Neler Yeni

5. Sınıf Suriyeli'nin 1. Sınıf Kıza Yazdığı Yazı

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
eren tezer
Hocam seçimden sonra ülke karisacak gibi umarım hayırlısı olur.
Bişey değişmeyecek gibi duruyor.Hiç şeyede gerek yok işte ülkeyi bırakmayın savunalım kurtaracaz gençler olacak vs boş iş bu karşındaki kim sen kimsin napacan yani.O yüzden imkanı olan amerika avrupa açılması lazım yoksa burda yani artık anlatmaktan sıkıldım düşünmekte istemiyorum.Sürünmekte hiç istemiyorum.İmkanı olan durmasın green card mı katılıyonuz turist gibip kaçakmı çalışıyonuz yoksa almanya ya göçmenmi gidiyonuz gidin abi yoksa başka seçenek yok

Son düzenleme:

Bozkurt58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Sivaslı
İlgilendiği Kategoriler
Yoğk
Bahsettiğim Kağıt (Küfür içeriyor.)

Mektup mu kağıt mı artık neyse işte bu yazıyı okumadan önce "Maksimum ne olmuş olabilir ki?" diye okumaya başladım en başta her şey iyiydi ama "adım Yusuf." demesinden sonra yazdıklarını okumaya başlayınca şaşırıp kaldım. Gerçekten o 5. sınıf çocuğu böyle bir şeyi 1. sınıf çocuğuna yazmak için nasıl bir cesaret bulmuş ve böyle şeyler ona nasıl bu kadar normal geliyor? Bunu soruyor olma sebebim çocuk mektubun sonuna "Bu kağıdı annene göster." diye bir yazı eklemiş. Yazıların birkaçını ben okuyamadım o yazdıkları pek anlaşılmıyor ama arasından 5-10 kelime okusanız bile ne olduğunu anlarsınız. Yorum sizin yani ben diyecek pek bir şey bulamadım.
uzman erbaş ım bir dha bunlara acırsam en büyük şerefsizim

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver

Mektup mu kağıt mı artık neyse işte bu yazıyı okumadan önce "Maksimum ne olmuş olabilir ki?" diye okumaya başladım en başta her şey iyiydi ama "adım Yusuf." demesinden sonra yazdıklarını okumaya başlayınca şaşırıp kaldım. Gerçekten o 5. sınıf çocuğu böyle bir şeyi 1. sınıf çocuğuna yazmak için nasıl bir cesaret bulmuş ve böyle şeyler ona nasıl bu kadar normal geliyor? Bunu soruyor olma sebebim çocuk mektubun sonuna "Bu kağıdı annene göster." diye bir yazı eklemiş. Yazıların birkaçını ben okuyamadım o yazdıkları pek anlaşılmıyor ama arasından 5-10 kelime okusanız bile ne olduğunu anlarsınız. Yorum sizin yani ben diyecek pek bir şey bulamadım.
Kgbt mi 😁😁😂😂😂

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Bu iguana görünümlü beyinsizsizleri ülkemde istemiyorum. Yüzlerini gördükçe iğreniyorum. Hepsinden nefret ediyorum. Köpek sürüsü gibi ürüyorlar. Beyinleri hayvan kadar çalışmıyor. Bu gidişle birkaç yıla kendi ülkemizde dışlanacağız.

İslam kardeşiymiş. Yerim senin kardeşini..

Irkçı vesaire diyebilirsiniz. IRKÇIYIM KARDEŞİM BEN. CAHİL, BEYİNSİZ, İNSAN OLMAYAN YARATIKLARDAN NEFRET EDİYORUM.

