Neler Yeni

5. Sınıf Suriyeli'nin 1. Sınıf Kıza Yazdığı Yazı

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,691
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,691
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Bu iguana görünümlü beyinsizsizleri ülkemde istemiyorum. Yüzlerini gördükçe iğreniyorum. Hepsinden nefret ediyorum. Köpek sürüsü gibi ürüyorlar. Beyinleri hayvan kadar çalışmıyor. Bu gidişle birkaç yıla kendi ülkemizde dışlanacağız.

İslam kardeşiymiş. Yerim senin kardeşini..

Irkçı vesaire diyebilirsiniz. IRKÇIYIM KARDEŞİM BEN. CAHİL, BEYİNSİZ, İNSAN OLMAYAN YARATIKLARDAN NEFRET EDİYORUM.

@Mehmet Yılmaz konunun kapanmasını talep ediyorum yoksa birkaç kişi perma yiyecek.
Birde bunlar savunanlar anlamıyorum cidden sabah ne içiyorlarsa.
Hümanistler gelir şimdi hepimiz insanız diye hadi lan oradan onlar insan bile değil bunlar çünkü ve bunlar savunan varsa hümanist kafasına tüküreyim.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Birde bunlar savunanlar anlamıyorum cidden sabah ne içiyorlarsa.
Hümanistler gelir şimdi hepimiz insanız diye hadi lan oradan onlar insan bile değil bunlar çünkü ve bunlar savunan varsa hümanist kafasına tüküreyim.
Bence savunanlar gizli Suriyeli, başka mantıklı bir açıklama bulamıyorum hacı.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,975
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
1650132499166.png
1650132513315.png
1650132526201.png

Benim kuzen bu konu hakkında yine racon kesiyor...

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,691
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Aklıma niyese bir forum vardı isim vermek istemiyorum mülteciler hakkında yorum yapınca ırkçı damgasını yemiştim. 😂😂😂🤣🤣🤣

2mApoo

80+ Silver
Knk yapacağın işi seveyim. Mektuptaki kız bana eskisini hatırlattı. İsimleri aynıı ;D
Neyse ama bence biri bunu yazdırmıştır ona

Top Bottom