYIM KARDEŞİM BEN. CAHİL, BEYİNSİZ, İNSAN OLMAYAN YARATIKLARDAN NEFRET EDİYORUM.

@Mehmet Yılmaz konunun kapanmasını talep ediyorum yoksa birkaç kişi perma yiyecek.

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerçekten...

Dün aynı konuyu bir arkadaş açtı, şuan aramızda değil.
Harbi mi? Dün hiç görmedim.

Bu iguana görünümlü beyinsizsizleri ülkemde istemiyorum. Yüzlerini gördükçe iğreniyorum. Hepsinden nefret ediyorum. Köpek sürüsü gibi ürüyorlar. Beyinleri hayvan kadar çalışmıyor. Bu gidişle birkaç yıla kendi ülkemizde dışlanacağız.

İslam kardeşiymiş. Yerim senin kardeşini..

Irkçı vesaire diyebilirsiniz. IRKÇIYIM KARDEŞİM BEN. CAHİL, BEYİNSİZ, İNSAN OLMAYAN YARATIKLARDAN NEFRET EDİYORUM.

@Mehmet Yılmaz konunun kapanmasını talep ediyorum yoksa birkaç kişi perma yiyecek.
Din kardeşiyiz deyip korumaya aldırtıyorlar kendini zaten kanka kimsenin bir şey ettiği de yok.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Gerçekten...

Harbi mi? Dün hiç görmedim.

Din kardeşiyiz deyip korumaya aldırtıyorlar kendini zaten kanka kimsenin bir şey ettiği de yok.
2 kere açtı hatta üst üste, istersen sil resmin linkini.
O foto olarak atmıştı, link olarak serbest mi bilmiyorum

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
2 kere açtı hatta üst üste, istersen sil resmin linkini.
O foto olarak atmıştı, link olarak serbest mi bilmiyorum
Ben de fotoğraf olarak atıpta uyarı yemeyeyim diye uyarı koyarak bağlantı koyayım dedim. Yani umarım sorun çıkartmaz ama çıkartırsa da artık küfürlü link paylaşımın da yasak olduğunu öğrenmiş oluruz...

Ben de fotoğraf olarak atıpta uyarı yemeyeyim diye uyarı koyarak bağlantı koyayım dedim. Yani umarım sorun çıkartmaz ama çıkartırsa da artık küfürlü link paylaşımın da yasak olduğunu öğrenmiş oluruz...
Küfürlü video linki yasaktı büyük ihtimalle bu da yasak.

Top Bottom