@Mehmet Yılmaz konunun kapanmasını talep ediyorum yoksa birkaç kişi perma yiyecek.
Deme aga şu adamlara iguana ya, iguana daha iyi

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Sabun zamanı gelmişke ....
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bişey değişmeyecek gibi duruyor.Hiç şeyede gerek yok işte ülkeyi bırakmayın savunalım kurtaracaz gençler olacak vs boş iş bu karşındaki kim sen kimsin napacan yani.O yüzden imkanı olan amerika avrupa açılması lazım yoksa burda yani artık anlatmaktan sıkıldım düşünmekte istemiyorum.Sürünmekte hiç istemiyorum.İmkanı olan durmasın green card mı katılıyonuz turist gibip kaçakmı çalışıyonuz yoksa almanya ya göçmenmi gidiyonuz gidin abi yoksa başka seçenek yok
yapmayın hocam bu düşünce bile ülkeye zarar veriyor bu topraklar 1000 yıllık TÜRK yurdu

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Arkadaşlar ben bundan bıktım.
Öyle bir lanse ediliyor ki göçmen olmasa yanlış değil gibi.
Başta söyleyeyim.
İnsan ikiye ayrılır.
İyi ve kötü insan.
Bu arada bu lafım genele aslında size değil içimde kaldı.
Bu pisliklikleri ben hep görüyorum benim ortaokulumda bile böyle insanlar vardı.
Bunu belirteyim artık .
Konuya gelirsem cidden iğrenç bir mektup.
Buradan mültecileri savunuyorum gibi bir şey gelmesin aklınıza sadece mülteci olsa da olmasa da kötü insan kötü insandır.

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
eren tezer
Sabun zamanı gelmişke ....

yapmayın hocam bu düşünce bile ülkeye zarar veriyor bu topraklar 1000 yıllık TÜRK yurdu
Çok doğru fakat ben artık o kafadan çıktım.Çünkü ne yapsakta ne etsekte bi 4 sene daha %100 garanti böyle gidecek ve daha beteri olacak.Elimizden hiç bir şey gelemez gelmez.Tr'nin kaderi bu.Şu zamanda yaşayacağıma Atatürkün zamanında yaşayıp savaşta ölmeyi tercih ederim.En azından vatanım için büyük bir çaba vermiş olurum.Fakat şuan için çaba versekte boş diye düşünüyorum.

Başta söyleyeyim.
İnsan ikiye ayrılır.
İyi ve kötü insan.
Bu pisliklikleri ben hep görüyorum benim ortaokulumda bile böyle insanlar vardı.
Bunu belirteyim artık .
Buradan mültecileri savunuyorum gibi bir şey gelmesin aklınıza sadece mülteci olsa da olmasa da kötü insan kötü insandır.
Mülteci ayrı göçmen ayrı.Mülteci dediğin ülkesini savunamayan kaçan insanlar.Hadi kaçtın geldin tamam.Geldiğin ülke için güzel şeyler yapman gerekir.Var mı yapan ? Elbet tek tuk vardır ama beni bağlamaz çünkü benim vatandaşımın ihtiyacı olan parayı kat kat maaş olarak hepsi alıyor.Sonrada sokaklarda azıyolar.Çok iyi süper milletin karısına kızanına sarkıyolar.Göçmenlik dediğin şeyde çalışmak,çabalamaktır.Eğer bunlar göçmense gülüp geçerim.

Son düzenleme:

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Başta söyleyeyim.
İnsan ikiye ayrılır.
İyi ve kötü insan.
Bunu belirteyim artık .
Bunlar insan değil ki?

DaffyGraphic

80+ Silver

bunları bir yerde toplayıp kafasına kafasına dövüceksin sonra götüreceksin otele elini kolunu bağlayacaksın

şey yapiyim

Max imre

80+ Bronze
Redditte çok destekçileri var diye bir duyum aldım. Aleyhlerine bir şey yazılsa yazılanları silip yazanları da banlıyorlarmış sanırım.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Redditte çok destekçileri var diye bir duyum aldım. Aleyhlerine bir şey yazılsa yazılanları silip yazanları da banlıyorlarmış sanırım.
Ben hiç görmedim? Sadece r/Turkey cok konu açıldığı için megathread altına topladı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,102
Üyeler
150,033
Son üye
Ali325
Top Bottom