Arama sonuçları: *

1. Nanky Sama

144hz 1ms monitör arıyorum maksimum bütçem 3000 3300 civarı

Arkadaşlar monitörüm çok eskidiği için yeni bir monitör alacağım ve monitörün 144hz 1ms olmasını istiyorum panel konusunda çok bir bilgim olmadığı için IPS mi olmalı TN mi olmalı ya da VA mı olmalı bilmiyorum en fazla 3300 TL'ye falan çıkabilirim önerilerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden.
  2. Nanky Sama

Epic'ten aldığım Eu4 ve arkadaşımın Steamde olan Eu4ü Beraber oynayabilir miyiz?

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Epic Games yakın zamanda Europa Universalis 4 isimli oyunu ücretsiz bir şekilde verdi. Zaten almak isteyen ben bunu görünce çok sevindim ve havada kaptım fakat oyunu Steam'den arkadaşımla oynamaya çalıştığımda onun Steam Backend'ine sahip olduğu ve bunun...
  3. Nanky Sama

Cs Go'da görüntüyü 4:3 yaptığımda ekranda karıncalanma ortaya çıkıyor

arkadaşlar 16:9 1920x1080 kullanırken hiçibr sorun olmuyor fakat 4:3 herhangi bir çözünürlüğe aldığımda ekranda karıncalanmalar yaşıyorum ve ortalama 5 10 saniyede bir ekran gidip geliyor sorun nedir? Başka hiçbir oyunda başıma gelmedi böyle bir durum 1623841362 Ve şu an fark ediyorum erkan...
  4. Nanky Sama

amazon.com.tr den alışveriş

Prime sahibi isen en fazla 2 3 günde gelir dostum konumuna göre
  5. Nanky Sama

Oyuncu koltuğu önerisi olan varmı

oyuncu koltuğu istiyorsan Hawkchair'lara bakabilirsin dostum ama istiyorsan ofis koltuklarını da araştırabilirsin patron koltuğu fileli ofis koltukları da çok rahat oluyor ve fiyat olarak da 700 800 lira civarı oluyor çoğunlukla
  6. Nanky Sama

c# Login ekranı yardım

dostum veritabanı kullanıp oradan bilgileri kaydedip sonrasında tekrar çekebilir ve o şekilde doğrulayabilirsin veya direkt kendin bir kaç tane kullanıcı adı belirlersin onu bilip girenler açabilir sadece
  7. Nanky Sama

VALORANT Server Çöküntüsünü Bilerek Yapmış Olabilir

aga oyun indiriyodum yarıda kaldı deli oldum
  8. Nanky Sama

Yazılıma hangi programlama dilinden başlamalıyım ?

Dostum öncelikle ne yapacağına karar vermen lazım. Diyorsan ki ben web sitesi tasarlayacağım, web sitesi yapacağım o zaman HTML, CSS, PHP tarzı dillerle başlaman daha iyi olur. Windows için program veya uygulama yapmak istiyorsan C, C++, C# tarzı dillere yönelmelisin, Oyun yapmak istiyorsan...
  9. Nanky Sama

Valorant'ın bu Battle pass'i alınır mı?

1 tane güzel silah skini almak için ödeyeceğim fiyat 1775vp ki o da yaklaşık 100 lira civarına geliyor sadece 1 silah için 100 liraya yakın para vermek gelmiyor içimden dostum 1622670178 bunu bilmiyordum dostum öğrendiğim iyi oldu teşekkürler 1622670214 tamamdır dostum teşekkürler
  10. Nanky Sama

ofis koltuğu mu almalıyım oyuncu koltuğu mu?

Teşekkürler dostum cevabın için ofis koltuğu almaya karar verdims sonuç olarak
  11. Nanky Sama

Kanka şimdi hani bir asil, ejder veyahut yağmacı varsa tabii ki bırakıp alacağım bir battle pass ama şöyle de düşünüyorum sonuçta sadece 50 lira verip bir çok kozmetik sahibi oluyorsun böyle bir durumda adamlar sana asil, yağmacı falan kalitesinde bir silah kaplaması vermeyeceklerdir
  12. Nanky Sama

sizce şu anki pass nasıl 50 TL'ye değecek bir pass mi?
  13. Nanky Sama

Tamamdır hocam aklımda bulundururum
  14. Nanky Sama

iskenderun gibi yazın sıcaklığın çok yüksek derecelere çıktığı bir bölgede oturuyorum dostum ondan dolayı fileliye biraz daha iyi yaklaşıyorum ya 1622653718 alacak olduğum zaman dikkat ederim dostum teşekkür ederim
  15. Nanky Sama

Arkadaşlar sizce şu anki battle pass alınır mı yoksa bir sonraki battle pass'i mi beklemeliyim? Elinde çok para yok ve Şimdiki battle pass'teki bazı skinleri pek beğenmedim ama bir kaç kişi gelen en iyi pass'lerden birisi olduğunu söylüyor ondan pek emin olamadım sizce bir sonrakini beklemeli miyim?
  16. Nanky Sama

ben de aynı şekilde düşünüyorum açıkçası ama yine de sormak istedim sonuçta hiç gaming koltuk tarzı bir ürün kullanmadığım için merak içindeydim ofis koltukları hem fiyat olarak daha uyguna geliyor hem de 700 lira verip alacağım bir oyuncu koltuğu pek rahat olacakmış gibi gelmiyor hem de gidip 2...
  17. Nanky Sama

peki sence deri olanlar mı daha rahat olur yoksa fileli olanlar mı? Bana fileli daha iyi gibi geliyor sonuçta deri uzun süre oturduğumda fazla terleme yapar gibi fileliye göre
  18. Nanky Sama

Arkadaşlar sizce kaliteli bir oyuncu koltuğuna 2, 3k vermektense şöyle kaliteli bir ofis koltuğuna 600 700 vermek mi daha mantıklı yoksa oyuncu kolduğu ofis sandalyesine göre pahalı olmasına rağlen çok daha iyi bir deneyim mi yaşatır?
  19. Nanky Sama

en fazla 2000 TL 144hz 1ms monitör önerisi

Arkadaşlar şöyle 1500-2000 fiyat aralığında 144hz 1ms monitör arıyorum tavsiyeleriniz nelerdir
Top Bottom